Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

esika
16. dec 2011

@e.l.i.e.n.k.a inak kocky ja si myslim, ze to bude asi zachvilu na kazdom kite, ked to tak zoberiete vsetky kity co sa tu rozoberali doteraz su nove a biely je minulorocny aj ked minimalne pouzity a tento rok ani nesnezilo tak bohvie ako kity dopadnu 😒 je to predsa len umela kozusina 😒 nemyslite?? a tolko penazi to stoji 😒

lia
16. dec 2011

@esika no ved toto ,ze stoji to tolko ako keby to bola prvotriedna kozusina 🙄

e.l.i.e.n.k.a
16. dec 2011

..ked ste ma upozornili na kozusinku na rukavniku, nasla som jednoduchy recept, ako jej pomoct ku krase, poriadne vycesat, zvlnenie zmizlo a je taka nasuchorena 😉

kilian
16. dec 2011

@lia @e.l.i.e.n.k.a ja som to nemyslela v zlom,ale padlo to do oka,ako boli vedla seba tie fotky,ze na tom cervenom to inac vyzera...no to ani zo srandy nehovorte,ze za tolke peniaze,ked to zmokne to bude vyzerat 🙄 🙄
@esika

lodgermaniacka
16. dec 2011

@kilian tiež som to nemyslela v zlom 😕 😕 😕 asi patrím do toho "spolku", ta kožušinka je kučerava, to ma prekvapilo ale biely kit je vzacny, s predajom problem nebude určite a zase nevyzera to zle, len je to ine

lia
16. dec 2011

Nie, v pohode, len som reagovala na to,co ste písali.

taminameiki
16. dec 2011

@mirkadena ďakujem velmi tak to ma velmi potešilo tak už viem co mame jeziskovi napísať

taminameiki
17. dec 2011

@mycats ahoj ďakujem velmi. Už aj jeziskovi píšem že sme sa už rozhodli

pallacinka
17. dec 2011

@e.l.i.e.n.k.a Tak to mas fakt tazke rozhodovanie, obidva su uzasne! Mne sa trosku viac paci asi ten biely. Sice mne tiez vadi na nom ten oranzovy zips, no pri cervenej by som ho este prezila 🙂 A pri cervenom je tej cervenej naozaj uz vela. A co tak tmavomodry? 😀

mycats
17. dec 2011

@taminameiki urcite si ho uzijete. moj maly ten kocik miluje, aj tv v nom pozera a ja ocenujem to, ze sa nemusim zohnut, vzdy ked nieco chce, na pohar si dociahne aj sam a kocik sa dobre ovlada, takze aj maminka je spokojna.

ustrachana
17. dec 2011

kocky nepredavate niektora biely kit?

taminameiki
18. dec 2011

@mycats dakujem velmi za radu ste ma len utvrdili v tom ze ten kocik je super od vela ludi co ho nemaju som pocula len same blbe reci ale to je len slepa zavist, jaj tak sa uz na ten kociarik tesim moj malinky v nom bude taky fesak jaj len este niesom rozhodnuta aku farbu si mam vybrat lebo vsetky su krasne 🙂 pekny vecer prajem

mycats
19. dec 2011

@taminameiki tak u nas cela rodina nebola nadsena a moj kocik volaju, ze koza 😀 😀 😀 ked nechavam sestre maleho, tak vzdy krici, ze nie ze mi ho donesies na koze 😀 😀 tak pre nu mam quinny, ale podla mna nevie o co prichadza 🙂 myslim, ze to potrebuje svoj cas, aby si ludia zvykli na neho. ak budem mat este druhe babatko, tak urcite bude prvy, ktory bude na plane. uvidime ako na tom budeme financne, zase aj hypoteku treba platit 🙂 a moj manzel je nazoru, ze kazdy kocik je rovnaky, tak staci aj taky za 4 stovky.

mycats
19. dec 2011

@taminameiki ak mozem odporucit 😀 tak idealne je si kupit k stokkimu este jeden maly cestovny kocik. Ja som mala quinny zapp, ked ide clovek na nakupy, tak stokke je dost mohutny a zabera vela miesta v kufri ako kazdy vacsi kocik. ale zappik je malicky a skladny 😀 😀 😀

hajanka
19. dec 2011

@esika @lia nie je to umela kozusina, je to prava sheepskin, prave preto to tolko stoji 😉 keby bola umela, tak to vyjde podstatne lacnejsie. Je to take drahe hlavne kvoli tej kozusine.
Aj som niekde citala na Stokke odporcov pravej kozusiny. Keby nebola prava, tak ze by si aj kupili.

