Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
12. júl 2012

@wewe8584 to je šitá

wewe8584
12. júl 2012

@kilian @mima01
no ja som aj pozerala, ze tam su poriadne nizke ceny na tej nemeckej stranke..ovela lacnejsie ako tu v uk..este ked si preratam na libry...tak to je neporovnatelne...nechapem, ako je mozne, ze je taky rozdiel...len som si vsimla, ze tam to je tiez osobitne na stranke...bud sportovy kociar, alebo s vanickou...ale nejak spolu tam nebolo nic (aspon na obrazku nie 😀, musim pockat na manzela, nech to poriadne precita 😀)

wewe8584
12. júl 2012

@milankovazuzana to ty si si? alebo od tej kocky, co sa tu spomina, ze sije?

milankovazuzana
12. júl 2012

@wewe8584 áno, to ona, ja som od nej kúpila kočiarik a tá podložka už bola pri ňom.

wewe8584
12. júl 2012

@milankovazuzana krasne to je teda..naozaj 🙂 dobre...kupujeme stokke...hlavne po precitani tvojho pribehu o stokke :-d

wewe8584
12. júl 2012

@kilian a to je aj sportiak aj vanicka? lebo ja som to nasla...len som si myslela, ze ten je len s vanickou...ja som chcela kupit taky, kde bude aj vanicka aj sportiak...vies 🙂, ale dakujem

milankovazuzana
12. júl 2012

@wewe8584 neoľutuješ, je to dobrý kočiarik, pre nás najlepší

wewe8584
12. júl 2012

@milankovazuzana no to dufam..uz som tu na MK citala aj take, ze je nestabilny, ze vyzera ako hrackarsky a take podobne veci..tak som zacala pochybovat.....dokonca aj take, ze treba potom kupovat sportovy kociar, lebo tento nevydrzi ako sportovy.... :(

kilian
12. júl 2012

@wewe8584 to mas sportovu cast a vanicku 🙂

milankovazuzana
12. júl 2012

@wewe8584 blablabla, to poznáme, keď si dozadu prelistuješ diskusiu, tak sme to riešili... my sme tu mamuše, čo ho máme fyzicky a používame ho, tak vieme o tom niečo málo viac ako osôbky, ktoré ho len vidia v OC alebo na ulici 🙂 Kukni, jak starého synčeka mám a potom mi povedz, či sa kočiarik pre neho nehodí, ja by som golfáč nikdy nechcela, veď preto som aj pred týždňom šla do nového modelu...

junkfoood
12. júl 2012

@wewe8584 kde je ten pribeh? aj ja si chcem precitat, aby som mala co povedat mudrlantom co ma odhovaraju od kupy..

wewe8584
12. júl 2012

@kilian juchu..tak super potom...to je teda poriadne lacne....my mame cas do decembra..tak pockame na september na tie nove a tak objedname... 🙂 dakujem

wewe8584
12. júl 2012

@milankovazuzana no ved aj ja si myslim, ze dat na reci skusenych mamiciek je predsalen lepsie 🙂 som rozhodnuta 😀 dakujem

mikolajova.zuzana
12. júl 2012

@wewe8584 kociarik je naozaj uzastny. Ja nam nedam dopustit. Som s nim maximalne spokojna, krasne sa s nim ide po schodoch, uplne pohodlne sa tlaci, ci jednou alebo oboma rukami, vies si babenko otocit k sebe alebo od seba, babenku je v nom pohodlne a krasne je hore a vidi vsetko co chce. Neskutocne mi vyhovuje, ze je dole nakupna taska a nie kosik, nitko mi nevidi co tam ma nahadzane a vojde mi tam aj nakup taky zbezny na jednu igelitku, a mam tam stale plastenku, plienky a par veci na prezlecenie... Zmensovacia vlozka je uzastna, lebo mozes dat uz aj malinke babo a je mu fajn. Poloha lezmo je suprova, lebo mam antirefluxnu polohu, trosinku vyvysenu, takze je to aj bezpecne proti grckaniu... No mozno niekomu sa kociarik nepaci, ale ja som na nom nasla len same vyhody. Jedine je niekedy mensi problem prejst nejake obrubnikove prekazky z dovodu, ze zabudnem dvihnut predne kolieska a same sa skrutia a ta to zabrzdi, alebo ked su velke diery v chodniku, musis si najst sposob, ale inac fakt nema aspon pre mna ziadnu chybicku... je proste najlepsi aky som doteraz mala :D

wewe8584
12. júl 2012

@junkfoood juj ved ty si si nevsimla? som sa divila, ze nereagujes..ved na nasej sukromnej teme pre decembrovky to bolo....dokonca aj link tam bol na tu lediciu ruzoveho stokke...a dost bujara diskusia sa tam spustila proti stokke .... :(

mikolajova.zuzana
12. júl 2012

@junkfoood na mudrlatnov kasli... ja som co to tiez teraz napisala... a kludne sa pytaj aj milankovejzuzky, a ak precitas celu diskusiu (je to sice nadlho) - ale urcite sa spravne rozhodnes... 😀

wewe8584
12. júl 2012

@mikolajova.zuzana presne...a tie kolieska na obrubnikoch..to sa asi na kazdom kociku skrutia .... no baby skusene...bola som rozhodnuta na 90% a presvedcili ste ma uplne teraz 🙂 juch...uz nech je september, nech vieme ake su tie nove a ked nic..ideme do tohto...

