Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
20. nov 2013

Ahojte dievčatá, neviem, či ste už reklamovali kočiarik-alebo niektorú z jeho častí po uplynutí 2 ročnej záruky a máte urobenú registráciu.Ja som reklamovala koliesko a tu je moja skúsenosť ako nato: Aj 3. rok záruky sa uplatňuje tam, kde ste kočiarik kupovali.Rozdiel je v tom, že náhradný diel po uznaní reklamácie Vám pošle priamo Stokke, inak sa nič nemení... Určite je super, pokiaľ máte kočiarik registrovaný, predsa len sa len môže sem tam niečo pokaziť. 🙂

sweet81
20. nov 2013

Holky,kamarádka si koupila fialové xplory a teď zjistila,že místo holčičky čeká chlapečka. Kočárek má z druhé ruky,tak nemůže vyměnit barvu. Nechaly by jste si ho a nebo prodaly a koupily v jiné barvě?

klarawerder
20. nov 2013

@sweet81 Já bych si ho nechala, nač prodávat, když by kupovala stejně zase Xplory? Jestli nechce pro kluka fialovou (na sluníčku teda spíš až růžovou), ať prodá Style kit a koupí si jen ten v jiné barvě... Osobně bych kluka do Purple Xplory nedávala- přijde mi, že je to barva vyloženě na holku...pro kluka bych šla do nového Urban Blue 🙂

cawes
20. nov 2013

@sweet81 kamoska ma chlapca a ma purple a vyzera to dobre

astra13
20. nov 2013

@sweet81 Ja bych se taky vubec te fialove nebala 🙂

sweet81
20. nov 2013

@klarawerder
@cawes
@astra13 Díky. Já jí řikala,že to nevadí,ale ona si neni jistá. Tak jsem jí řekla,že se vás tady zeptám na názor🙂

cawes
20. nov 2013

@sweet81 kukni do albumu uzivatelky tokina ta ma fialovy

kristina36
20. nov 2013

@milankovazuzana a ake podklady od teba chceli na uznanie reklamacie ( ked uz islo o tu predlzenu 3 rocnu zarucnu)?

dolcee
20. nov 2013

@ikarkulka podle mě je ta korba širší s jinak bude striska i na délku, takže striska určo ne a nesedelo mi ani stínítko, jak je korba vetsi, tak se nedalo pretahnout na konci a porad to střílelo a kdyz jsem to zavázala za očka, tak mi to spadlo z té stříšky. Proste jiný prototip..
@sweet81 také bYch v tom chlapa povozila a koupila pak kdyžtak style kit. Třeba by někdo jen vyměnil.

milankovazuzana
20. nov 2013

@kristina36 k=opiu pedjaného dokladu a registráciu na Stokke.com-stačilo v mailovej podobe.

milankovazuzana
20. nov 2013

@sweet81 my sme mali purplika a superrr.

mima01
20. nov 2013

Kočky, čisto teoreticky...mali by ste niektorá záujem o športák Xplory V3? Chcem kúpiť V4, ale chcem si nechať moje poťahy, nakoľko to bola limitka a už sa nedajú kúpiť, takže by bola možnosť, že by ste si mohli vybrať farbu akú chcete. Takže používaná konštrukcia V3 v 100% stave a fungel nové poťahy. Ak by ste mali niektorá záujem, bližšie info do IP, nech to tu nepropagujem.

ikarkulka
20. nov 2013

@sweet81 Purple je moc hezká barva, klidně bych si ji nechala i pro kluka. Nebo může prodat potahy a koupit jinou barvu.
A kdyby ne - doladí to jinou barvou, aby to nebylo celé purple, a není problém 🙂

mima01
20. nov 2013

@sweet81 my sme tiez chceli pre maleho fialovy, ale nakoniec sme zobrali blue melange, lebo fialovych uz bolo u nas v meste ako hub po dazdi. Ta fialova je krasna a ako vidis, aj vela bab ju ma pre chlapcov.

z.u.z.k.a.
21. nov 2013

@milankovazuzana chcem sa spytat co treba k tej predlzenej reklamacii 3. Rocnej? Mozem si xplory zaregistrovat aj po roku ? Dakujem

milankovazuzana
21. nov 2013

@z.u.z.k.a. nák. doklad, registráciu z webu, môžeš. 🙂

z.u.z.k.a.
21. nov 2013

Dakujem

chani23
24. nov 2013

@milankovazuzana a fakt to ide, aj ked som kocik kupovala v 01/2013? V obchode mi povedali, ze uz nie. Ze som to mala urobit hned pri kupe.Vraj uz to teraz nie je mozne..

milankovazuzana
24. nov 2013

@chani23 nie, nieje to pravda, ja som kočiarik registrovala takmer rok po jeho kúpe, takže si to skús, malo by to ísť úplne v pohode.

dolcee
24. nov 2013

@chani23 take si myslím, ze to není nejak omezeno.
Ja to dělala asi 6 m od koupi.

farea
25. nov 2013

Prosim Vás používate niekto scoot s fusakom? Ak je to možné môžem poprosiť real foto

slunicko78
25. nov 2013

Ahoj maminky,
mám také stokke xplory a po roce užívání se mi přihodil defekt na podvozku - nejde mi výškově nastavit vodící tyč, což má za následek mimo jiné i to, že ho nesložím do auta... Nemáte náhodou některá zkušenost s touto závadou?
Kupovala jsem ho nový, ale v německém obchodě, takže si nejsem jistá, jak se bude řešit záruka tady v Čechách.
Děkuju za odvěď
Lada

ikarkulka
25. nov 2013

@slunicko78 Myslím, že @dolcce a @klarawerder řešily to samé (nebo podobné)

klarawerder
25. nov 2013

@slunicko78 No, aby jsi se dostala k pojistce na nastavování výšky rukojeti, je potřeba odmontovat celou ručku i s tou konzolí...při rozmontovávání je možné, že zjistíš, že máš třeba jen špatně založenou tu bílou páčku nebo něco. Pojistka jako taková je takový dlouhý drát uvnitř tyče - dá se k němu bez problémů dostat...asi by to chtělo ji vytáhnout a kouknout, co je špatně a založit ji znovu...

slunicko78
25. nov 2013

Děkuju moc za odpovědi.

dolcee
26. nov 2013

@slunicko78 ano, pod bílou pojistkou, kterou davas tyč nahoru a dolu odmontuj (dva šrouby) a pokud je tyč vypadená, tak nasadit znovu na pojistku. Pokud není, tak je problém dole v noze.. A to mi teda nikdo nedoporucil rozdelavat, je tam dole soubor pruzin a drátu, tak jsem to dala na reklamaci. Hned mi vyměnili tu spodní část. Nevim, jak se zárukou, ale opravit to umi v Anna a Viktorie v servisu v Praze. Možna to bude levnější než poštovné do Německa a hlavně na počkání (tedy do hodiny, třeba, když se domluvis)..

dolcegucci
26. nov 2013

@sweet81 ja som mala pre chlapca fialovy 🙂

ninucika
26. nov 2013

Potrebujem poradit, ako mam prat rukavnik z wk? Mam biely wk, ide mi hlavne o tu kozusinu aby sa neposkodila.

eternity72
26. nov 2013

ahojte. môžem sa opýtať? dá sa winter kit nahodiť aj na vaničku, či len na šport.časť? nejak mi to tam nepasuje. diky za odpoveď skúseným🙂

milankovazuzana
26. nov 2013

@ninucika v ruke, bez aviváže, bez namočenia kožušinky, v tekutom pracom géliku.