Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

nikitkad
10. nov 2011

@lenocka23 co ake podvodnicky

nikitkad
10. nov 2011

sklapa sa teda zle ??

lenocka23
10. nov 2011

@nikitkad tu pani od ktorej si kupovala kocik som myslela... kocik sa sklada jednoducho, ale musis ho rozobrat na tri casti... no a ak to mas robit dva-tri krat denne je to otrava.... ale prezit sa to da, neboj... 😉

jessicax
10. nov 2011

@lenocka23 ja som ho minule skusila dat do kufra tak, ze sedacka nebola otocena ku mne ale opacne, rucku som zasunula aby bola co najmensia a kocik sa mi zmestil aj bez rozkladania 🙂

jessicax
10. nov 2011

@nikitkad mne zas ten nakupny kosik nechyba, do toho vaku sa zmesti vela veci, dokonca ked som minule sla z obchodu tak som si na tom plnom vaku odviezla k autu dvojbalenie pampersiek. Sklapanie nejde tazko len musis pochopit jeho princip. Mne to asi tyzden trvalo ale teraz mi to ide aj poslepiacky 🙂

lenocka23
10. nov 2011

@jessicax do foxa?? tak to je parada.... 🙂

jessicax
10. nov 2011

@luckaaliu asi myslis tu podvodnicku z ceskeho mmb?

luckaaliu
10. nov 2011

ale uz kaslem na to kupim podvozok a budem mat komplet 🙂 no ona je z cr a co som citala tak uz vela zien podalo trestne oznamenie ...a volala som jej a povedala ze to predavala len sedacku ..tak ja som zle pochopila na to ze na nasom bazosi pisala preda stokke evo zo vsetkym tak nemala pisat ako keby predavala cely kocik ☹ tak zatial je doma len sedacka ..tak dajte potom pozor na SANDRU PETREKOVU predava aj na slovenskom bazosi pod inym menom ..

jessicax
10. nov 2011

@lenocka23 nie na tom ja nejazdim, tam by sa podla mna ani nezmestil

luckaaliu
10. nov 2011

@jessicax ano vola sa sandra petrekova ..vela krat sa prihlasila pod falosnimm menom

lenocka23
10. nov 2011

@nikitkad je fakt, ze su kociky co maju ovela mensi kosik... myslim ze tento je este celkom slusny... 😉

lenocka23
10. nov 2011

@jessicax no mala by si skusit... mna by to celkom zaujimalo... 😉

jessicax
10. nov 2011

@luckaaliu tak ja asi mysim inu

nikitkad
10. nov 2011

@jessicax takze by si nemenila a co kolesa??nemenila si este?do terenu po trave mam na mysli ide v pohode?!

jessicax
10. nov 2011

@nikitkad ja mam tento novy model zatial kratko ale ani ten starsi model nemal zjazdene kolieska. Po trave ide v pohode, do terenu s nim nechodim takze to neviem posudit

nikitkad
10. nov 2011

aha ale zatial si spokojna?

jessicax
10. nov 2011

@nikitkad jasne 🙂 Ja kociky menim rada ale tento si nedam 😉 Ten starsi model som mala skoro dva roky, kolieska neboli zjazdene, nehrkal, potah sa cistil lahko...

nikitkad
10. nov 2011

@fatia ahoj aky si sa rozhodla pre typ kocika co u teba vyhralo lebo ja som tiez na vazkach neviem sa rozhodnut!!

