Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

pallacinka
7. júl 2011

@e.l.i.e.n.k.a Tak nevyhrabali, mam im cez den zavolat cislo uctu, aby mi poslali naspat peniaze ☹

pallacinka
7. júl 2011

@e.l.i.e.n.k.a S tou fialovou by to zaujimalo aj mna, je u mna hned na 2. mieste po bielej 🙂 Pre chlapceka sa mi vsak velmi nehodi, a to je problem aj u nas, lebo mm si je isty, ze nase druhe baby bude chlapcek 🙂 To skor ta cervena, ale ta sa mi zas nepaci. Akej farby mate vlastne kocik?

hajanka
7. júl 2011

@e.l.i.e.n.k.a ja si myslim ze fialovy pre chlapca moze 🙂

e.l.i.e.n.k.a
7. júl 2011

@pallacinka ☹ ☹ ☹ uz nebude nikde, ani v pekle!!! 😠
Radik, ked bol maly mal cerveny zimny overal, taaak neskutocne mu svedcal, takze bez do cervenej, s bezovou to ukaze super 🙂 ale myslim, ze aj fialova je vhodna pre chlapceka..

e.l.i.e.n.k.a
7. júl 2011

@pallacinka ale je sranda, ako su muzi presvedceny o svojom muzstve, ze druhe dietatko bude chlapcek 🙂 zlaty 😉 ja kocik este nemam kupeny, chcela som z druhej ruky, iba na leto a potom predat, avsak modely 2010 sa predavaju za 700 - 750 eur a v brendone novy maju za 689 🙂 takze vyberam farbu..

kilian
7. júl 2011

kocky,ked naozaj uz nezozenieme biely,aky sa mne bude hodit k ruzovemu???no ziadny!! 🙄

pallacinka
7. júl 2011

@e.l.i.e.n.k.a Aj keby ho mali v pekle, nech si ho tam nechaju, uz som rezignovala 🙂 Presvedcila som samu seba ze ta bezova s fialovou bude este krajsia, a ked vravite ze moze byt aj pre chlapceka, tak tym duplom 🙂 Ten je vsak este otazny, mm bol uz pri malej presvedceny ze to bude chlapcek, tak to beriem s rezervou 🙂
A mne sa inac nenormalne paci ten modry Stokke, aspon na fotkach mi pride ta modra nadherna! A ta akcia v Brendone je super, sa naozaj oplati 🙂

pallacinka
7. júl 2011

@kilian Vsak to, tiez som nad tym rozmyslala, mne sa k bezovej aspon hodi fialova alebo cervena, ale k ruzovemu naozaj na vyber nie je. Mozno ta fialova?

kilian
7. júl 2011

@pallacinka ja kebyze mam bezovy ,tak ja by som si k nemu skor ten fialovy kupila.a v dnesnej dobe je predsa jedno,ci ma chlapcek dievcenske farby na sebe alebo kocik.moje prve dve dievcata mali tmavomodry kocik.ten fialovy je pekny,sa mi paci hned po bielom. 😀 skoda ,ze to ani tebe nevyslo.
a k tejruzovej sa podla mna fialovy nehodi.to potom naozaj ten strieborny.ale nechajme sa prekvapit,mozno daco este vymyslia do tej zimy. 🙄

kilian
7. júl 2011

@pallacinka prave mi dosli tie bezpecnostne remienka do vanicky pre malu.nekupila som origos stokke,ale inu zancku.su super.ked budem mat cas odfotim. 😀 teraz uz mozem ist v klude na prechadzku.

tonko_babymarket
7. júl 2011

Vraj tá "nová biela" je perleťová, resp. perleťovo - strieborná...no uvidíme...možno bude krajšia ako tá minuloročná limitka...

kilian
7. júl 2011

@tonko_babymarket tak dufajme,ze sa mi bude nieco hodit k tomu ruzovemu kociku. 😒 😒

janka2110
7. júl 2011

Ahojte
Tak ozyvam sa dnes s infoskami 🙂
Vcera rano som tam hned volala a povedali mi ze mam cakat na p.Luciana ktora ma na starosti kociky,ze poobede mi zavola.(cez obed su tu v It.zavrete obchody)kedze mi do 18:00 nezavolala som jej volala ja 2 x ,ale neodpovedal nikto.
Dnes rano mi volala a povedala,ze rozdiel medzi farbou nevie co znamena..ze biely je biely 🙂 ze zavola priamo do stokke.
A ze su,ale dodanie by bolo( kedze v stokke je od 30.7 az do konca augusta volno) myslim tym taliansko az v polovici septembra...+- tyzden.
Takze baby rozmyslite si to a dajte mi vediet aby som to mohla objednat...
Ale tak aby mi nakoniec nezostali doma...jeden by som este vyuzila,ale viacej nie 😀