hajanka
19. dec 2011

The Xplory® real sheepskin is a true luxury, but worth every penny. Made from the best uncut wool, it adds extra warmth and comfort. Your baby deserves the very best!

zz134
19. dec 2011

Ahojte kocky, chceme kupit kocik Stokke. je tu velkaaa diskusia o tom ale prosim napiste mi ci doporucujete. Moja polovicka ma "problem" ze sa neda hockat ( ci ako sa to odborne nazyva). Podla mna to nepotrebujeme ...co myslite? A mate skusenosti kde kupim nejaky za naj cenu? kludne by som brala aj po jednom babatku. dakujem

hajanka
19. dec 2011

@zz134 ahoj, to zalezi od toho co skutocne chces/chcete, ja som kedysi so synom mala klasicky kocik, ktory sa dal hojdat, aj napriek tomu som ho nikdy nehojdala ani nekolisala, ani nenadhadzovala, myslim si, ze to dieta vobec nepotrebuje a mne samej sa to nepaci. Ked vidim ako niektore maminy (rodicia) rytmicky kolisu (niektore doslova hadzu zo strany na stranu) s babetkom v kociku, tak sa mi toci hlava 🙂 ... a potom je uz o zvyku, dietatko nezaspi kym sa s nim nekolise alebo neskace v kociku, ved uz len samotna chodza kocika dietatko ukludni a uspi, to ja ho radsej pohojdam a ukolisem na rukach nez v kociku 🙂 inak ho mozem len a len odporucit 😉

esika
19. dec 2011

@zz134 ahoj, nikdy by som si nemyslela, ze moj manzel bude riesit kociky 🙂 a skusila som ich viac, ale vzdy pri kazdom kociku povedal STOKKE je STOKKE a to "hockanie" naozaj nieje treba ako pisala hajanka🙂 kto uz naozaj vyskusal stokke malokedy ho vymeni, jedine co je naozaj pravda, ze stokke kocik na nerovnom povrchu hlavne s hlbokou vanickou viac drnca, pri tej sportovej casti sa to strati, takze je velmi dolezite aj to kde budete kocikovat, a tie vyskovy rozdiel od inych kocikov a dalsie vyhody uz tu boli pisane veela krat 🙂 🙂

mycats
19. dec 2011

@pallacinka - Trosku spomienok na starsi model prinasam 😀 😀 A rovno dakujem za pomoc 😀
Takto vyzera nasa zimna vybava v praxi 😀 😀 Dnes sme nahodili a musim povedat, ze v tomto kabatiku kocik uuuuplne pritahuje oci. Ja som zamilovanaaaaa 😀 😀
Len kolieska mam ako prasiatka, u nas trosku poprsalo posledne dni.

pallacinka
19. dec 2011

@mycats Waw, nadhera!!! Som rada, ze stal za vsetky tie peripetie 🙂 A vobec sa necudujem, ze pritahuje oci, ja by som si za nim krk vykrutila 😀

pallacinka
19. dec 2011

@zz134 Ahoj, kym sme pouzivali vanicku tak sme mali hojdaci kocik (a aj na doma sme mali starsi klasicky peg perego, ktory sa dal hojdat) a my sme to velmi vyuzivali. Tiez som povodne bola proti, no na malu to super ucinkovalo a ked mala okolo pol roka tak zacala sama zaspavat krasne v postielke alebo aj v kociku uz bez hojdania, takze s odvykanim sme problem nemali. Ja som tu uz viackrat pisala ze ja ten kocik milujem a moj muz ho nenavidi, este aj teraz po vyse pol roku pouzivania. Najnovsie ho nazyva "demonstrator" (kupnej sily) 😀

mycats
19. dec 2011

@pallacinka stastna som ako bleska z neho 😀 😀 😀
kamoska ma dnes stretla najprv v kremovom a potom v tomto, ta mala dost 🙂))))
tiez zvazovala tento kocik a mne z neznameho dovodu u nej vyhral quinny zapp

