Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

teresa124
25. apr 2011

tak už som sa na stránke dozvedela, že akcia už prebieha, a do kedy trvá?

tonko_babymarket
26. apr 2011

@teresa124
cca mesiac

jaannaa86
27. apr 2011

jeeeej,už aj my máme krááásny červený kočiarik Stokke pre našu princezničku 🙂 Je úúúžasný 😀

nemko
29. apr 2011

ja som si dnes kupila krasny fialovy Stokke - moj vysnivany 🙂 aj ked je skoro, ale za taku cenu, ze som skoro spadla na zadok 😀 som straaaaaaaaaaasne stastna 😀

mariynka
1. máj 2011
nemko
1. máj 2011

@mariynka az neuveritelna cena 😀 aj ja ho mam odtial 🙂

marcela10
1. máj 2011

@nemko prepáč, kde si kupovala prosím a akú farbu? prečo je taký lacný? aký to je model?

nemko
1. máj 2011

@marcela10 v BA pre deti, fialovy a je to ten ako na obrazku v linku 🙂

marcela10
1. máj 2011

krásny je, aj ja na neho pozerám už dávno. za 650 bol aj s daňou? nechápem 🙂

nemko
1. máj 2011

@marcela10 ano normalne , ze 650 🙂

marcela10
1. máj 2011

ďakujem vám za tip, jeden ma už zajtra čaká zarezervovaný v predajni... inak super, majú otvorené aj v nedeľu do 21.00 dokonca

nemko
1. máj 2011

@marcela10 aka farbicka?

marcela10
1. máj 2011

beige

nemko
1. máj 2011

@marcela10 ten je pekny tiez

marcela10
1. máj 2011

@nemko videla si ho aj "naživo"? lebo ja len na nete, v obchode som videla len tmavo zelený, ale ja budem mať na 90 % dievčatko, takže tento sa mi zdal lepší. kúpila si aj autosedačku? tiež ju majú v zľave

hajanka
1. máj 2011

ahojte, Stokke sa mi velmi paci, ale dievcata, neprekaza ta tyc ktora oddeluje nozky (to je asi jedina vec co mi na nom vadi)? Nie je to nepohodlne pre dietatko? Este aj vo vanicke. Viem, ze sa to da prezit, lebo ten dizajn je fakt super, ale aj tak... ma to mata 😖
Ja by som este uvazovala o Mima Xari ale tam sa mi zase nezda sportova sedacka, pride mi ako samy plast, nie moc pohodlna.
Da sa vobec spojit niekde stylovy dizajn, ucelovost a pohodlie?

lenocka23
1. máj 2011

@hajanka moj osobny nazor je, ze ta tyc dietatu neprekaza... nas maly je tam "vykvaseny" ci je v smere, alebo proti smeru jazdy...niekedy si prelozi jednu nozku na stranu, niekedy tam sedi akoby v tureckom sede.. pri vanicke by som sa tym ani nezaoberala, kym je dietatko mensie das ho vyssie... a na druhej strane ani my nespavame s nohami pevne pri sebe... 😉 🙂 v tomto kociku su dizajn, ucelnost aj pohodlie 3 v 1... 🙂

mirkadena
1. máj 2011

@marcela10 ahoj aj my máme beige, sme s farbou spokojní. Tiež máme dievčatko! 🙂

hajanka
1. máj 2011

@lenocka23 tak dakujem pekne 🙂
tiez nespavam s nohami pevne pri sebe, ale mat medzi nimi taku tyc 😅 😅 neviem ci by sa mi spalo pohodlne. Ale vdaka, rada si vypocujem osobne skusenosti, hm... skoda, ze si ho nemam moznost v skutocnosti niekde pozriet alebo vyskusat 😖

lenocka23
1. máj 2011

@hajanka odkial si? mozno najdes nejaku majitelku stokkaca v tvojom okoli.. 🙂

marcela10
1. máj 2011

@mirkadena haha, sa tu rehlím, lebo mám aj skriňu podobnú ako vy, len je tam len jeden pás tej svetlej a taktiež chcem dokúpiť biely zimný set 🙂 máme podobný vkus 🙂

hajanka
1. máj 2011

@lenocka23 som z vychodu a nikoho som tu s tymto kocikom nevidela 😖 mysite ze ho najdem niekde na prejadni v KE? Najblizsie ked tam vyrazime by sme mohli presondovat.

marcela10
1. máj 2011

@hajanka majú ho v Kike ... a ja som z MI a zajtra ho mám už aj ja 🙂

lenocka23
1. máj 2011

@hajanka @marcela10 Kiku som chcela aj ja navrhnut, ale popri hokeji nejak nestiham... 😀 alebo sa opytaj bab priamo v tejto teme..

zajo79
1. máj 2011

mam 10% zlavu na jeden vyrobok z kiky, kupon z dmka...ak by niekto chcel, napiste mi do ip, vam to poslem.

hajanka
1. máj 2011

@marcela10 @lenocka23 diky za info! Urcite ho chcem nazivo vidiet!

nemko
2. máj 2011

@marcela10 ja som ho videle v predajni lebo pred 2 tyzdnami sme tam boli nan pozerat lenze strasne som chcela fialovy.Autosedacku som nekupovala lebo aj kocik som kupila veeeeelmi skoro a to kvoli tej smiesnej cene a autosedacku moc nepotrebujem, tu mam chicco a kedze sa babo narodi do zimy budem musiet vsade nosit vanicku aby bolo v tepluuuuucku 😀 a idem si dokupit ten biely set tak to vyuzijem viac 🙂

esika
2. máj 2011

kocky ak nahodou mam na predaj uplne novy fusak nova kolekcia-blue
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/vezg/fus...

hajanka
3. máj 2011

Takze by ho mali mat v Kike, ano? A za aku cenu mi neviete povedat? Vdaka vopred.

nemko
3. máj 2011

@hajanka v Kike je okolo 999 Eur