Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kilian
20. dec 2011

@pallacinka ked bude snezit ,treba dat dole kozusinku??
😕

pallacinka
20. dec 2011

@mycats @kilian Praveze neviem, ci ju treba dat dole alebo nie. Len som si spomenula na tie fotky bieleho a cerveneho kitu co tu boli a radsej som ju dala dole. Inac dat dole kozusinku a rukavnik je otazka par sekund, ja som skor bojovala s nanoznikom a plastenkou. Takze mi to nevadi dat ju zakazdym dole, krasne sa zmesti aj do tasky a radsej nech je v bezpeci 🙂

atap
20. dec 2011

Baby ja mám 2 stokke, jeden beige kupovany v máji a teraz som dostala ešte ružový... Proste sme s manželom do stokkeho zamilovani... Je perfektný, a ked tu hovoríte o kolisani, ved on sa kyve do bokov nie ako klasické kociky...

hajanka
20. dec 2011

@atap presne tak, my sme vanicku nemali, ale ta sportova cast sa naozaj tak jemne "pohupava" a peruje, takze je uplne super a nechybaju ani pruziny.
Sestra mala malu v sportovej od troch mesiacov, mesiac bola v Quinny Buzz a potom rovno do sportovej Stokke. Obidva, aj Quinny aj Stokke, maju podobne riesenu sportovu sedacku, takze je to skoro to iste. Ona vo vanicke nechcela lezat ani za nic, ani spanok nehrozil, no v sportovej jej bolo super.

pallacinka
20. dec 2011

@atap Super, zavidim 🙂 My mame tiez beige kupovany v maji, ze by som aj ja dostala ruzovy? Nehnevala by som sa veru ale to je velke sci-fi 🙂 A mas pravdu, da sa pohupovat do stran a sem tam to aj pouzivame 🙂

atap
20. dec 2011

@pallacinka no my sme tiež rozmyslali ci kupit alebo nie, ale ten ružový je tiež úžasný a zase pri druhom bábätku uz kočiar nehrozí, takze sme si to ´odkupili´ teraz... ;)

taminameiki
20. dec 2011

@lenocka23 my mame bmw 330 ale nie najnovsie ale kufor je dost maly 🙂

lodgermaniacka
20. dec 2011

keby som používala stokke v zime v snehu, určite by som si pri snežení nedavala dole kožušinku a rukavnik už vôbec nie, ved mi to ma slúžiť a nie ja rukavniku 😕 jasne že potom ak sa zvlní, alebo niečo, tak sa to zohladní v cene pri predaji 😉

taminameiki
20. dec 2011

@mycats aj mne sa velmi paci dark navy cervena sa mi tiez vemi paci len pre chlapca neviem ci by to bolo to prave a o tom fialovom ani nehovorim tak z neho som naozaj unesena ta farba je prekrasna 😉 . Len pri tom dark navy sa vazne bojim ci casom nevybledne tie flaky to poznam lebo mi mame vsetky kociky cierne jaj stale ich musim len umyvat lebo malinky je veeeeeelky gebrosko 🙂 idem sa obliec a ideme trosku do viedni lebo zijem v rakusku a tam som ho nasla za 799 len cakam kym mi konecne pride domov baby point karta ale musim ho uz znova vidiet som uz natom kociku zavisla 🙂 a du´fam ze uz aj farbu si vyberiem 😀

lenocka23
20. dec 2011

@lodgermaniacka ved aj ta ovca, co bola "povodnou majitelkou" kozusinky obcas zmokla... 😉 🙂 😀 😀

mycats
20. dec 2011

@atap Moj maly bezne spinka v sportovej casti, ja som vanicku nemala pretoze som kocik kupila az ked bol uz velky chlapec, mal 18m. Teraz v zime by som este babo nechala vo vanicke, kym sa to da a potom na jar moze ist kludne do sportovej casti. Ten nozickovy fusak je dost velky, neviem ci by sa tam 3m babo nestratilo 😀 😀
Ja ked maleho zazipsujem az po hlavicku, len len brmbolec z ciapky vidno 😀 😀
Teraz je zima, takze je kazde babo s fusakom vo vanicke tak tesnejsie, ale aspon mu je teplejsie, ved taky drobec sa tolko nehybe. A keby sa ti zdalo, ze naozaj uz nevojde, tak skus kludne sportovu cast s winter kitom, bude jej teplucko a bude mat priestoruuuuu, aj navyse 🙂

mycats
20. dec 2011

@taminameiki 🙂)) juuuj, tak to zavisle sme tu viacere 🙂 😝 Ved skus aj maleho posadit, ak to dovolia a uvidis aky mu pristane k pleti 😀 😀 😀

