Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mima01
29. júl 2012

@ijanka27 yo yo, raz ho tam mali, ale to uz bolo davno....mal ho tam niekto objednany, len sportak, tak ho mali chvilku vystaveny. Hehe, ale ano, teraz tam mavaju stale len ten fialovy...ja uz tam chodim ako uchylak, lebo sme povodne chceli fialovy, tak som ho tam chodila obzerat stale este predtym ako sme objednali a teraz tam chodim obdivovat dodatocne, lebo mi doma troni melangacik 😀 Laska je laska 😝 Skus sa opytat, ci tam nemaju aspon tie potahy, ze by ti to ukazali, nech si to kuknes na zivo a osahas 😉
@patka1987 ja som si kupila tu multi green 😉

ijanka27
29. júl 2012

@mima01 😀 😀 To nás tam chodí asi viac takých úchylákov 😀 😀 Kukám, že aj ty budeš mať chlapca. Ja som mala tiež vybraný fialový ale z bublinky je nakoniec tiež bublík 😵 Nemali, mali iba summer kity, deky a skejt.

mima01
30. júl 2012

@ijanka27 ano ano, chlapca 🙂 Ale my sme chceli aj pre chlapca fialovy, nam to nevadilo, ja mam prave rada taketo ziarive farby. Len sa v ziline uz nejak rozmohli a zrovna den predtym ako sme isli do BA sme stretli asi 3 fialove stokkace v meste, tak sme to zmenili na melange. Ale veru mi to bolo chvilku luto v tom obchode 😀 😅 Ale teraz sa vytesujeme z melangaca, krasny je, taky elegos 😝 Idem ti tu foto poslat, ja som trubka vcera zabudla 😅

ijanka27
30. júl 2012

@mima01 Mne to tiež nevadí, ale už mám doma Maclaren sivo- ružový, tak toto chcem neutrálnejšie. Ďakujem za mailík, je krásny 🙂 Páči sa mi, ale dnes mi mm naň povedal, že to ako keby si spravila z mercedesu škodovku- som mala dosť 😀 hlavne, že minule sa mu ten čierny na obr. páčil- ale to sú chlapi 😝 .... Takže asi ostanem pri béžovom a idem rozmýšľať, ako ho nakombinujem...

kilian
30. júl 2012
ikarkulka
30. júl 2012

@kilian velký rozdíl tam nevidím 😀
(můžu si fotku půjčit do alba?)

ikarkulka
30. júl 2012

aha, tak už jsem ho našla na fb 😉

tannia87
31. júl 2012

@mima01 pocuj ty uchylak ja ti ten filaovy potah niekedy poziciam 😀

mima01
31. júl 2012

@tannia87 a ty tu co robis este? 😀 😅 Ja som cakala ze cez vikend ste uz rodili 😝
Heehe, a kto by to prezliekal stale tie potahy? Ked sa stretneme v meste, tak si necham aspon slinku vytiect 😝

tannia87
31. júl 2012

@mima01 heh ale kdeze mala sa drzi zubami nechtami moitor bol tento krat ukazkovy pomaly sa otvaram takze sa malej enchce asi sa netesi na stokkaca 😀

mima01
31. júl 2012

@tannia87 co by sa netesila, jasne ze sa z toho krasavca vytesuje....len vies, typicka zenska, hlavu si postavila, ze e-e, pojdem az na termin 😀

tannia87
31. júl 2012

@mima01 no ved vydrzime termin je na weekend aspon to bud epohodove s panom dr 😀 😀 ja uz som nemohla sediet doma tak som si naslahala baby a som v robote po3hodky denne sibnuta co

mima01
31. júl 2012

@tannia87 😀 😀 😀

tannia87
31. júl 2012

@mima01 lutujem tu pri ktorej ma to nahodou chyti v polke roboty 😀 😀 😀 😀 ty stale pnkujes?

mady
31. júl 2012

@janka2232 říkala mi to tehdy kamarádka že to tak používají 😉

riki1
1. aug 2012

môj Alexko a jeho stokkáčik 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=E8QsXMlbVpo
boska79
1. aug 2012

Novinka od stokke - black melange

Uz cakame len na nove kocariky.....ziadne info stale?

boska79
1. aug 2012

Jaaaj, kilian uz dala 🙂 🙂 🙂 🙂 pardoooon

katkasofi
1. aug 2012

@boska79 a toto je ten novy model s novymi kolieskami??? sa mi nezdá, či??

boska79
1. aug 2012

@katkasofi nove maju byt dva - ale fotky zatial nikde niesu. xplory si myslim ze ostava... no zacali dnes davat pomalicky novinky, tak snad sa dopracuju coskoro aj fotkam novych modelov.

sevzuz
1. aug 2012

Ahojte kocky, podlahla som, po troch minutach tomuto kociku, "musim" ho mat. Predava niekto sportak v dobrom stave🙂
dakujem

katkasofi
2. aug 2012

@boska79 díky za odpoved. a kde to pozeras? na ich angl. stránke?

boska79
2. aug 2012

@katkasofi info dal babymarket

zuzulalala
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
swanqueen
3. aug 2012

nie je tu niekto kto ma autosedacku izi sleep od stokke?

ikarkulka
3. aug 2012

2013 - černý winter kit

jessicax
3. aug 2012

@ikarkulka waw ten je bohovy 😵

luly3
3. aug 2012

@ikarkulka nikde ho nemôžem nájsť odkial i ho vynúúúúrala 😀 😀 😀 😀
neskutočne krásny

pumicamt
3. aug 2012

@ikarkulka pisu ze je to 2013