Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
23. apr 2012

@boska79 ja som tento mesiac minula vsetko co sa dalo, takze do dalsieho RP budem tichucko suchat nozkami 😝 😝 😝

ellen13
23. apr 2012

@mima01 dakujem za nazor. Prave mi manžel poslal to čislo 00420/553880300 tak ak si ešte nevolala. Ja tam tiež asi brnknem kvoli pozdražaniu tej našej objednávky kvoli farbe. K fialovej by sa mi pačili tie zvieracie bielo čierne vzory, to by som aj ja chcela do červeného kočíka.

mima01
23. apr 2012

@ellen13 dakovala 🙂 Ja som skusala volat na nejake ine, co maju na nete a tam mi to nikto nebral, tak skusim aj toto niekedy poobede.
Nooo, tiez sa mi paci ten zvieraci vzor, moze to vyzerat paradne...aj fusacik taky je. No uvidime, sak casu dost. Bohvie co dovtedy zase vyknurame 😀

ellen13
23. apr 2012

@mima01 volala som tam, farbu este pozdrži. Vravela pani že do konca maja maju tuto akciu na letny set a že by sa mala niekedy vyskytnu este aj ta 10%zlava. Ak tam nechas kontakt, tak bude volat kedy.

ellen13
23. apr 2012

@mima01 este som zabudla, vravela že stačí napisat e-mail, ak budes volat na čislo predstavi sa ako oddelenie nabytku - zrejme su kočiky priradene v tomto odd.

mima01
23. apr 2012

@ellen13 si zlata, dakujem. Ja tam radsej cinknem a mozno aj maila napisem. Len bezim na obed s manzelom, tak az po obediku.

lenocka23
23. apr 2012

babenky, tak dalsia "celebritka" so stokkacom... len nechapem, preco z tohto kocika robia nejaku drahu designovu hracku pre vyvolenych.... za kazdu kvalitnu znacku zaplatis podobnu sumu, ked ho chces poriadne dovybavit.. pre mna je to teda stale srdcovka, aj ked ho uz nemame... 😉
http://www.cas.sk/clanok/222005/marianna-durian...

klarawerder
23. apr 2012

@swanqueen Tady to máš 😉 Vzala jsem to,jak je to normálně, a pak přitlačila rukou, jak je to, když tam mimčo sedí (že to jakože ohne nožičkama)...

swanqueen
23. apr 2012

@klarawerder jeeeej super, dakujeeeem, si strasne zlata 🙂 vyzera to uplne v pohode,asi si ju aj ja objednam. dakujeeem 🙂

mycats
23. apr 2012

@lenocka23 😀 😀 robia ako keby ziadna "bezna" maminka taky kocik nemala 😀 😀 😀
mozno na tej cenovke vidi nejaky redaktor o jednu 0 viac 😀 😀

mycats
23. apr 2012

Baby!! Tak ja mam pocit, ze uz ste takmer vsetky, s ktorymi som tu zacinala, svoj stokke predali alebo predavate ☹

kilian
23. apr 2012

@mycats @hajanka zostala verna.😉

mycats
23. apr 2012

@kilian 😵 😵 😵 ako jedina asi. a este ja 😵 aj ked mi v poslednom case tecu slinky na bee 😵

kilian
23. apr 2012

@mycats a @mirkadena @julinkak urcite tiez.a niekto mi Este chyba...

kilian
23. apr 2012

@mycats a okrem toho ja sa Este stale citim ako doma v tejto teme,aj ked stokke uz nemam..

aksniteb
23. apr 2012

Prosím, poradíte mi niektorá, kde sa oplatí kúpiť Summer kit? Leto sa blíži 🙂

mycats
23. apr 2012

@kilian 🙂 🙂 🙂 ved ja nikoho nevyhanam. len mi je smutno, ze ste ich dali prec 🙂

mycats
23. apr 2012

@kilian - len tak potichucky v tej teme 😀 ak by si mala porovnat stokke a bee, kupila by si si k stokke bee na leto?

mycats
23. apr 2012

@aksniteb ja mam summer kit z babymarketu, 169eur. ale v nemecku maju lepsie ceny, len dodanie je drahe.

klarawerder
23. apr 2012

@swanqueen Nemáš za co 😉 Jinak ta bavlna je celkem hustě tkaná a pevná, takže materiál bych řekla ok...akorát tu baby psaly cosi, že prý se to při praní komusi srazilo (já to ještě neprala), takže bych asi doporučila prát to hodně šetrně... 😉

boska79
23. apr 2012

@klarawerder prali sme setrne..

kilian
24. apr 2012

@mycats ja som mala uz minuly rok ku stokke aj bee.neviem ti vobec poradit...vies,stokke je stokke a bee je predsa len buginka.ktovie,ako by sa ti Maly citil v beecku.neskusala si niekde live??

boska79
24. apr 2012

@mycats su to dva uplne ine kociky.. Ja som si uvedomila, ze radsej budem skladat kocik na dve casti, len nech je pohodlny pre maleho.. Plusko bude veelke pokusenie, ale este sme maly tak mame cas to riesit

Ale aj maclaren je fajn ked budes chciet nieco do auta ci leto

swanqueen
24. apr 2012

@klarawerder ok, tak dakujem 🙂

hajanka
24. apr 2012

@mycats @kilian ano my ostavame verni 🙂 pokym z neho uplne nevyrastie sa urcite predavat nebude

hajanka
24. apr 2012

@aksniteb aj mna by to zaujimalo, hlavne kde ich maju na sklade 😉

mycats
24. apr 2012

@kilian nie, nepoznam nikoho kto by ho mal, myslim takeho "po ruke" 😀

mycats
24. apr 2012

@boska79 🙂 ja chcem nieco na nakupy, malicke, lahucke, so super ovladanim. mala som zappika, ten bol taky. ale chcela by som skusit nieco ine, napr. bee.
moj ma uz dva roky, tak aj takyto kocik by sme vyuzili. snaad 🙂

mycats
24. apr 2012

@hajanka ja si tiez stokke chcem nechat. ved som mu kupila novy kabatik, idem dnes konecne po neho k nasim 😀 😀

kilian
24. apr 2012

@mycats budem musiet nabehnut uz konecne do tej nitry.😉