Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
14. mar 2012

@kilian 😀 😀 uz som si povedala, ze 100e je vela a ze nejako prezijeme aj bez tej deky. kupila som si lodgera aby som mala srdco na mieste 😀 😀 😀
ale stale ju chodim okukovat na ebay, ze ci sa predsa len nerozhodnem. ale ked vidim tu sumu, tak mi to pride strasne vela na 2 - 3 mesiace kupit taku deku. este takych 60e by ma ukecalo hned 😀 😀 😀 ale stovecka sa mi vidi vela 😀

aanetta
14. mar 2012

Baby inak na MMB sa predava ten lentilkovy kit 🙂

mycats
14. mar 2012

@riki1 jeeeej, a aku mas krasnu, novu, profilovu fotecku 🙂 🙂 🙂 zlatucki ste tam!!!

mycats
14. mar 2012

@aanetta hod aj linku 😀

mycats
14. mar 2012

@kilian nebodaj si mi nejaku krasnu nasla???

aanetta
14. mar 2012

http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=1245...
a je v kombinacii s blue navy 😀

mycats
14. mar 2012

@aanetta tak to pre niekoho s maniou pre bodecky, my lentilky volame tento
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=52849753&tab=1

aanetta
14. mar 2012

@mycats jaj 😀 ja ze lentilky myslite bodecky 😀

mycats
14. mar 2012

@aanetta 😀 😀 😀 lentilkovy = blue pixel

riki1
14. mar 2012

@mycats ďakujem ,som pomenila aj fotky detí ,také aktuálnejšie 🙂)))

kilian
14. mar 2012

@mycats jedna kocka predava cisto novu za 80€.ale neviem,ci ju este ma... 😉

mycats
14. mar 2012

@kilian - uvidim, este si to necham prejst hlavou ked ma tu uz tak vsetci presvedcili, ze ta stokke je super 😀 😀 podla mna bgb by zase bola super k summer kitu 😀 😀 necham rozhodovanie na cas, ked mi ju bude treba. to som potom taka viac rozhodna 😀 😀 😀
Teraz mam zachvat zara rifle so zaplatami 😀 😀

kilian
14. mar 2012

@mycats ako ja ju mam,ale je dost tenka,sice som ju este nerozbalila,ale tensia je na 100% ako stokke.len som si tak spomenula na teba,ze si zhanala.... 😀 😀

mycats
14. mar 2012

@kilian 😀 😀 dakujem!! taka som rada, ze na mna niekto mysli 😀 😀
ja som pustila uz tu v na ceskom MMB, lebo si myslim, ze je to dost vela. a na druhej strane budem spokojna aj so stokke a urobi tu istu sluzbu. este mam stale moznost, ze mi ju uhackuje kamoska.
som to nechala len tak lezat, ze uvidime co prinesie cas. co keby ma to do leta preslo a nakoniec by ju maly nemal ani raz 😀 😀 😀 to je u mna bezny stav, ze kupim a potom zistim, ze to nakoniec nevyhovuje a kupim ine.

fatia
14. mar 2012

Vrátili sme sa z prechádzky a mala mi tam spala 3,5hodiny🙂 ďakujem za rady s tou športovou časťou🙂)) dnes som stretla hajanku..., veľmi milá baba.

mycats
14. mar 2012

@fatia 😀 😀 😀 super, tak to sa tesiiiiime!!! no ved mi vieme, ze @hajanka je zlaticko 🙂 🙂

hajanka
14. mar 2012

@fatia aj ty napodobne 😀 dakujem 😀 a prave som ti sfotila tu "podnozku" ci ako sa to spravne vola, tak idem natiahnut do pc, ci paaaaane, tak to si ako krasne pospinkala 🙂 woooow

hajanka
14. mar 2012

takto to vyzera, ked je ta podnozka nadoraz, ide presne na tu tyc, blizsie k nozkam uz nepojde, takze nejaky cas bude mat opory, nasa Lea bola uz v tom veku (4-4,5 mes.) dost dlha, ale aj tak sa jej este nedotykali nozky, zvykla si ich vykladat na tyc 😀 a na tej druhej mala cca 5,5mes. ked jej nozky dorastli na podlozku, to ju uz ma posunutu o stupen dalej

fatia
14. mar 2012

@hajanka ďakujem, si zlata. Cez den si pekne pospala, zato teraz uz hodinu uspavam a nic☹

milankovazuzana
15. mar 2012

@mycats Majka, dobrý večer, ja som si tú deku dala uháčkovať jednej kočke v CZ, posielam fotku.Zatiaľ mi ju manžel ukazoval iba cez skype, ale je fakt nádherná.Zajtra je budem mať doma, strašne sa z nej teším.

