Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
2. sep 2012

@boska79 to je suma, ktorá si myslím je dosť pre každého, lebo si myslím, že kočiariky sú veľmi nadhodnotené, veď z čoho sú? Výlisok plastu, kus hliníka a gumy 😀 Veď podaktoré nové stoja pomaly ako jazdené auto 😀 Ale niekto je ochotný investovať 600€, ale 1.100 už nie-ak si ho chce kúpiť na SK, nie v D.
Podľa mňa aj v D budú stať menej ako u nás, aby boli v pomere cenovo ku Xplory, čo myslíš?

boska79
2. sep 2012

@kilian a co docitavam tak bm nepisal, ze sa na scoot neda dat wk, ale ze scoot zatial nieje...ako nieje na predajni a v predaji... dobre chapem?

kilian
2. sep 2012

@boska79 bm pisal,ze rovnaku sportovu cast Bude mat xplory a cruzi. Aky Bude scoot nepisala...hmmm.najlepsie pockat,len ci potom nebude neskoro s kitikom...a Bude vypredany...

boska79
2. sep 2012

@milankovazuzana netusim co bude cena v DE, ale skor myslim, ze kedze preprava od nich vyjde na 50€, tak to bude to iste co tu.. jedine, zeby nan dali neaku akciu, aku davaju na xplory

lentila.g
2. sep 2012

@boska79 ..alebo Ešte viac ta trápiť budú 😎
...a zavcasu do práce...ale niekedy by som aj ja išla.. 🤐

boska79
2. sep 2012

@lentila.g neviem ..uz vyse mesiaca som spokojna s tym co mam...to nebolo dobre dlho :D

zavcasu ani nie...uz som dlho doma. Ale clovek mieni,a sef meni...uvidime ako sa dohodneme... 😕

luciag3
2. sep 2012

ahojte baby......neviete náhodou kedy otvoria nový BM v Avione?

a k tomu novému stokke či čo to bude.......vôbec sa mi to na foto nepáči.....uvidím real obrázky.....no už keď tam ten prvý moment ako pri stokke nenastal tak neviem neviem

tibiana
2. sep 2012

@tannia87 ja ho vynasam aj s malou rucne a netahat za vanu, odporucam .... chytam ho zospodu az za tie tyce, do ktorych sa zaklapa vana, resp. sportova cast

pallacinka
3. sep 2012

@veronica30 Uz ju zrejme mas, dam vediet, ked dorazi, mozno dnes 🙂

pallacinka
3. sep 2012

Teraz si pripadam skoro ako cvok, ze mi ten cvok odpadol 🙂 Co uz, ze som nebola jedina a odletel si pocas prechadzky, radsej sa zdrzim komentara 🙂

luly3
3. sep 2012

@luciag3 prvý septembrový tt sa sťahujú, druhý už majú otvorené 😉 😉 😉
nové kočíky tam nebudú, to mám info s utorka bola som v BM 🙂

mima01
3. sep 2012

@lolllka ahoj...ano, kupovala som bielu v ikei. Upravovat som ju este neupravovala, kedze maleho este len cakame. Ale pasuje tam skvelo, jedine asi urobim potom diery na popruhy do sportaku...uvidim. Ale zuzka @milankovazuzana ju uz ma v kociku, ale tusim, ze ju tiez nijako neupravovala ak si dobre pamatam. Sedi tam pekne na chlp. 😉

ikarkulka
3. sep 2012

holky, můžete mi poradit? dávala jste některá do hluboké korby jiný než originál stokke fusak? jdou tam některé?
mám doma hrozně moc fusaků, ale všechny klasické, bez toho rozdělení v nohách.
ten originál stokke do korby chci koupit taky. ale nemám teď kde vyzkoušet, jestli tam půjdou i jiné.
tak jestli mám objednat třeba dva stokke fusaky (v různých barvách), nebo objednat jen jeden. chci samozřejmě střídat a nejezdit jen s jedním.
díky.

zonjushe
3. sep 2012

Dievcata, nepredavate niekto cerveny winter kit?

lolllka
3. sep 2012

@mima01 ...dikes, si zlata..tiez som rozmyslala nad tym, ze iba vyrezem tie castti na popruhy... 😉

vevika
3. sep 2012

@ikarkulka ja som davala klasicky fusak do hlbokej vanicky a zmestil sa uplne v pohode. ta tyc tam zasahuje len minimalne, takze v tej cast sa ten fusak len trochu zhrnul.

ikarkulka
3. sep 2012

@vevika díky, to jsem chtěla slyšet 🙂

veronica30
3. sep 2012

@lolllka tak dnes mi napisali e-mail.Ruzove textilie na stokke nemaju a uz sa ani nevyraba.A ty hladas akej farby textilie?

sabrinka26
3. sep 2012

Ahojte baby, objednavali ste niektora Stokke z babyonline.de? Je to overena stranka?

