Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

klarawerder
8. okt 2012

Já se jdu kouknout na to video znovu, nebo dnes nebudu moct spát 😀

klarawerder
8. okt 2012

Ha!!! Měla jsem recht - koukni na šestou minutu 😉 Zlatej Stokkáček :-*

https://www.youtube.com/watch?v=-1F4u37rDxI

Chci vidět, jak to někdo před schodama šteluje-vyndá děcko, oddělá sedačku, scvakne podvozek, oddělá přední kola a zase to tam dá zpátky 😀 😀 😀

lenocka23
8. okt 2012

@klarawerder stacilo mi.... 😉 😀 😀 😀 😀

klarawerder
8. okt 2012

@lenocka23 😀

elliem
9. okt 2012

Prosím, další kontrolní otázka potencionáoní Stokkečky🙂 dá se koupit jiná barva korbičky a jiná sporťáčku?

klarawerder
9. okt 2012

@elliem Ano, dá...pokud si koupíš jen sporťák a k tomu korbu zvlášť. Pokud kupuješ celý komplet, tak pochybuju, že ti to "namíchají"...ale spíš bych se zeptala v obchodě, ať ti tu nevykládám nějaké nesmysly 😉 V každém případě, pokud by jsi brala každou barvu jinou, tak musíš zjistit, jestli je v ceně korby i bouda, protože standardně se to dělá tak, že máš hlubokou korbu, sporťák a jen jednu boudu, kterou si z vaničky přecvakneš později na sporťák (na webu obchodů je v nabídce ta korba vyfocená i s boudou, takže si myslím, že je velmi pravděpodobně v ceně)...

elliem
9. okt 2012

@klarawerder ahaaa, to jsem nevěděla! díky🙂!

strawberry7
9. okt 2012

Maminka žiadna nemáte na predaj Stokke Xplory ten novší ? 🙂 Ďakujem 🙂

luly3
9. okt 2012

@strawberry7 ahoj pozri na bazoši jedna Seničanka tam predáva dark navy za 629 € + dokúpiš vaničku tu za 80 a máš kompletku 😉 😉 😉

strawberry7
9. okt 2012

@luly3 to som videla 🙂 ... len ešte som chcela vidiet ine 🙂 paci sa mi purple 🙂

segafredo
9. okt 2012

mně se tento kočárek moc líbí, kdyby měl 4 velká kola, je můj. Ty 2 malé mi tam nějak vadí co se týče terénu, kočárek na hory apod. Nebo máte na to jiný názor?

ikarkulka
9. okt 2012

@segafredo To je jasné, že maminky, které ho mají a jsou s ním spokojené, tak ti napíšou, že na to mají jiný názor. Jinak by asi nebylo tolik holek, které s tím kočárkem tak dlouho jezdí a projedou všude bez větších problémů 🙂
Každý kočárek má své.
Stokke se nikdy neprezentoval jako kočárek do nějakého extra terénu, no i přesto s ním projedeš ledacos, protože on se nezdá. Navíc se dají sklopit kolečka a to je pak ta jízda taky úplně o ničem jiném 🙂

@klarawerder Ten DE eshop zasílá do Čech, jen to poštovné je vyšší. Já si tam objednala celý komplet se všemi fičurinkami + Tripp Trapp taky se vším, takže v konečné částce se to poštovné ztratí. Ale je fakt, že kdybych si tam měla objednat jen nějaký doplněk, tak se to nevyplatí.
Já jen, že posílají 😉

segafredo
9. okt 2012

@ikarkulka ostatní jeho vlastnosti se mi ale líbí, škoda, že je to kočár jen do města na ozdobu

vevika
9. okt 2012

@segafredo a kde pisala @ikarkulka ze je to kocik len do mesta na ozdobu??

ikarkulka
9. okt 2012

@segafredo On právě vůbec není jen do města na ozdobu, ale těžko se to vysvětluje někomu, kdo je o tom zarytě přesvědčen a kdo ten kočárek nikdy nevyzkoušel. Teď nemyslím tebe, míněno všeobecně. Vždycky ho nejvíc kritizují ty, které ho třeba neviděly ani naživo v prodejně, natož aby měly možnost se s ním nějak víc projet a otestovat ho.

