Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

marcelahalaszova
9. júl 2012

@dastien
Ahoj Dastien.. Velmi sa mi pacia ako sijes vlozky do Stokkaca.. napis mi prosim na email marcela.halaszova@gmail.com podrobnosti, kolko to stoji, ci si latky kupujes sama alebo by som si mala latku doniest sama. Daj mi prosim vediet.

Velmi pekne dakujem

Marcela

penelope1
9. júl 2012

@bambi29 My sme 28.6. tiez objednali fialovy stokke 🙂 Kedy Vám ho majú dodať? A to aj vieš už pohlavie? My ešte nie 😒

kalista
9. júl 2012

Kupim adaptery na maxi cosi, ak by sa ich rad niekto zbavil....Dakujem 😉

mikolajova.zuzana
10. júl 2012

@kalista moje uz na rezervnute duplicka :D chi ale jedna baba ma pri tmavomodrom kociariku aj adaptery, tak skus u nej :D

kalista
10. júl 2012

@mikolajova.zuzana dakujem 😉

bambi29
10. júl 2012

@penelope1 my sme nakoniec neobjednali, lebo sme prisli do predajne a nedohodli sme sa s muzom na farbe 🙂 navyse bola s nami aj moja mama a sestra, takze cim viac ludi, tym viac nazorov. ja som si stala za tym svojim fialovym ale ked pani predavacka ukazala cerveny zo skladu tak muz na mna hodil psi pohlad a bolo. proste sme sa nedohodli :D navyse este nevieme co bude, ale to je uplne jedno pokial ide o farbu kocika, takze cakame do septembra ako budu vyzerat tie 2 nove typy a ked nic tak objedname "xplory" a budeme sa modlit aby stihol prist :D

penelope1
10. júl 2012

@bambi29 ved ani my nevieme co čakáme, ale tá fialová a červená sú podľa mňa aj pre chlapca, aj pre dievča 🙂 Červený stokke sa mne az tak nepáči ... Mozno na predajni vyzera fajn, ale ked som ho videla mamičky kocikovať, tak ma az tak nezaujala ta farba. Tak ale to je moj názor... Fialovy sa mi páčil vždy 😉
Ty máš teraz aspoň tú výhodu, že ak budu tie nové modely pekné, tak si môžeš vybrať z nich 🙂 Ja mám v tomto smolu ☹

bambi29
10. júl 2012

@penelope1 vsak to, ze ak budu pekne, ale osobne si myslim ze novy produkt musi najskor vychytat nejake tie muchy, v tomto je xplory uz jednicka ;) moja sestra na ten cerveny povedala ze ked ho videla nazivo niekde pri eurovei tak si najskor myslela ze to je hrackarsky 🙂 proste taky ziarivy. pravdu ma ale muz ked tvrdi ze aspon ma auto neprejde, byvame totiz kus za dedinou takze fakt to je aj take bezpecnostne opatrenie. ale teda ten fialovy to je elegancia jak vysita.

anlady
10. júl 2012

BAbulky, kupovali ste si aj autosedačku ku kočíku? prípadne ako to riešite?

anlady
10. júl 2012

A ak Vás môžem poprosiť o info do IP, čo Vás kočík vyšiel? čo ste si všetko k nemu kúpili a čo Vás to stálo. Ďakujem veľmi pekne

riki1
10. júl 2012

Babuľky ,pomóóóóc ,praskla mi na veľkom koliesku tá guma ,ktorou je obtiahnuté ,kočík mám ešte v záruke ,volala som do Brendonu ,ale reklamácie odosielajú až o dva týždne a chcela som kúpiť nové kolieska a tie sú len na objednávku 4-6 týždňov všade ,aj v BM ,porazí ma ,som 2 a pol týždňa po operácii žlčníka a nemôžem sa s malým naťahovať ,potrebujem kočík ☹ ,nemáte niektorá doma veľké kolieska aj používané ??? Kúpim !!! Som sa dohodla ,že nebudem dávať na reklamáciu celý kočík ,ale odfotíme podvozok s výr. číslom a pošleme tam len kolieska ....