hajanka
11. nov 2011

@nikitkad my sme zatial ziadne negativa nenasli a to pisem uprimne, naozaj ziadne negativa, len same pozitiva 🙂

hajanka
11. nov 2011

@nikitkad
sklapa a sklada sa velmi jednoducho
ci hrkoce, tak vanicku sme nemali, ale co citam, tak dievcata co mali tak im nic nehrkalo, kupili sme len sport. sedacku s podvozkom a ked bola mala mensia (tak 4-5 mesiacov), tak sport. sedacka jemne hrkla na nerovom povrchu (kamene napr.), ale to bolo sposobene nizkou vahou babetka, nebola poriadne zatazena, lebo teraz uz nehrka vobec 😉 ja som niekde na predchadzajucich stranach dala aj foto, kde to presne hrkalo, skus spatne vyhladat. Nie je to vsak vada kocika. Pisala som tu uz aj o pozitivach, na predchadzajucich stranach. Tak kopirujem: Sportova sedacka je fantaticka aj pre mensie babo, mala bola v nom od 4mes (nepada do bokov, pekne drzi, mierne vyvysena poloha ako pri refluxe) zmensovacia vlozka je super a krasne kopiruje babetko, co poznam mamicky co maju ine kociky, davaju si sit zmensovacie vlozky alebo vyplne, lebo niektore kociky taketo doplnky neponukaju, pre vacsie babetka bez vlozky, sedacka je priestranna, hlboka, pohodlna, prijemne sa pocas jazdy sedacka pohupuje, konstrukcia pevna a stabilna, manevrovanie je super, polohovanie, v smere aj proti smeru jazdy, podvozok je uzucky, zmesti sa do kazdeho vytahu, do kazdy dveri, kolieska su super do kazdeho terenu, do tasky sa toho vela zmesti, uzasny vyber doplnkov a prislusenstva na leto aj na zimu, v lete super kity s ventilaciou, UV ochranou (SPF50 UVA, UVB), frote potahom, tienidlom a slnecnikom, a v zime fantasticke extra izolovane kity s ochranou proti mrazu + vela inych doplnkov. A najlepsia je na nom vyska sedacky (vanicky, alebo sport. sedacky), uz ziadne zohynanie, ziaden prach a smog, krasny vyhlad, ocny kontakt.

lenka0283
11. nov 2011

@jessicax a ked nakupujes v obchode sama kam davas potraviny? lebo mne to najviac chyba..do kabele toho dam naozaj vela ale pocas nakupu mi ten kosik chyba 🙂

laura28
11. nov 2011

@lenka0283 ja si zvyknem plastovy kosik zavesit na rucku kociara 😀

lenka0283
11. nov 2011

@laura28 aj to je riesenie 🙂 ale predsa ja mam doma este jeden kocar co ma dole kosik a naozaj sa mi v nom nakupuje lepsie...ale toto je tiez dobry napad 🙂

laura28
11. nov 2011

@lenka0283 no len pri pokladni sa musis preto zohnut a cely nakup vylozit na pas, takto vylozim kosik rovno na pas .. 🙂

lenka0283
11. nov 2011

@laura28 a ako tam das ten kosik natu rucku? to ako prevleces?? 🙂

laura28
11. nov 2011

@lenka0283 rucky od kosika prevleciem cez jednu stranu madla od kociara, treba vyskusat, tazko sa to opisuje, ked najblizsie pojdem do obchodu odfotim a dam sem foto 🙂

lenka0283
11. nov 2011

@laura28 no to by bolo fajn 🙂 som zvedava..lebo je to celkom dobry napad 🙂

fatia
11. nov 2011

@nikitkad ahoj🙂 ja som od začiatku pokukovala po stokke. Tiez som vahala,ale dievčatá tu na koniku má ubezpečili, že je to výborná voľba. 🙂 a naozaj, mame ho uz doma a som z jeho nadsena. Zatiaľ je odskusany len po byte, ale som veeelmi spokojná🙂)) vybrala som si ho aj kvôli dizajnu, ale má veľa funkcii oproti ostatným kočíkom. Jednoducho je úžasný😉

hajanka
11. nov 2011

@fatia ahoj, uz sa ti to krati, som zvedava kedy ta uvidime kocikovat v meste 😀

fatia
11. nov 2011

@hajanka hovor mi niečo🙂 uz to chcem mat za sebou a pomaly, ale isto prichádza aj strach ☹