Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

veronika162
7. máj 2014

Mam velkou prosbu...muzete mi prosim nektera zmerit na sirku a vysku tu kozesinovou vlozku do sportaku? ;)

zuzanka2302
7. máj 2014

@veronika162 75,5 vysk a 61 dlzka🙂

veronika162
7. máj 2014

@zuzanka2302 dekuji jste zlata ;)

tomila
8. máj 2014

Ahojte, mám adaptér na držiak na pohár, ktorý už nepotrebujem ak by niekto potreboval kľudne mi dajte vedieť, nechcem zaň peniažky budem rada ak niekomu poslúži 🙂

verkov
12. máj 2014

Ahoj holky, mám na Vás dotaz ohledně reklamace kočárku. Potřebuji reklamovat pás (začal se mi trhat), bohužel jsem kočárek koupila v babyparku, který zkrachoval. Nevím teď kam se obrátit, aby mi to vyřídili, jsem docela naštvaná, neboť už je to třetí věc co reklamuju, dvě v rámci babypark. A to si člověk myslím, že kupuje kočárek od vyzkoušeného prodejce, ach jo:(((

martynka_za
12. máj 2014

Ahojte dievcata 🙂 chcem sa spytat, nema niektora na predaj alebo sa nechysta predavat kocik Stokke xplory sportovu cast? Dakujem 🙂

babymarket_sk
12. máj 2014

@verkov
pošlite nám e-mail a my Vám to pomôžeme vyriešiť.

pragmaticka
13. máj 2014

baby mam moznost kupit stokke letny Kit pink pixel za 70e.ale je to bez frotee vnutornej podlozky.myslite ze sa to oplati a ze to vyuzijem? Diky

klarita1979
13. máj 2014

Ahojte, chcem sa spytat ci ste nemali podobny problem. Nasa dcera 12 mesiacov, nechce sediet v sportovej casti. Chvilu sedi a potom je nervozna, puci sa a chce ist z kociara von...Neviem ci je to kociarom ze sa jej tam nepohodlne sedi, alebo co to moze byt. Stretla som minule jedneho pana s dietatom a videl ako sa nasa mala v kociari puci a nechce tam byt a on vravel ze mali ten isty problem s dcerou a vymenili kociar za inu znacku a dcera sa doteraz rada vozi v kociariku....

lk3
13. máj 2014

Ahojte mamicky, nehodili by ste prosim niektora foto summer kitu beige dots nahodeneho na sportovom kociku. Velmi vazne uvazujem nad kupou tohto a neviem si ho predstavit na kociari. Skusala som to cez stokke cuztomize your stokke ale nie je to ono. Velmi by som vam bola vdacna za realne foto. Uz teraz dakujem

tomila
14. máj 2014

@klarita1979 ahoj, môj synček bude mat rôčik a ak nie je poriadne unavený tak ho mám teda poriadny problém udržať v kociariku. Chcel by z kociarika von, chodiť ( a to ešte chodí len s pomocou) a spoznávať svet 🙂 Vždy musím vystihnúť správnu chvíľu kedy je unavený supnem ho do kočíka a pospi mi v ňom aj dve hodinky ( mne synček spinka iba v kociariku) musím len vystihnúť správny čas. Takze si nemyslím, že malickej je v kociariku nepohodlne možno je len zvedavá. Niektoré deti sú viac a iné menej 🙂

tomila
14. máj 2014

Inak tiež máte problém, že ste úplne podľahli stokke alebo len ja som taká šiši?? Už mám SK, WK, fusak, slnečník, držiak na pohár, prampack a už zasa pozerám čo by som dokúpila. Už pozerám deky a prebaľovacie tašky a to bude mať synček rok, čo veľa mamičiek už pomaly sa začína aj kočiara zbavovať. Asi trpím stokke závislosťou. Môj chudák manžel už je zo mňa chorí ☹ Je to normálne? Tiež to tak máte? Či len mne šibe? 😨

pragmaticka
15. máj 2014

Baby vyuzijem ten slnecnik na stokke? kupila som ten sommer kit, takze mam aj tu clonu,akurat na slnecnik mi chyba ten nadstavec..mam moznost ho kupit za 10 pouzity, len teda neviem ci je ten slnecnik az taky prakticky a ci sa mi to naozaj oplati. Dakujem za Info.
A este otazka, ako odpojim striesku z vanicky (myslim ten umely obluk co mi drzi tu striesku??? vcera som to skusala, vsetko super islo, akurat tie male plastove casti, kde sa ten obluk zapichne (na oboch stranach je taka jedna cast), vobec teda neviem ako vonka.@cawes mozno ty by si to vedela vysvetlit 😉

ddiankaa
15. máj 2014

Chcem sa opýtať mamičiek, ktoré používajú kočík na ceste s kockami - mačacími hlavami, či prejde v pohode alebo je s tým problém? Nevytrasie to dieťatko? Naše mesto je samá kocka, tak neviem či je tento kočík na to vhodný. ďakujem za odpoveď 😉 🙂

