Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

pallacinka
9. sep 2012

@ustrachana Plne suhlasim s tvojim nazorom, po vyse 4 rokoch na MK ma tieto nechutnosti konecne prinutili k tomu, stiahnut sa a nezapajat sa do verejnych diskusii. Zostavam len kvoli par priatelom, ktorych som si tu nasla, a bazaru 🙂 Vsetko dobre (hlavne zdravie) tebe aj drobcekovi 🙂

lia
9. sep 2012

@babymarket_sk ja som mala dost a len tak to nenecham,nebojte.
nebudete si robit z ludi srandu!! ked je nieco v zaruke,tak to tak plati pocas celych troch rokov,ako napr u Stokke
nebudem tu uz s nikym nic riesit,vyriesi to uz pri najhorsom SOI

@palculienka15 dobry pokus
napiste im do knihy priani a staznosti,tu vam uz nikto neuveri

lia
9. sep 2012

@babymarket_sk zabudla som napisat,moju reklamaciu len tak nenecham,lebo co je vela,to je dost uz

babymarket_sk
9. sep 2012

@ifkael
Tak už som sa úplne stratila vo vašich vyjadreniach...vy nie ste naša zákazníčka, tak isto ustrachana ani pallacinka, z toho mi vyplýva jediné, že vaše vyjadrenia nie sú relevantné.

K téme:

Niekto tu položil otázku, či Stokke nemá dvojičkovský kočík, takže zatiaľ nie, i keď jeden z nových modelov sa bude dať použiť ako súrodenecký. A keďže sú nové modely už objednané, nie je problém poskytnúť informáciuo dostupnosti ihneď ako budú naskladnené, postačí sa obrátiť s touto požiadavkou na info@babymarket.sk

lia
9. sep 2012

priblizim rozparanu latku medzi nohami na zapinanie dietata- podrzte sa dievcata,co mi napisali-ze na nase naklady sme vam tu cast vyreklamovali-odpadla som ked som to zbadala-manzel mi ho bol vyzdvihnut,kedze som si myslela,ze to bude vymenene,ani ma nenapadlo,ze oni to zasiju rucne-vyzera to otrasne,ako by som to na kolene sila
kocik za 1129 eur + autosedacku Stokke sme u nich kupovali
takze takto oni reklamuju tovar

pallacinka
9. sep 2012

@babymarket_sk Nie som sice vasa zakaznicka, no som uzivatelka MK ktorej prispevky v tejto teme boli bez zdovodnenia vymazane. Myslim, ze mam prave vediet, preco tomu tak bolo, nemyslite?

lia
9. sep 2012

vsetky tie,co ste boli spomenute,budte len radi 😅 usetrili ste si kopec nervov s babymarketom
@pallacinka @ifkael @ustrachana

ifkael
9. sep 2012

@babymarket_sk ked pocujeme ako riesite problemy- tak nazor si vieme vytvorit a nebojim sa ho ani prezentovat...
Tiez moje prispevkyboli vymazane, co ma vrcholne uraza.

Mate tu konkretnu zakaznicku, ktoru ste odpinkali pri reklamacii... co ine napisat? Konkretny pripad ako jednate...

Este sa budete ohanat Vasim dobrym menom?

babymarket_sk
9. sep 2012

@pallacinka
Každá minca má vždy dve strany...A vacsinou býva pravda niekde uprostred...
A mozete sa snažiť byť ústretový, milý...i tak sa nedá vždy vo všetkom 100% vyhovieť...

Lia zabudla podotknúť, že zo všetkých "vecí", ktoré reklamovala ani jedna nebola výrobná vada a i napriek tomu sme 1, 5 ročný kočík bezplatne odservisovali-vyčistili, premazali...

@ifkael
To už naozaj nestojí za komentár

ustrachana
9. sep 2012

baby ja musim 😀 nie , nie som zakaznicka babymarketu mate pravdu - bola som ! doplnky na stokke, ine potrebne veci a oblecenie pre drobca som tam asi kradla alebo dostala zadara, ty brdo, som radsej tie prachy mala dat na nadaciu..... ale zase ja som aspon mala tolko stastia, ze nebolo treba riesit reklamaciu

pumicamt
9. sep 2012

@lienocka_m ako si ty vyjadrila svoju pozityvnu skusenost stym obchodom tak isto aj kocky vyjadrili svoju skusenost a ja sa tiez priklanam k nazoru neochota poradit predavacka sa viac paci prechadzat po predajni ako poradit a venovat sa

pumicamt
9. sep 2012

a nechapem co tu niektore tak obranuju obchod ja mam napriklad super vybavenu reklamaciu s Brendonom a to neznamena ze ten obchod uzna vsetky reklamacie a vyhoveju 100 ludom pane boze sa spamatajte ved kazdy ma pravo na svoj nazor a ja som rada ze kocky napisali svoju skusenost aspon viem kde nenakupim.