janka2110
7. júl 2011

@pallacinka no ako tak citam co ty tu pises o winter ,ze sa neda nikde zohnat dufam,ze ta pani to
myslela vazne.vsak inak by mi nepovedala,ze ho maju keby nebol si myslim... 😕

janka2110
7. júl 2011

Ten link neplati...myslela som tento http://www.primus.it/prodotti.php?id=1848

pallacinka
7. júl 2011

@janka2110 Ahoj, dakujeme za novinky, si naozaj poklad, ze si sa do toho pustila 🙂
Znie to nadejne, aj ked po mojich skusenostiach sa tomu naozaj len tazko veri.
Ak by to vsak bolo naozaj tak, ze tie kity budu (aspon pre mna september nie je neskoro, to sa este bez neho zaobideme 🙂), tak do toho rada pojdem.

e.l.i.e.n.k.a
7. júl 2011

@pallacinka fialova s bezovou, bude to okate, oku lahodiace 😉
paci sa ti ta dark navy alebo blue?
@kilian k ruzovej sa mi urcite hodi strieborna, pre mna je neskutocne krasna kombinacia siva a ruzova a teraz mam na tricku ruzove a strieborne motivy a vyzera to bombovo 🙂

pallacinka
7. júl 2011

@e.l.i.e.n.k.a Myslis? Mozno mas pravdu, bude to take vyraznejsie, kym bielo-bezove je dost nudne. A myslela som tu blue, len nazivo som ju nevidela, no na obrazkoch sa mi zda nadherna.
A mas pravdu, ruzova so striebornou je naj kombinacia, my sme mali celu svadbu v tych farbach 🙂 Neviem, co na to @kilian, zda sa mi, ze ta strieborna sa jej nepacila.

kilian
7. júl 2011

@janka2110 dakujeme za ochotu
@e.l.i.e.n.k.a myslis ze by to bolo pekne?na tych obrazkoch sa to neda dobre vidiet,tu striebornu.

kilian
7. júl 2011

tu je ta strieborna. 😒

e.l.i.e.n.k.a
7. júl 2011

@janka2110 si skoro svatica 😉 ale trosku sa obavam, ze rezervacku potvrdia a po prazdninach stornuju..ale idem do toho!!!

pallacinka
7. júl 2011

@kilian Ja myslim ze ta strieborna s ruzovou bude naozaj pekna, s bezovou sa mi to zda taka nemastna-neslana kombinacia no ruzova je krasna vyrazna tak si to viem spolu predstavit 🙂

tonko_babymarket
7. júl 2011

@e.l.i.e.n.k.a
....nuž neviem, ja by som sa asi neviazal na to, že tie biele zoženiete, bola to len limitka, ktorá sa z centrálneho skladu už vypredala, tieto doplnky sa väčšinou vo veľkých množstvách na sklad neberú...ja len dúfam, že tá nová bude skôr perleťová ako strieborná...uvidíme...

A čo sa týka letných setov, oficiálne nové letné sety sú kompatibilné len s podvozkami, ktoré majú na konštrukcii oranžovú poistku - rok výroby druhá polovica 2010...2011
Na modely vyrobené pred druhou polovicou 2010 je možné nasadiť len sety - viď obr. nižšie...tie sa dajú ešte zakúpiť...

jessicax
7. júl 2011

@tonko_babymarket ano ale neoficialne na starsi typ pasuje aj najnovsi letny aj zimny set, par stran dozadu boli aj fotky

tonko_babymarket
7. júl 2011

@jessicax
nuž ak by to tak bolo, tak by nám zákazníci sety nevrátili, že im to nepasuje...

janulka888
7. júl 2011

ja som si tiez kupila stokke))) zatial este nevyuzila, nakolko babo je bruško...ale ten kočik je nadherny a neviem si predstavit ziaden iny

jessicax
7. júl 2011

@tonko_babymarket http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=10840...... tu je zimny set
tu letny, z fotiek, ktore sem ktosi pridal par stran dozadu, nemam ich vyskusane ale nemyslim si sudiac podla foto, ze by nesedeli

tonko_babymarket
7. júl 2011

@jessicax
aj ja som si to myslel podľa foto, ale asi úradovala šikovná krajčírka...jednoznačne nekupovať naslepo, ísť radšej odskúšať 😉

janka2110
7. júl 2011

@tonko_babymarket ja netvrdim,ze bude na 100%
volala som a povedali mi ze je.
Myslim,ze dievcata ktore ju chcu to mozu risknut,pretoze tym nic nestratia 🙂
ja ich mozem objednat a ked pridu v polovici septembra je super,lebo vsak este nie je taka zima
a ak by nahodou napisali ze niesu stale maju cas kupit si winter kit aj inej farby 🙂 aj na Sk.