Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

wingsseven
5. sep 2013

ahojte stokkačky 🙂 . Chcem sa vás spýtať, kupovali ste niektorá stokke doplnky alebo plienky od samot287? Ak áno a máte tento obchod s ňou neuzatvorený ozvite sa.

dolcegucci
5. sep 2013

@wingsseven ja ano 🙂

kajakaja77
5. sep 2013

@wingsseven ja som kupovala a nemam uzavreté.... 😠

ijanka27
5. sep 2013

@cristinna ozaj...až teraz som to rozbalila...hmmm tak ten poťah by som hneď brala, ak to bude pevnejšia látka, čo melangáče sú, teda sa mi zdajú.. no som zvedavá 😉

ijanka27
5. sep 2013

@klarawerder Tak si našla (zmazali ich) a ešte lepšie foto 🙂 mňa akosi tie ich nové farby nenadchli... 😝 mohli radšej klasické farby/látky "zmelangačovať"

z.u.z.k.a.
5. sep 2013

@wingsseven ani ja

lentila.g
6. sep 2013

Melange

klarawerder
6. sep 2013

@lentila.g To mám chápat jako Beige Mel? 🙂

klarawerder
6. sep 2013

@ijanka27 Souhlasím...Z té oranžové nejsem nijak odvařená, resp. tuto barvu nutně nemusím na ničem 😉 ...kdybych měla chlapečka, tak by se mi určo líbil ten Urban Blue, ten je parádní, sportovní...i když je teda fakt, že k tomu bude horší dokupování doplňků, aby člověk nebyl jak papagáj...No, v mém podání by byla ideálka zmelangáčovat Purple...to bych si dala říct 😉 ...škoda, že nevyšla místo té oranžové třeba nějaká petrolejová nebo temně fialová...

ifkael
6. sep 2013

@klarawerder myslim ze ano- vyzera to tak

ijanka27
6. sep 2013

@lentila.g No super 🙂 konečne možno ulahodím aj sebe aj drahému... kde si to našla prosím Ťa?

ijanka27
6. sep 2013

@klarawerder Na tú petrolejovú som aj ja myslela, že radšej taká mohla byť, tá by bola super 😉 a nie sa vracať opäť k farbám, ktoré už boli... Urban Blue mi pasuje akurát ku Scoot-ovi.

katee18
6. sep 2013

Baby už aj my sme Stokke pozitívny 🙂))) Od včera je doma :D

hebamme
6. sep 2013

Ahojte baby, moja kamoska ma tak kocik a je s nim velmi spokojna, drobec ma uz rok a pol a stale ma ten isty kocik 🙂 a ja taktiez nad nim rozmyslam len trosku ta cena ma odradza

klarawerder
6. sep 2013

@hebamme Tak buď zainvestuješ víc hned na začátku za kvalitní kočár, anebo budeš investovat vícekrát menší částku za levnější kočáry, se kterými nebudeš spokojená (třeba budeš, to nevím...jsou maminky spokojené s Tako a podobnými, takže je to otázka toho, jak náročná jsi a co od kočárku očekáváš). A když koupíš víc levnějších kočárků, tak tě to vyjde dráž než Stokke, nehledě na to, že tím, že je Stokke renomovaná norská značka, se i ježděné kočárky velmi dobře prodávají (a to na tom neztratíš tak horentní částku jako u jiných značek). Já měla zezačátku polskou trojkombinaci, která šla po 14ti dnech z baráku (stála 15 000czk a musela jsem jít na 10 000czk, abych se jí zbavila...a to byla v podstatě nová!), teď máme Xplory už skoro 2 roky - pořád to samé 😀 a já, dcera i manžel jsme maximálně spokojení, kočár zvládne spoustu věcí, o kterých si jiné kočáry můžou tak leda nechat zdát. Pokud ti vadí vysoká pořizovací cena, tak koukni na bazárky, je to kvalitní kočár, co když je třeba po jednom dítěti bude ještě v super stavu (pokud se o něj majitelka aspoň trochu stará), bude tě stát méně a poslouží ti výborně...

krovka9
6. sep 2013

@wingsseven
ja som si objednala deku a stale mi neprisla, uz 2 mesiace cakam. vraj mi ju poslali kurierom ale zatial sa to nedorucilo, tak pani volala ze v pondelok mi ju posiela GLS tak snad to pride.

zienka1609
6. sep 2013

@krovka9 lutujem.....ale nepride ti....je to klamarka, ja som jej dlho verila ale neoplati sa, ani chvilu....mne posiela madlo, koleso, deku a co ja viem co este uz dva mesiace....klame raz ze kurier, raz posta, raz sa ona pomyli.....uz to vsetky pozname....mne teraz najnovsie poslala naspat uz dvakrat peniaze co je mi dlzna, len neviem v ktorej banke bola ze to este nemam na ucte....ale ja idem na danovy urad a zahlasim ju ze mi ani faktury nedodala za tovar....hnusna klamarka 😠
A to som sa este pekne vyjadrila.........

magica78
6. sep 2013
hebamme
6. sep 2013

Dakujem velmi peknee klarawerder 🙂...staleee ma laka ten kocik uz dlhsie, a mam pocit, ze pri nom zostanem aj ked ani s radu Jane a Concor nie su zle kociky....ale vyhrava to prve 🙂 (STokke)...

segafredo
6. sep 2013

@hojda to do půl roku se do ní mimča nevejdou - teda aspoň ne všechna...korbička má 74 cm a náš "prcek" ve 3,5 měs. po dnešní kontrole má 72 cm - takže nasazuju do hry sporťák

krovka9
6. sep 2013

@zienka1609
bozinku to fakt?nesranduj. no som zvedava, myslis ze sa to da nejako napadnut. lebo mne dviha aj telefon vsetko komunikuje. tma male dieta tak hadam neni taka . a vraj maju nejaky eshop som chcela od nej a skajtik.

zienka1609
6. sep 2013

@krovka9 v tvojom zaujme jej never....ja som jej strasne dlho verila aj mi volala a uplne vsetko v poriadku az mi dosla trpezlivost, vies co...hnus....a ver je takaaaaa 😠 ...uz nic neobjdnavaj....nic....ver mi....a mas link na e shop?

krovka9
6. sep 2013

@zienka1609
neobjednavam uz nic, len tu deku mam zaplatenu. tebe ani peniaze naspat neposlala? nemam link na eshop.
iba ona hovorila, ze tu na konikovi o nich pisu ze su klamari a ze maju eshop.

hojda
6. sep 2013

@segafredo Fíháááááá máte nějak rychlené dítě 😀 A kolik měl, když se narodil? Tak to by mě docela naštvalo, že se mi dítě vejde do hluboké korbičky jen 3,5 měsíce, zvlášť u tak drahého kočárku. 😖

zienka1609
6. sep 2013

@krovka9 v IP

wingsseven
6. sep 2013

@zienka1609 je to tak ako píšeš, a boli by sme hlúpe to nechať len tak, veď nás je dosť z ktorých si robí doslova sandu!!!!!

wingsseven
6. sep 2013

.....srandu....(oprava)

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zienka1609
6. sep 2013

@teegreen nedobehla....to si len mysli....srandu si môže robiť zo svojho manžela 🙂