junkfoood
12. júl 2012

@wewe8584 jaaaj, o tomto je rec..no to som si vsimla, aj som trosku penila doma 😉 ..ale som to rozchodila, lebo sa tam nechcem dotahovat..ale ja proste nechapem, ako niekto povie, ze designovo dokonaly stokke je otrasny a davaju tam linky na tie velke polske traktory...

mikolajova.zuzana
12. júl 2012
junkfoood
12. júl 2012

@mikolajova.zuzana sak ja na nich kaslem, len ked kazdy zacne ze mala vanicka, divne kolesa, a ze ved to vobec po schodoch nechodi, ze to musis tahat, tak niekedy nemam slov..ale ja som uz aj tak rozhodnuta, uz som to pisala aj @wew8584 ze sa najviac vidim, ako sa s nim producirujem..

wewe8584
12. júl 2012

@junkfoood no ved...ja som tiez myslela, ze tam napisem reakciu...ale potom, ked som si vsimla kolko bab tam na to nadava, tak som sa nechcela natahovat, presne ako ty...keby som mala osobne skusenosti, tak isto pisem...ale takto som ho nemohla dostatocne obhajit ... aj ja si myslim ze design ma uplne uzasny....ked sme prisli do obchodu a manzel ho videl, bol nim uplne uchvateny, co ma velmi velmi potesilo 🙂 ... a potom tam boli linky na rozne kociky z polska a take hociake, co vyzerali strasne robusne...ja som nechcela take velke cudo...akoby som s vleckou chodila ... mne sa strasne paci to, ze je dieta hore, ako tu baby pisali a tiez tie kolieska....to je uplne sper na eskalator a tak...uplne prakticke....
este si pamatam, ze baby tam odsudzovali, ze muz pri tom kociari musi vyzerat strasne...ja som videla mojho manzela ako pri nom stal a prave naopak..velmi mu to sedelo...musime ist este raz pozriet a zameram sa na to, ako vyzera :-d 😀 :-d

junkfoood
12. júl 2012

@wewe8584 no ved to, ze clovek tie argumenty vyvrati asi az ked ho bude bezne uzivat..a uz si zacinam pomaly zvykat, ze ludia okomentuju vsetko, co sa ti paci, kocik, postielku, vanicku, meno pre dieta..co uz..treba sa asi obrnit..
a k tym muzom pri kocikoch..moj ma 2metre a 100kil a verim tomu, ze pri nom bude vyzerat uzasne..urcite lepsie ako keby sa mla krcit pri nejakom polskom smejde..potom tich nasich chlapov musime so stokkim vyfotit a bude ticho.. 🙂

wewe8584
12. júl 2012

@junkfoood presne tak....moj ma sice len 85 a 180, ale vyzeral dobre 😀 ... normalne fakt ho odfotim, ked bude male a capnem tam fotku, aby videli :-d 😀 😀

mima01
12. júl 2012

@wewe8584 @junkfoood babule vam tu toho ku kociku uz popisali dost, ale neda mi reagovat na tu poznamku od vas z temy, ze chlap pri tom kociku vyzera strasne 😀 😀 😀 Prave naopak, mne pri nom chlap pride neskutocne sexy, vrrrrr 😝 😅

ijanka27
12. júl 2012

@mima01 @lentila.g Tá vanička je podľa mňa v pohode už ako je. A keď bude malý zvedavý a chcieť kukať von, tak pôjdeme do športiaka. Pri malom som ju mala tiež len 4mesiace.
Mne sa strašne páči ten béžový 🙂 už z toho som napychaná a najradšej by som ešte Jakubka v ňom vyvážala teraz, dopriala mu ten výhľad 😀 😝 Uvidím, či vydržím a nepodľahnem 🙂 Veď keď teraz zvládate ako píšete v pohode terén....

ijanka27
12. júl 2012

@milankovazuzana Juuuj, krásny ho máš 😉 doteraz som registrovala v meste len červené, tak keď Ťa zbadám budem obdivovať naživo 🙂

ikarkulka
12. júl 2012

ahoj holky, nevíte některá, do kdy se oficiálně prodávají limitované kolekce? resp. pokud bychom chtěli kupovat blue melange na přelomu roku, jestli myslíte, že bude ještě k dostání.

a ještě dotaz na @hajanka - někde jsi sem dávala odkaz na nějakou skupinu na FB (stokke lovers?), hodila bys mi odkaz prosím? díky.

hejtmy
12. júl 2012

@denisa166 Deni, na to tenkrat vyslo na 22000, cely komplet vc.fusaku, slunecniku atd..., ted to slo asi trochu nahoru, ja ted ty stranky vic nezkoumala ale platili jsme dopredu a znamy nam ho tam vyzvedl, ale na dobirku pry posilaji, jen nevim kolik to stoji...mozna stoji za to mrknout i na ty nemecke str.🙂

milankovazuzana
12. júl 2012

@ijanka27 jeden ten červený bol náš-starší model. 🙂 mám ho vo fotoblogu 🙂