Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

riki1
20. máj 2012

@dastien aj ja si prosím takú krásnu podložku ,ja mám Stokke blue ,čo je v reále skôr svetlá petrolejová 🙂

milankovazuzana
20. máj 2012

... a sme pripravení... 😀 😀 😀

vevika
20. máj 2012

@hajanka ja mam cervenyyyyy 🙂 😀

riki1
20. máj 2012

@dastien babuľky ,poraďte ,myslíte ,že by sa hodila podložka z tejto látky ? ....je biela a dráčikovia majú brušká vo farbe kočíka a na leto chcem kúpiť bielu tenkú deku ...

patka1987
20. máj 2012

@riki1 podla mna sa taky motiv vobec nehodi do stokke

ikarkulka
20. máj 2012

@hajanka toto je snad nejčastější, co na stokke slýchám - že je ve větru nestabilní 😀 😀 vždycky to píšou/říkají ti, co nikdy stokke naživo neviděli, natož aby s ním jezdili 😀
samozřejmě je to blbost!

mycats
20. máj 2012

@hajanka normalne aj mna uz uchytilo s tym kocikom 😀 😀 😀

mycats
20. máj 2012

@ikarkulka ja tiez bezne vejem aj s kocikom 😵 😵

lenocka23
20. máj 2012

@mycats @ikarkulka @hajanka baby, ked fuka, tak ja vacsinou lietam na metle... 😉 😀 😉 😀

mycats
20. máj 2012

@lenocka23 😀 😀 normalne ked hlasia veterno, tak sadnem na tu tyc na kociku a ideme na vylet aj s malym 😀
teraz ako bolo tak veterno, tak zhodou nahodu ja ako 50kg vaziaca osoba + 12 kg maly, sme boli vonku a ani raz nas neuchytilo 🙂 ani so stokke a ani s bee a to je teda o dost lahsie.
inak, cim vacsia lod, tym lepsie sa do nej ten vietor vie opriet 😀

mycats
20. máj 2012

@riki1 u mna eee, asi nie. skor nieco abstraktne skus 😀

hajanka
20. máj 2012

@riki1 ahoj, ja by som tiez nieco zivsie skusila radsej, toto mi pride tak trosku nudne 😅

peka1
20. máj 2012

Ahojte maminky. Rada by som sa pridala do klubu, ale uz asi tri hodinky lamentujem nad farbou / tak teda zelena, fialova alebo hneda pre chlapceka? Viem ze vsetko je vec vkusu, ale ked ja by som tie farby taaaaak potrebovala vidiet vsetky vedla seba. Hneda sa super kombinuje, ale je trochu fadna, fialova je kraasna ale stale ma berie viac na dievcatko a zelenu som nazivo este nevidela. Kolko mi trval vyber kocika, pisat ani nebudem. Ale velmi ste mi pomohli 😀
Nevideli ste nahodou niekde v BA tu svetlozelenu vystavenu?

korenbaba
20. máj 2012

@riki1
Ja sa chcem opýtat - tento kočík je do akého veku dietata?? mne sa zdá že po smere jazdy sa nedá dat na ležato. alebo mám zlú predstavivost?

mimi27712
20. máj 2012

@peka1 Ahoj, ja má pre chlapčeka kúpený zelený stokke. Fialová bola môj favorit, kým sme nevedeli, čo sa nám narodí. Všetky farby sú pekné, ja som skôr chcela živšiu farbu, tak preto to vyhrala zelená, i keď teraz mám pocit, že sa k nej ťažko kombinujú doplnky.

korenbaba
20. máj 2012

@riki1
Prepáč, ale uplne uprimne moj názor - je to otrasná látka, na čokolvek. Zastaralá, nemoderná. "Vytuningovat" týmto Stokke mi príde ako zabit jeho moderný, jedinečný a neštandarný dizajn. To už možeš rovno siahnut po látke s Kremienkom a Chocholúškom. Bud by som volila niečo jednofarbené, alebo aj s jemnými vzormi, pruhmi či bodkammi, každopádne však látku s moderným dizajnom.
Ešte raz prepáč ak sa ta urazila. Ja len, že ak si vyhodila také peniaze za dizajnový kočík bola by škoda ho takto sprznit.

mimi27712
20. máj 2012

@hajanka ja som tiež toto čítala od jednej kočky, že je nestabilný vo vetre a tuším to bolo niekde na začiatku tejto témy. Ona opisovala vlastnú skúsenosť, takže asi odtiaľ táto fáma pochádza.