segafredo
9. okt 2012

@ikarkulka no myslím,že mi ho nikdo nedá otestovat na hory do sněhu...je super, až na ty kola

ikarkulka
9. okt 2012

@segafredo Ale tak to máš u každého kočárku - nikdo ti ho nepůjčí, aby sis ho nejdřív měsíc testovala. Vždycky je to sázka do loterie.
Proto jsou tu tyhle diskuse, kam přispívají maminky, které daný kočárek mají.

No a když si přečteš konkrétně tuhle diskusi, tak tady vesměs každý píše, že kolečka vůbec nejsou žádný problém.

Záleží asi na tom, kde ten člověk bydlí, kde chce s kočárkem jezdit apod. Je jasné, že Stokke se nebude líbit nebo vyhovovat všem. Stejně jako ostatní kočárky.

zmrz_lina
9. okt 2012

Sem se odpoledne dívala na youtube na propagační videa, jsem z něj nadšená 🙂 Si snad to mimčo pořídím kvůli kočárku 😀

kajuska01
9. okt 2012

Ahojte Stokkačky ,prosim vas aky fusak davate detičkam na toto obdobie?aku značku dakujem 🙂

elle13
9. okt 2012

@klarawerder dobrý deň, dá sa s vami ešte dohodnúť na tej kozusinke k WK??? Vyzerá to uplne skvelo 🙂

luly3
9. okt 2012
ikarkulka
9. okt 2012

@luly3 Ten WK je modrý? A kočárek je Black nebo Blue Melange?

Původně jsem si objednala černý WK, ale včera jsem to změnila na bílý (proto se dodání protáhne ještě o 2 týdny, ach jo ☹, ale můžu si za to sama).
Jestli je tenhle černý, tak jsem to možná mohla tak nechat, je krásný 🙂

luly3
9. okt 2012

@ikarkulka ahoj hej toto je dark navy 😉 😉 😉 je nádherný ale aj biely je nádherny 😀 😀 😀 najlepšie ich mať všetky 😉
kočík je blue

ikarkulka
9. okt 2012

@luly3 Díky 🙂 Jsi mě uklidnila, že to není ten černý, pár holek psalo, že je v reálu nevýrazný a nijaký. Ani na korbičce se mi nelíbil, taková rakvička. Jinak na sporťáku ano. No ale ten bílý bude asi hezčí 🙂
A taky jsem původně chtěla objednat ještě jeden 😀 Jenže čekáme kluka, takže ten fialový asi ne, černý taky ne, khaki se mi nelíbí (a ani nevím, jestli ho ještě mají...), tak zbyl jen ten bílý.

patka1987
9. okt 2012

@kajuska01 to by aj mna zaujimalo co baby davaju do sportaka... Ja som dnes bola v meste, bolo 10 stupnov a normalne by som dala fusak ale ten nozickovy sa mi zda hruby a deka tenka...
@luly3 dakujem, super to vyzera len nejak sa mi nehodi pre doevcatko... Neviem preco...

patka1987
9. okt 2012

Myslite ze biely wk nebude hned cierny v zime???

patka1987
9. okt 2012

A cerveny wk nemate niekto??? Aky je? Alebo fotku...

ikarkulka
9. okt 2012

@patka1987 No určitě je náchylnější k umazání, ale já jsem pořádná a na kočárky dost opatrná, tak snad to nebude taková hrůza 😀 A kdyžtak otřu, umyju, vyperu... Snad to bude v pohodě.

luly3
9. okt 2012

@patka1987 biely je nádherny mnooo čo sa týka zimy, toho by som sa bála hlavne aut, ale keď si dáš pozor 🙂 🙂 🙂
pre dievčatko určite biely 😉 😉 😉 ozaj a červený WK sa ti nepáči????