lucky29
16. máj 2014

Ahojte dievčatá,
prosím poraďte mi, chceme si kúpiť xplory V4 ale nevieme sa rozhodnúť v akej farbe.
Mne sa páči beige ale v Kike ma predavačka odhovárala že sa veľmi špiní a zle sa čistí.Máte s ním niektorá skúsenosti? Potom sa mi páči aj brown . Prosím poraďte mi v ktorej farbe je kočík najkrajší a lepší na údržbu.
Ešte som ju nemala možnosť naživo vidieť vo všetkých farbách.
Ďakujem

tomila
16. máj 2014

@lucky29 Ahoj, ja mám brown a som veľmi spokojná. Videla som ho len na obrázkoch ked som ho kupovala, dokonca v čase keď som ho ja kupovala tak neboli nikde na nete ani reálne foto ako vlastne bude vyzerať. Kúpili sme a neľutujeme, vizerá presne ako na promo obrázkoch. Myslím si však či máš beige alebo brown je asi jedno lebo keď dáš dieťatku čosi papať v kočiariku tak by to bolo vidno aj na tmavšom kočiari. Aspoň nám sa špiní kočiarik len od dobrôt. Ak sa na to pozeráš z hľadiska ľahšej údržby tak by som asi išla do nejakej melange látky. K takej klasickej látke by som určite brala aj summer kit, vedia dosť vyblednuť čo sa asi pri melange látkách nestáva.

erikaireland
16. máj 2014

@lucky29 black melange urcite🙂

stuttgart
17. máj 2014

@jannie88

Ahoj, ja mam stokke xplory vo farbu beige a mam k tomu style kit black melange,
kocar som kupovala kocom roka 2012

takze ak je zaujem, kontaktovat

stuttgart
17. máj 2014

@lucky29 Ahoj, ja mam stokke xplory v bezovej a vôbec ja nespini a aj ked tam nieco kvapne, da sa prat v pracne, okrem striesky a super rychlo schne
Takze do toho 🙂

stuttgart
17. máj 2014

@lucky29 ja som videla stokke live vo vsetkych farbach a evedentne je najkrajsie v beige. pre dievcatko. A pre chlapca hadam black melange alebo dark navy. Ale to je uz vec vkusu 😎

isabelle777
17. máj 2014

ahojte stokke mamicky, predavam textilie na kocik stokke xplory, kupovany bol v roku 2011. Textilie modrej farby: strieska, predna a zadna vypln, vratane baby zmensovacej podlozky, madlo, nakupnu tasku aj prebalovaciu tasku. Vsetko v modrej farbe. Ma sa nam narodit teraz dievcatko tak menime len textilie, ak by mal niekto zaujem blizsie info prosim do spravy.

lucky29
18. máj 2014

@stuttgart
Ja by som chcela beige pre chlapca.

tomila
18. máj 2014

@lucky29 Smelo choď do beige. Bezová je jedna univerzálna farba, vhodná tak pre dievčatko ako aj pre chlapca. A navyše akýkoľvek SK alebo WK by si v budúcnosti dokupovala, bezova je tak neutrálna farba, že by k nej vyzeralo čokoľvek dobre 🙂

stuttgart
18. máj 2014

@tomila to je pravda, my mame WK cerveny a krasne to spolu ladi. Ma mame dievcatko a pre mna bola naj farba beige, ale hodi sa aj pre chlapca

lucky29
19. máj 2014

Baby oplati sa kupit xplory V4 alebo staci aj V3.Je tam totiz skoro 200€ rozdiel.

milankovazuzana
19. máj 2014
tomila
19. máj 2014

@lucky29 Ahoj, ja som mala V3, reklamovala som tak mi teraz poslali V4 a musím povedať, že ja v tom rozdiel čo sa týka funkčnosti nejako nebadám. Pripina sa inak shop taška, brzda ma trošku iný tvar, inak sú umiestnené nadpisy a akurát čo tak sa dajú zablokovať predné kolieska aby sa netočili ale nemyslím si, že to budem využívať, tie páčky na zablokovanie sú totiž umiestnené na tých kolieskach, takže asi si nebudem s tým špiniť ruky 🙂 A ešte už máš v konštrukcii zárezok na držiak na pohár.
Dúfam, že ti popis rozdielov pomôže pri tvojom rozhodovaní 🙂

lk3
19. máj 2014

@milankovazuzana Dakujem krasne, velmi si mi pomohla pri rozhodovani. Tento bodkovany je krasny. Na oficialnych fotografiach tak neukaze. Je nadherny 🙂 Este by som sa ta chcela opytat, nespinil sa ti velmi? Predsa len je dost svetly.

milankovazuzana
19. máj 2014

@lk3 za málo 🙂 Nie, vôbec, bol stále krásny, jasný a veeeľmi milunký, pre mňa je to najkrajší SK.Povrch je hladký a tak aj keď by sa Ti zašpinil, tak aj vlhkou handričkou prejdeš a je to,Ja som ho mala čistunký stále. 🙂

lk3
19. máj 2014

@milankovazuzana Dakujem este raz, SK objednany. Uz sa na nho velmi, velmi tesim 🙂