mycats
20. dec 2011

@lenocka23 😀 😀 😀

mycats
20. dec 2011

@pallacinka tiez by som si ju strazila aby mi zostala krasna. ale podla mna sa to musi dat vycesat alebo nieco. co mam doma taketo chlpate a podobne vecicky, po oprani ich vycesavam do krasy, lebo sa tomu polepia chlpy. 😀 😀 😀

taminameiki
20. dec 2011

@mycats uz sa stalo minule ked som bola pozerat po obchodakoch tak som videla krasny fialovy ,supla som tam maleho a taky bol vysmiaty 🙂

mycats
20. dec 2011

@taminameiki 😀 😀 😀 inak moj maly vyzera tak dievcensky, by som aj fialovy schosnovala 😀 😀
asi by som skusila ten dark navy s nejakou podlozkou, velmi krasne robi jane - kids zone.
alebo na ceskom mmb sa daju kupit take tie site na mieru, tusim na 12e to vychadza.
inak a preco by chlapec nemohol mat fialovy kocik, ked uz aj muzi nosia ruzove alebo fialove kosele????
toto ma malo napadnut, ked som kupovala ten svoj 😀 😀 😀
len ja zijem na dedine a to by ma asi porazilo kym by som vsetkym babkam vysvetlila, ze v tom kociku sedi chlapec 😀 😀

siwinka1717
20. dec 2011

Ja mám červený, zatiaľ čaká na použitie, ale videla som ten fialový no a zaľúbila som sa(-:
Kožušinkové doplnky od februára nevyužijem, tak to je pasé. Ale ten fialový je krásny. Ja som od prvého momentu vedela, že chcem Stokke ako som ho videla, a nech si hovorí kto chce, čo chce, sú to najkrajšie kočíky.

pallacinka
20. dec 2011

Baby, mna chytila panika a prva vec, co mi napadla, bolo rychlo schovat kozusinku, aby sa jej nieco nestalo, a to sme stali prosim pekne pod strieskou takze na nas ani nesnezilo 🙂 Az potom mi postupne dochadzalo, ze to je nezmysel, nabuduce sa "odviazem" a necham to vsetko vonku 🙂

pajka7
20. dec 2011

@taminameiki ja som tu tiez nedavno riesila farbu...cakame chlapca....v predajni boli ochotny a dali doviezt dve farby...cervenu a tu blue...no, ale s mojim manzelom a sestrou sa nedalo ani bavit...jednoducho cervena a bodka. ja som taka "konzerva" ja by som isla do tej modrej ta tak nekrici......aj ked pri stokke neviem ci je vhodny vyraz " konzerva" 😵 ved kocik sam o sebe je dost odvazny 🙂 🙂 🙂 . Cerveny je krasny...ja som tiez nechapala, ze pre chlapca??? 😒 Ale okolie mi tvrdi, ze v pohode. Uz ho mame doma...a je super....vobec kocik ako taky..odhliadnuc od farby, oni su v podstate pekne vsetky.

pajka7
20. dec 2011

@siwinka1717 ja som o tyzden pozadu 31 tt...tiez februar...tiez cerveny...... 🙂 🙂 🙂

siwinka1717
20. dec 2011

@pajka7 ja som nekupovala nový, lebo som našla tento - skoro nepoužitý a so všeličím možným ako príslušenstvom za perfektnú cenu. Akurát som dokúpila čierny fusak a úplne zbytočne už na február.
A červená je dobrá pre chlapca v pohode, ja som práve skôr chcela inú farbu, ale nevadí

dargi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pajka7
20. dec 2011

@siwinka1717 ja som objednala dark navy fusak, ale uz ten nozickovy...vdaka tejto diskusii- "stokkacky" ma presvedcili, ze ten v pohode do hlbokej vanicky pre malinke babo....a potom uz bude vlastne aj do sportovej.....a planujem tmavomodry winterkit..........

siwinka1717
20. dec 2011

@dargi akú farbu ?

siwinka1717
20. dec 2011

@pajka7 Ja budem riešiť winterkitt až budúcu zimu, (už asi na fialový ) 🙂
Vo februári to je už zbytočné a možno víde nejaká krajšia budúcu kolekciu

siwinka1717
20. dec 2011

@pajka7 vieš čo, no ja bábo ešte v rukách nemám, ale neviem, nezdá sa mi, ak si pospomínam na malého, že ten nožičkový fusak je dobrý pre novorodenca, ale zase mi ho asi ozaj nebudem,e potrebovať , až budúcu zimu

dargi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
siwinka1717
20. dec 2011

@dargi fialový je úplne najviaac 🙂

dargi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kilian
20. dec 2011

no ale sa to tu rozrastlo novymi stokkacmi.. 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