lia
9. sep 2012

@babymarket_sk podla vas to nie je vyrobna vada,podla mna to je vyrobna vada!
ked je na niecom dierka od novoty na kociku a deti zapasavam kazdy den,aj vo fusaku tam boli,tak asi dierka povolila a zacala sa parat,to moja chyba nie je,opakujem sa uz ako papagaj
a kedze je kocik v zaruke a nie je v poriadku,ste povinny ho opravit alebo vymenit vadne casti

babymarket_sk
9. sep 2012

@lia
Prepáčte, ale k tomuto nie som oprávnená sa vyjadriť, ak ste boli nespokojná/spokojná treba to adresovať priamo firme nie modremu konikovi.

lia
9. sep 2012

je mi zle z vasho pristupu babymarket,som tu uz 12 rokov na tejto stranke ,ale toto co sa tu zacalo diat ,ze sa vymazavaju stadialto pravdy,som este nezazila
ale viem,ze si chcete udrzat zakaznikov,ale takymto sposobom to urcite nebude
bohuzial,trosku zle ste ponali podnikanie-nestaci len predat,ale aj spolupracovat nadalej so zakaznikom-ako napr brendon,
@pumicamt nie si jedina,ktora bola spokojna s tymto obchodom pocas reklamacie
alebo napr predeti,vzdy len v ustrety mi vysli,esteze druhy Stokke nemam z babymarketu

babymarket_sk
9. sep 2012

@pumicamt
Súhlasím, že každý má právo na svoj názor.

lia
9. sep 2012

@babymarket_sk ja mam slobodne pravo sa vyjadrit kde chcem

pumicamt
9. sep 2012

@lia suhlasim stebou dat tolke peniaze za kocik a reklamacia ziadna ale nechapem to ved ja vsade pocuvam ze predajca Stokke vzdy zreklamoval a dokonca poslal aj novy kus alebo nahradil tak nechapem tu reakciu z ich strany

pumicamt
9. sep 2012

@babymarket_sk
mne to nepripada ze suhlasite ze kazdy ma pravo na svoj nazor neviete zniest krityku urcite mate aj spokojnych zakaznikov ale akceptujte aj ludi ze su nespokojny 100 ludi 100 chuti.

lia
9. sep 2012

@pumicamt presne,ja mam siesty Stokke a nikdy som sa takto nemusela spovedat,ze preco to chcem reklamovat a dva mesiace cakat na kocik
nikdy sa mi toto nestalo,dostala som nove casti vzdy,stare mi nechali...tak isto mojej rodine,mojim kamaratkam

pumicamt
9. sep 2012

@lia ty si ho bola reklamovat a oni ho nezobrali?

lia
9. sep 2012

@pumicamt zobrali,ale neuznali,tak som ho dala zas na presetrenie,(dva mesiace som bola bez kocika)ale samozrejme,ze ho neposlali do Stokke,ale niekto povereny reklamaciami mi napisal na cisty papier perom,ze mi reklamaciu neuznali,lebo je to mojou vinou.
oni asi zabudli,ze dieta v stokke musi byt zapasane,inak by vypadlo a kedze sa stale pase a este aj fusak sme v nom mali,tak sa dierky parali dalej,az vznili rozparane obe strany

pumicamt
9. sep 2012

@lia kolko od kupy si ho dala reklamovat?

babymarket_sk
9. sep 2012

@lia
@pumicamt
Tu sa priznám, že už nie som v obraze... z popisu je však zrejmé, že reklamovať závadu treba ihneď, bez zbytočného odkladu a ďalej výrobok nepoužívať, aby sa závada neprehĺbila.

pumicamt
9. sep 2012

@babymarket_sk ano stym suhlasim ale mozno sa to odparovalo pri 1x pouziti neviem.

milankovazuzana
9. sep 2012

Fúha, tak som sa dostala až na koniec...Vôbec sa mi to nepáči, baby, poďme sa baviť znovu o kočiarikoch, nedajme sa znechutiť, tá značka za to nemôže, bohužiaľ firmy, ktoré ju predávajú jej nerobia vždy dobré meno.Myslím si, že my najlepšie vieme, kde nakúpiť a žiadna pozitívna agitka, ktorá nesie silné znaky papagájovania istej firmy jej v našich očiach už dobré meno nevráti...

babymarket_sk
9. sep 2012

@pumicamt
Potom to treba reklamovat ihned a dalej nepouzivat...

babymarket_sk
9. sep 2012

@milankovazuzana
Súhlasím, že by sme sa mali vrátiť spat ku kočikom Stokke...

milankovazuzana
9. sep 2012

@babymarket_sk no veď my by sme sa aj radi, ale už radšej bez Vás, dobre?

babymarket_sk
9. sep 2012

@milankovazuzana
Sú tu maminky, ktoré stoja o naše názory a postrehy, takže určite ich i naďalej budeme informovať o novinkách...