hajanka
20. máj 2012

@korenbaba v smere jazdy sa neda dat nalezato, uplne nalezato sa neda dat ani v protismere, max. 10st. uhol
v smere jazdy na 2 pozicie sedu
v protismere ma 3 pozicie (jedna 10st. uhol lah, 2 sedenie)
ps: do troch urcite, alebo kym ti dieta z neho samo neutecie po vlastnych 🙂

mimi27712
20. máj 2012

@hajanka aj sa mi to podarilo nájsť:
susisus slniecko - tak to som ozaj prekvapená... mne už viackrát stratil stabilitu vo vetre... A čo sa týka drncania, pomaly si na to malá zvykla, už to nerieši, ale odpružený nieje VOBEC...
je to na str. 3 v tejto téme

hajanka
20. máj 2012

@mimi27712 to si musim prestudovat 😀

hajanka
20. máj 2012

@mimi27712 ..
a este pisala, ze ma maly ulozny priestor 😀 a nevojde sa do vytahu 🙂 (co vobec nie je pravda)
a ako negativum, ze nie je odpruzeny (my to berieme ako pozitivum) 🙂
a vraj dieta vo vanicke skace (to neviem posudit, vanicku sme nemali) ale neverim tomu
a ze je len do mesta 😉 na paradu, do prirody v ziadnom pripade 😀 o tom sme uz toho poculi...

A toto mi pride absolutne nerealne, riadne prehnane:

" ked fuka silnejsi vietor, kocik s vanickou (neviem ako v sportovej verzii zatial) straca stabilitu ! uz sa mi stalo, ze som v silnom vetre stala zboku pri kociari a drzala ho o zivot, skoro som ho nechala pri bedniach od nervov"

@lenocka23 @mycats 😀 som si ta na tej metle predstavila 😀 😀 ... alebo ako kociar drzis o zivot... 😀 normalne hurikaaaaaan ako @kilian pisala 😀

mimi27712
20. máj 2012

@hajanka vidím, že si to detailne preštudovala. Neviem zatiaľ posúdiť, kočík mám ešte zbalený v krabici, ale keď vyskúšam, tak napíšem, či som neodletela, u nás keď fúka, tak riadne.

lentila.g
21. máj 2012

@peka1 v Kike majú svetlo zelenú a modrú(vo štvrtok som tam bola okukavať) a v Auparku mali naposledy v Peg P.tiež svetlo zelenú

mikolajova.zuzana
21. máj 2012

ja som nemala osobne problem vo vetre po prve, a po druhe, ked vonku fuci, ja vonku s malou nejdem, lebo to je o nicom... takze urcite nas neodfukne :D 😀

a drncanie? no ked idem po macacich hlavach, ano pocut trosku, ale nie je to nikdy ako drncanie inych kociarov, ktore skripu, vrzgaju a strasny zvuk, tu je to take tlmene a nasej sa to paci ked jej hlavka skace chi :D

je to najlepsi kociar - mala som len tri pred tym, dva este sem tam pouzijem, ale vzdy som najstastnejsia, ze mam stokke ... je uzastny... a nech by stal kolko by chcel, vzdy bude numero uno :D

mikolajova.zuzana
21. máj 2012

@milankovazuzana urcite normalne a bez problemov... nie ako si niektori myslia :D

mycats
21. máj 2012

@hajanka asi by sme jej mali odporucit reklamovat ten kocik, lebo keby som si za tuto cenu kupila taku haraburdu, tak sa vratim do obchodu a uz sbs-kar dostane po papuli a idem rad radom az po veducu 😀 😀
ani ja som nemala vanicku, tak neviem ako sa lieta aj s vanickou 😀
moj najnestavilnejsi kocik bol quinny zapp a aj to len pre svoju vahu a nestabilny bol len prazdny.
no a polska krava napriek xxl kolesam sa teda vedela prekotit bez problemov tiez, ak sa jej dostalo jedno koliesko do vzduchu, napr. ked som zliezala ten 15cm obrubnik v dedine. co stoke tam vdaka vysokemu podvozku zoskoci, ze hop, hop 🙂

mycats
21. máj 2012

@peka1 zeleny stokke je v kike aj so summer kitom vystaveny 😀

hajanka
21. máj 2012

@peka1 verim ze tazke rozhodovanie 😅 ja by smo predsa len isla do svetlo modrej, mne sa ta farba od zaciatku velmi paci, sv. zeleny je tiez celkom pekny 🙂 a fialove maju aj chlapci 😉 osobne by som vobec nesla do hnedej.
som ti poradila, vsak? 😀 😅

hajanka
21. máj 2012

@mikolajova.zuzana no presne, ja ked chodim po meste a pocujem tie hrkotajuce buginy, tak sa musim v duchu pousmiat 😅

mycats
21. máj 2012

@hajanka 😠 😠 😠 to neznasam ked to hrkoce ako haraburda!!! nastastie bee ide tichucko 🙂 lebo by ma asi porazilo!