penelope1
10. júl 2012

@bambi29 Takže, ak ťa neuputa nový model, tak už si sa rozhodla pre červenú farbu?
Mozno, ked budes vediet dovtedy pohlavie, tak aj to ťa ešte ovplyvní pri výbere farby 😉
Ktovie, či bude mat novy model nejake muchy.... Skôr by na ňom mohli byt odstránené muchy, co mal starý model.. Teda ak nejake mal 😉

bambi29
10. júl 2012

@penelope1 ze by sa dal hupat? uvidime ;) no ta farba to bude este boj, obaja sme tvrdohlavi takze neviem ako to dopadne..

leonna
10. júl 2012

no ja neviem holky. ale kedze som na vlastne oci videla ako tento kocik sfukol vietor na zem, tak akokolvek by sa mi pacil urcite by som ho nekupila....nastastie v nom nesedelo to baby prave. az ma zamrazilo...

julinkak
10. júl 2012

@riki1 A to je ako mozne, ze ti tam praskla ta guma? Stalo sa to pri prechadzke? Prepichol ti ju nejaky kamienok alebo...?

julinkak
10. júl 2012

@leonna myslim, ze kazdy prazdny kocik dokaze silny vietor sfuknut na zem...o to by som sa stavila!

leonna
10. júl 2012

@julinkak Tak to neviem, ale bolo to na ihrisku a stalo tam vela kocikov a zhodilo len tento....Ale tak to je len moj postreh. Nemam nic proti tomu, ked si ho niekto kupi. No mozno to pomoze niekomu pri rozhodovani.

riki1
10. júl 2012

@julinkak netuším ,teraz som pozerala foto na stokke stránke na FB a podobný problém tam už niekto riešil minulý rok ,zistila som to dnes ráno ,keď som prehadzovala kočík z mužovho auta do môjho ,zajtra to odfotím ....mám ho ešte 5 mesiacov v záruke ,tak to budem reklamovať ,len to potrvá a ja potrebujem kočík ...

penelope1
11. júl 2012

@bambi29 Budú aj nové farby, takže mozno vam obom padne rovnaká farba do oka 😉 Hojdanie by bolo fajn, vidíš to ma nenapadlo 😀

bambi29
11. júl 2012

@penelope1 vraj budu tie iste farby

kilian
11. júl 2012

@bambi29 6 novych farieb.

penelope1
11. júl 2012

@bambi29 Ja som počula, že má byt 7 nových 😉 Tak uvidíme 🙂

mima01
11. júl 2012

príspevok od babymarket_sk par stran dozadu
...zo zákulisia výrobcu Stokke
Od septembra v predaji dva nové modely kočíka Stokke - Scoot a Crusi ...krása, opäť nesklamali (7 farebných prevedení).....takze sedem novych, nebudu tie iste farby.

denisa166
11. júl 2012

@hejtmy prosim vas mozete mi dat link z akej stranky ste vy objednavali ten kocik dakujem

hajanka
11. júl 2012

@denisa166 brendon.sk sli sme pre neho osobne

@mima01 je zverejnene aj foto??

mima01
11. júl 2012

@hajanka e-e...to je len to co sa tu v teme pisalo....tiez by som rada videla, lebo chcem fusak kupit 😝

denisa166
11. júl 2012

len ja by som ho chcela z anglicka objednat.. tam to vyjde lacnejsie jednu stranku co som mala tak uz je zrusena asi to nebolo nieco doveryhodne 🙂

denisa166
11. júl 2012

@hajanka diky ale ja by som z anglicka chcela kedze cenovo je to dost vyhodnejsie 🙂

denisa166
11. júl 2012

nemate prosim vas niekto na predaj kocik stoke staci sportova cast dakujem

mikolajova.zuzana
11. júl 2012

@denisa166 ja predavam fialovy, pozri a precitaj v mojom bazariku :D