Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
10. dec 2012

@vevika tak máš zatiaľ dobrú skúsenosť, no ja som minulú zimu na staršom a túto zimu už na novšom modeli zažila to blokovanie.Samozrejme, že sa to nerobí stále, ale myslím si, že sa to robí na napadanom snehu a na brečke.Záleží na tom, aký ten sneh je-lebo i napadaný vie byť ťažší a lepivý, pokiaľ je suchší, tak sa nemá ako zbiť dohromady, nehromadí sa v tom malom priestore.
Včera bolo primrznuté, na vrchu bol firn, takže kočík išiel dobre.

vevika
10. dec 2012

@milankovazuzana ja si tiež myslím, že to bude kombinácia brečky a primŕzania

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klarawerder
10. dec 2012

@ustrachana Taky se přimlouvám ke kombinaci light green a purple, je to moc hezká kombinace 🙂

danulik
10. dec 2012

dievcata, videli sme niektora CRUSI? su tam ine kolieska? kvoli tomu snehu sa pytam..

vevika
10. dec 2012

Baby, videli ste ten nový zimný set na Hartan? Normálne "pajcli" winter kit stokke 😀

milankovazuzana
10. dec 2012

@vevika hoď prosím link, nech kukneme 🙂

ikarkulka
10. dec 2012

@vevika Naštěstí u Stokke mají vkus 😀 S tímto bych nevyjela ani na pole.

klarawerder
10. dec 2012

Ježíííš 😀 ten Hartan WK je děsnej... 😀 Resp. ten kočár vypadá příšerně sám o sobě, takže mu ani nějaká parodie na WK nepomůže 😉 Hlavně ten s tím zlatým madlem je fakt povedenej...

junkfoood
10. dec 2012

cista katastrofa.. 😀

maminamaja4
10. dec 2012

Des a hrúúza. Nikdy 😢

finda
10. dec 2012

No to prevedenie WK sa im teda fakt "podarilo", tak ale sto ludi sto chuti 😀
A foto nasho aktualneho farebneho zladenia, tento rok sme uz mali aj cerveny WK na sebe, este mam v zalohe fialovy 😀 😀
Inak mne sa tie kolecka zasekli len raz minuly tyzden, potom uz nie a to chodim kazdy den von.

vevika
10. dec 2012

@finda táto kombinácia vyzerá nádherne! Zase budem mať chrobáka v hlave, či nepredať môj červený WK a kúpiť biely 😲 🙂

finda
10. dec 2012

@vevika ja mam pre istotu aj cerveny a fialovy, nedokazem sa ich vzdat 😅

vevika
10. dec 2012

@finda to by môj muž nerozdýchal 😀 Už som to naňho skúšala, ale vyjadril sa, že keď predám červený tak mi kúpi nový biely, ale nejako sa toho červeného neviem vzdať 😀

finda
10. dec 2012

@vevika moj sa asi po tyzdni co uz bol nahodeny na kociku opytal ci je novy, tak mu hovorim, ze ano. Jeho odpoved ved pekny je 😀 😀 😀

maminamaja4
10. dec 2012

Ja mam tiez biely uz dost dlho nahodeny a az minuly tyzden sa mi dostalo komplimentu, ze ako dobre,ze som kupila Wk, tak som nanho hned vybalila,ze Ježiško nam donesie summer kit a on ma uplne dostal otazkou🙂 🙂 🙂 🙂 ..a mas este peniaze na ucte? Netreba ti tam niečo previest? No ,co by ste povedali, spravne,aj ja som skromnucko vyhlasila, ze by sa zišlo nieco prihodit...a on, ze dobre. Juchuuuu, ale teraz zase chrobak do hlavy, ze blue melange fusak vymenim atd.... poznate to? To je uz asi zavislost,co? 😔 😀 😀

ijanka27
10. dec 2012

@finda Pekučký 🙂 My máme tiež white WK a plánujem k nemu červený fusačik. Strašne sa mi páči táto zimná-vianočná kombinácia 😉