pallacinka
19. dec 2011

@mycats Tak to verim, chuda kamoska 🙂 Ja som si zasa uzila kopec pozornosti vcera, boli sme na weihnachtsmarkte a zacalo snezit, tak som davala dole rukavnik, kozusinku zo striesky, vytiahla nanoznik a kryt proti dazdu, a ludia zo mna nemohli 🙂 Kym som to inac vsetko spravila tak snezit prestalo no nevadiiii 🙂

mycats
19. dec 2011

@pallacinka 🙂)) kazdy kocik take nema 😀 😀 tak nechapali.
To s tou kozusinkou je trosku nedomyslene na winter kitte. To, ze nemoze zmoknut, nie je prave boh vie co a dost draha nevyhoda. Ale inak je to prekraaasne 🙂

taminameiki
19. dec 2011

@mycats juj my mame 3 male kociky jeden od abc , druhy macleren a treti ten ani neviem co to je snim som bola raz a hroza no ale keby som predtym rozmyslala a nechala si radit od mami ze naco investovat do kocikov tak by som si urcite kupila quinny lebo co som dala za tieto 3 tak to som uz mohla mat jeden poriadny ale aspon uz budem vediet ale quinny sa mi tiez velmi paci pre druhe uz ho urcite kupim, ´jaj len dufam ze stokkyho napcham do auta , mama tomu kociku zase vravi ze je to barova stolicka ale som zvedava co povie ked pojde s nim na prechadzku, jaj ale uz sa zblaznim lebo neviem aku farbu mam vybrat ja mam rada cierne veci á paci sa mi ten dark navy ale zase neviem ci by to nebolo moc tmave pre maleho ale keby tam dam niake doplnky jaaaaj no neviem mam z toho dilemu 🙂 a vy mate aku farbu?

mycats
19. dec 2011

@taminameiki 🙂 tak vyuzite sluzby nejakeho mensieho kocika, co stoji doma 😀 😀
stokki vojde v pohode aj do sedanu, len je ho plny kufor 🙂
taky dobry kocik za malo penazi sme mali aj my a som rada, ze uz je prec.
nas stokke je beige a uuuuplne zamilovana som do ruzoveho a fialoveho 😀 😀 😀
len mam chlapca, tak mam smolu 😀
pre chlapca by som asi uvolila prave dark navy, ten je taky magicky a vyzera velmi elegantne.
zeleny alebo beige. ale baby tu by isto povedali aj cerveny 🙂
jedine modry sa mi nepaci, videla som ho sice len na fotkach, ale ta modra nie je pekna.
u mna by asi tento krat vyhral dark navy 😀 😀
beige je prakticky, ze moze byt aj pre dievcatko, keby nahodou nejake pribudlo 😀 ale tak aj dark navy vyzera skoro ako cierny. len pri tmavom kociku je problem, ze kazdy fliacik vidno a ze v lete je v nom babatku veeelmi teplo. ale fliacik vidno aj na tyrkyse.
asi by som vyberala intuitivne, vbehla do obchodu a ktory by ma najviac oslovil a zastali mi pri nom oci, ten by som nechala nabalit 🙂)))
ja musim mat druhe dievcatko, lebo aj tak kupim fialovy 🙂)))
teraz na zimu som si hodila forest set, mame este ten starsi model, a som uplne unesena!! toto na stokke milujem najviac, ze si ho clovek moze prezliect 😀 😀
aby som sa vobec dostala k pointe, tak by som asi vzala dark navy a blue summer kit
🙂 🙂

lenocka23
20. dec 2011

@taminameiki a ake mate auto? ked sme mali este Stokke, viezli sme ho aj v Renault Modus... vosiel sa tam akurat, aj nejake mensie tasky by sa tam este dali dat.... 😉

atap
20. dec 2011

@mycats ahoj, prosím Ťa na tej fotke je sklopena športová časť?? Čiže tam bábätko leží?? Pýtam sa preto lebo ja mám malú vo vanicke a ona je dosť dlha, má 3 mesiace, neviem dokedy vo vanicke vydrží, a neviem od kolesách mesiacov môže byt v športovej časti... A ešte vo vanicke je zabalena, šiesta a v športovej dost odráža nie??