lentila.g
3. sep 2012

@sabrinka26 ja Áno a k spokojnosti mojej🙂

lolllka
3. sep 2012

@veronica30 ...ja RED... 🙂

veronica30
3. sep 2012

@lolllka tak to kupis aj babymarkete a cena je tam 229e 🙂 myslim

aksniteb
3. sep 2012

už ste videli toto - http://stokkelovers.bo.lt/BruceMoonlights
potešilo to hlavne môjho manžela, že keď Bruce tak dobre vyzerá so Stokke kočíkom tak hádam aj on 😀

dujinka
3. sep 2012

@ikarkulka takže půjdete tentokrát do Stokke? 🙂 jinak gratuluji k dalšímu potomkovi. Ty fusaky nejsou nijak vykrojené, ta tyč tam vůbec nevadí.. akorát maminkám tady na koníkovi u sportovní verze vadí..přitom ta se dá otočit, tak tu Stokke pořád před někým bráním u jistých fotek :D

ikarkulka
3. sep 2012

@dujinka díky 😵
ano, půjdeme. bývala bych ho pořídila už eliášovi (a asi to tak nakonec dopadne, že ho v něm budu v zimě vozit na sporťáku - teda pokud bude chtít být v kočárku, už ho moc nepoužíváme - a na jaře vyndám korbu pro druhé), ale už se mi to zdálo zbytečné, už byl větší.
no tak si to teď vynahradím. ještě jsem váhala mezi cameleonem, ale když jsem je oba manželovi ukázala v obchodě, tak si ťukal na čelo, jak jsem mezi nimi mohla váhat a že samozřejmě stokke 🙂

taky ho všude bráním 😀 nejvíc mě baví argumenty, že je nestabilní ve větru, dítě v něm nemá prostor, konstrukce není vůbec kvalitní a není to kočárek do terénu 😀 samozřejmě vždy od těch, co ho viděli jen na obrázku 🙂

dujinka
3. sep 2012

@ikarkulka haha tak to máš rozumného manžela (mě přijde Cameleon, že je ta korba šíleně nízko, má ho teta), můj drahý Stokke vlastně vybral, já si ho zamilovala až po užívání 😉
No přesně, já teď psala k nějaké fotce, kde ho jistá maminka údajně dostala po kamarádce a tvrdila jak se ji nevejde ani do kufru auta, že je neskladný a bůh ví co dalšího.. já když vidím ty šílený obrovský kola a těžký kočáry s kterýma maminky občas jezdí, tak se musim pak takovému příspěvku smát..Stokke je naprosto nejlepší a nejvariabilnější kočár na trhu, škoda jen, že jich takových není víc.
a jaký jsi vybrala (barvu), čekáte holčičku nebo chlapečka? Má ho i má sousedka, snad se všemi kity a já už se těším až si ho zas koupím na další mimi..

ikarkulka
3. sep 2012

@dujinka ano, to byla jedna z věcí, kterou jsem si uvědomila, až při porovnání v reálu - teda nepřijde mi, že by bgb mělo tu korbu až tak nízko, ale stokke ji má naopak vysoko, což je super.
zkoušeli jsme včera posadit eliáška do sporťáku, no byl nadšen. tím rozhledem. a zdálo se mi, že je mu i ta sedačka dost pohodlná.

víš co, já si myslím, že kdo si ho nemůže dovolit (nechci nikoho ponižovat nebo urážet, ale je jasné, že zaplatit za kočárek 40 tis. - pokud vezmu všechno příslušenství - není pro každého), ho bude většinou jen pomlouvat.

vybrali jsme ten nový black melange, doufala jsem, že v té nové kolekci bude něco černého, líbil se mi blue melange z přechozí, takže mi vlastně maximálně splnili přání 😵 čekáme chlapečka.

ještě čekám, až přijdou s novými summer kity (tedy doufám, že přijdou). z těch stávajících bych asi vybrala blue pixels, ale není to úplně to, co by mě vyloženě nadchlo.

dujinka
3. sep 2012

@ikarkulka je pravda, že Stokke má tu korbu asi fakt výš než ostatní, ale to mě naprosto nadchlo:D nemusíš se ohýbat, netáhne tolik od země-prach atd.. a u té tety mě ta výška šokovala. My tehdy vlítly do obchodu a já byla teprve ve třetim 😀 no odcházeli jsme už s krabicema jako blázni.
Jasně, lidé, kteří na něj mají, ho většinou mají.. 😎 taky to nemyslím zle, ale je to nejlepší volba co na trhu je. Tak si ho užívejte celá rodina a myslím, že budou určo i zimní i letní kity, já ten svůj prodala, ptže jsem měla ten trochu starší, ještě méně vymakanější model a pevně doufám v holčičku:D

mima01
3. sep 2012

kocky, videla ste niektora nazivo vedla seba blue a black melange? Cakam stale na nove farby tych stokkacov, ale ak tam nic nebude, tak zvazujem, ze by som k blue melange kupila black melange fusak....tak ze ci to moc bije do oci ten rozdiel, alebo ani nie.

ikarkulka
3. sep 2012

Ještě jeden dotaz bych měla - používáte některé ten skate? Nepřekáží vám? Využíváte ho, nebo je to zbytečnost? Nezmění nějak zásadně jízdní vlastnosti kočárku?
Díky.