ijanka27
10. dec 2012

@maminamaja4 Ja počkám so SK až do jari (tiež už som ho mala skoro kúpený na Ježiška 😀 ) Vraj ten nový má byť aj so šiltíkom 😉

maminamaja4
10. dec 2012

@ijanka27 To dal BM omylom na stranku foto,so šiltom,pravdepodobne noveho,ked som reklamovala,ze mne prisiel Skit bez siltu. Rychlo to potom stiahli a mna informvali,ze doslo k omylu. Takze asi nechtiac prezradili,co sa chysta. Trochu dost ma to nazlostilo,kedze ten siltik naozaj robil krajsi kociarik. Tak len pockaj,ja to nejak predycham a vyrazim do jarnych ulic bez siltika.

ijanka27
10. dec 2012

@maminamaja4 Ja som tiež kukala už dávnejšie na to, že na jednej je s a na druhej bez,hmmm...... Tak teraz sme už asi doma, čo to malo znamenať... 😅 Len som zvedavá, či dajú aj nejaké nové farbičky do obehu 😵 Mne sa páči ten modrý. Ty máš ktorý? Ja mám inak beige kočík a pri tom bodkovom by som mala pocit, že mám stále ten istý kit... a keď sa zamyslím, že v zime WK, v lete SK, tak tie naše základné kitíky moc nevynosíme 🙂

maminamaja4
11. dec 2012

@ijanka27ja mam blue pixel,ten modry,je krasny,niekedy tento tyzden popridavam fotecky ked sa podari, ale summer kit som odfotila iba v krabici, kedze sa mi ani nahodou nechce teraz prehadzovat. 😔 😀

deyana
11. dec 2012

ahojte, máte některá vyzkoušený rozdíl mezi BGB Cameleon a Stokke Xplory? uvažuji o změně, ale mám trošku strach..
btw. byla by tu nějaká dobrá duše a změřila mi rozměry hlubokého dílu? děkuji

ustrachana
11. dec 2012

@deyana ja som mala aj cam a vratila som sa opat k stokke, kazdy jeden ma svoje + a - , ale stokke ma +++++++++ oooooooooooovela viac 😉

deyana
11. dec 2012

@ustrachana díky.. my teda nebydlíme vyloženě v nějakém městě, ale je tu dost terén, taky často jsme na chatě, jsou tu hrozné zimy, závěje, s bgb se jezdí dobře, je super, jsem spokojená, ale přece jen mě to už trošku nudí..
co konkrétně ti na stokke připadá lepší? promiň že se tak blbě ptám 😅 😅

ustrachana
11. dec 2012

@deyana hlavne tie jazdne vlastnosti, mam ho uz druhu zimu a som nesmierne spokojna lebo Stokke zdola vsetko 😀 tiez som vela menila, ale na zimu som si nic ine u nas nevedela predstavit a po zime menim opat 😀

deyana
11. dec 2012

@ustrachana no teeeeda 🙂 Ty jsi mi nasadila brouka do hlavy 😀 😀

ustrachana
11. dec 2012

@deyana opytaj sa bab, myslim, ze kazdy je s nim spokojny 🙂 ked sa maly narodil tak som mala stokke potom som vymyslala mala som uz vselico doma a teraz pred zimou som sa opat pren rozhodla a nielen kvoli jazdnym schopnostiam ( lebo ten kocik je schopny prejst vsetkym co mu pride do cesty) , ale aj kvoli kitu lebo maly je schovany, je mu teplucko a stale mam kocik krasne upraveny

deyana
11. dec 2012

@ustrachana tak věřím že je super, to jooo 🙂 jen mám strach z toho našeho sněhu, bydlíme takřka na horách, což je docela problém s jakýmkoliv kočárkem, bugaboo s malými kolečky neprojede, takže jedině zimní kola, a to se zas nedá ovládat, tak mě to trochu vadí.. ale co tady teda čtu, jak se zasekávají ty malý kolečka a kočár holky tahají za sebou, to bych nemohla, mám ještě jedno dítě a to si neumím představit vypravit se do školky a tahat kočár někde za sebou 😅 😅 ach jo ☹