mycats
15. mar 2012

@milankovazuzana Zuzi, len my s kilian hovorime o bugaboo deke, z limitky missoni 😀 😀 nie o STOKKE 🙂
ale dakujem za napad. este som sa stale s dekou nerozhodla, ale vyzera to stale na stokke. ale tento mesiac uz asi nie, lebo som zase nextovala a aj kabelku novu potrebujem 😀 😀 no uvidime kolko mi vobec zostane peniazkov po tej mojej nakupnej horucke co mam tento mesiac 😀 a to nehovorim o zoohite. robila som nakup aj pre 4nohych clenov domacnosti 😀

milankovazuzana
15. mar 2012

@mycats áno, postrehla som, no je to dosť týchb 100€.Jémine, aj ja som zistila, že po zime všeličo potrebujem 😀

milankovazuzana
15. mar 2012

@mycats ešte ma napadlo, tiež tak kočiarik pulírujete? Ja normálne každý deň obzriem podvozok a sem tam niečo pretriem a manžel sa mi smeje, že to viac pulírujem ako auto 😀 Ozik a Váš malý bude mať 2 ročky, ako ho máte otočeného-od seba, alebo k sebe?Ja si teraz malého vychutnávam v tej výške k sebe a strašne sa mu to páči, že na seba vidíme 🙂

mycats
15. mar 2012

@milankovazuzana 😀 😀 😀 jj, na deku je to dost. myslim si, ze tu istu sluzbu nam urobi aj decka od STOKKE. Ja som dnes na vylete zistila, ze ta moja super mini kabelka je krasna a aj prakticka, ale nie pre mamicku. Dnes som bola s malym vonku a zistila som, ze okrem 1ks plienky, 1ks vlh. obrusky, penazenka a flaska na pitie sa do nej nic nevojde. A to tam bola presne osadene do posledneho mm 😀 😀 😀
Tie ostatne mamicky si museli mysliet, ze som krava!!! Oni vsetky plny kocik, XXL taska, kos pod kocikom a neviem co vsetko a ja si tam docupitam na podpadkoch a s kabelkou 15x15cm 😀 😀 😀

mycats
15. mar 2012

@milankovazuzana 😀 😀 ani nie, nemam ten pocit. mne zatial pride cisty 😀 😀 😀
nosim aj tak a aj tak 😀 kym bol vo stokke fusaku v zime, tak bol tvarou ku mne a teraz s lodgerom chodime v smere jazdy. ja mam radsej ked je otoceny maly ku mne, len s lodgerom sa to neda uz u tak velkeho dietata.
ja tento kocik milujem neskutocne!!! 😀

milankovazuzana
15. mar 2012

@mycats No, už aj ja sa teším na šteky a kabelečku. 😀 ja som mala na zimu Vuittonku moju milovanú zazimovanú, ale až tu hore konečne zmizne sneh-beriem aj ju na špacír-bo čo si budem nahovárať-perfektne mi bude ladiť ku deke i kočiariku 😀
Aj ja mám zopár takých malých kabelečiek, no neviem, čo do nich natrepem 🙂

milankovazuzana
15. mar 2012

@mycats no veď aj ja, to je hrozné 😀 Ja mu sem tam vyleštím tie kolieska zboku, u nás je snehu a vody a tak sú také hnusné.Ale poťahy sú krásne čistulinké.Náš stokkačik s nami býva v byte-pekne mu dáme papučky-návleky a tu si snami vegetí, u nás v kočikárni by vzal roha, alebo by ho niekto poničil.

mycats
15. mar 2012

@milankovazuzana tak ja len tak tu v dedine, ze hodim si botasky a teplaky. ale do mesta vacsinou idem ocesana, nalicena a vhodnejsie oblecena 😀 😀
teda ma tie mamicky doslovne prekvapili, ze vsetky prisli pomaly horsie vystrojene ako ja po dome a zahrade beham. az ma to prekvapilo 😖 😖
ja dufam, ze ta zlata tetuska na MMB este nejaku tu kabelku ma k odberu 😀 lebo uz tam predo mnou sedi nejaky zaujemca.
ma tam napisane rozmery: 34 x 15 x 20, tak snad mi to bude stacit 😀

mycats
15. mar 2012

@milankovazuzana jaaaj, tak to moj kocik videl sneh dva dni z celej zimy 😀 😀 to mi nepozname 😀
my byvame v dome, tak ma miesto v predsieni 🙂 aspon nemusim behat po schodoch 😀

mycats
15. mar 2012

@milankovazuzana a ozaj!! ako dopadol forest setik??? bude?