Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mimi27712
31. jan 2012

@kalista
@mikolajova.zuzana
@vbrnka Ďakujem kočky, ste ma upokojili. Ja som si ho objednala na www.predeti.sk máte niekto skúsenosť s nimi. Vraj nemusím platiť ani zálohu nič, všetko zaplatím kuriérovi, keď mi ho prinesie. Zdá sa mi to trochu neštandardný postup.

mimi27712
31. jan 2012

@mirkadena Ďakujem.

janga
31. jan 2012

maminky hodite mi prosim niektora link na tie podlozky do Stokke, co ste tu davnejsie niektore objednavali.... 😉

danielle25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pumicamt
31. jan 2012

@danielle25 preco si nenachas ten sportovy?ci chces inu farbu?

danielle25
31. jan 2012

@pumicamt tak, tak, hotujem sa na ten riflovy 🙂

pumicamt
31. jan 2012

@danielle25 ktory riflovy tu novinku?

kalista
31. jan 2012
kalista
31. jan 2012

Baby vanicka ma zvlast plastenku? Ja som dostala len na sportovu cast 😒

milankovazuzana
31. jan 2012

Ahojte babenky STOKKE-rky. 🙂 Mám 16. mesačného synčeka, meria 77.5cm a váži cca 11,5kg.Veľmi sa mi páči športiak tejto značky.Kočík máme a dokonca som si aj Nunu na jar kúpila, ale toto je moja srdcovka, tak váham nad kúpou z druhej ruky, či ho využijeme.Viem, že je do 15.kg, ale nieje nepohodlný aj pre takto staršie bábo?Poraďte mi, Vy máte skúsenosti.Ďakujem Vám. 🙂

danielle25
31. jan 2012
kilian
31. jan 2012

@kalista ja mam tiez len jednu.ta ista na vanicku ako na sportovu cast.

lodgermaniacka
31. jan 2012

@milankovazuzana ja aj @mycats sme teraz tento šporťak kupovali pre skoro dvojročne deti 😉 😉 😉 😉 neboj, je dosť velky, jeden z najväčších ake som mala, aj ked na to nevyzera a ešte stale mame miesto 😉 😉 😉

milankovazuzana
31. jan 2012

@lodgermaniacka Ďakujem Ti za odpoveď, si zlatá! 🙂

pajka7
31. jan 2012

@kalista ja mam dve....ta na sportovu cast ma taky zips...na vanicku nema....som maturovala, ze ktora je na co....... 😉

mycats
31. jan 2012

@kalista a na kociku vyzera super??? takto sama vyzera pekne, len ci sa aj hodi k dark navy 😀 😀 uz tyzden riesim 😀

jessicax
31. jan 2012

@mycats mne sa tiez viac paci ta stokke deka, ten material vyzera, ze sa ani nezmolkuje aj ta moznost pripnutia na kocik je super. Missoni ma ktovieako neocarila 🙂

jessicax
31. jan 2012

@milankovazuzana mne sa do stokke zmestila dcera aj ked mala 2,5 roka 😉

jessicax
31. jan 2012

@kalista nadherna je ta deka, ta kombinacia farieb sa mi velmi paci, aj ja ju chceeem 😵 😵 😵

mycats
31. jan 2012

@jessicax 😀 😀 😀 vidim, ze tu 10:0 vyhrava stokke. dnes vecer si ich porovnam a rozhodnem sa. stokke decka by mohla byt aj za bodiky v brendone 😀 😀 len si ich chcem nechat na letny set. poriadne si ju v brendone omakam 😀 😀 😀 kym ju kupim 😀
ak stokke, tak jedine tato fialova 🙂 🙂

mycats
31. jan 2012

@kalista - na tej detailnej fotke sa mi paci 😀 😀

jessicax
31. jan 2012

@mycats ja neviem ale tie letne sety robia vsetky take farebne, ze mne sa k nim nehodi ani bgb deka ani ta stokke. Ale tu stokke si kupim, mam este gulickovu z toho starsieho modelu ale ta sa neda uchytit na kocik. Uz len zistit kde ju maju najlacnejsiu ale asi budu ceny vsade rovnake. Nemas to zmapovane 😀 😀 ?

mycats
31. jan 2012

@jessicax - tak v lete uvidime aka bude treba. ved budu nove sety, co ty vies ci nesadne 😀 😀
ja co som pozerala, tak vsade bola rovnaka cena. este spehujem ci nebude nejaka akcia ako v brendone, ved aj na decku by mohla byt 😀 😀
na leto bude mozno vhodnejsia nejaka jednofarebna, ked bude set "strakaty" 😀 😀

jessicax
31. jan 2012

@mycats pocuvaj, ty by si mala ist robit do FBI 😀

mycats
31. jan 2012

@jessicax - tak ja ked nieco chcem, ja prehrabem aj podzemie 😀 😀 😀
tebe sa oplati ist, len ja to mam trosku dalej, tak uvidim ci sa mi podari vybehnut v nedelu. jedine, ze by som tam zase niekoho poslala 😀 😀
a hlavne zalezi kolko zase oplieskam na vystave. som sa vcera v noci laskovo uzrejmila, ze kaslat na vsetko, idem na vystavu 🙂

mycats
31. jan 2012

@danielle25 a preco davas prec kocik??? 😲 😲 😲

mycats
31. jan 2012

😖 😖 nechcem nikoho urazit, ale ta modra letna sada sa na fialovy kocik nejako nehodi, teda aspon mne to nesadlo 😒 prave okukujem inzeraty 😀

kilian
31. jan 2012

@mycats a co ked budu aj nove deky na stokke?nejaka nova kolekcia?inac zajtra zverejnia nove letne kity. 😝 😵

to aby som mala v najblizsich dnoch vypnuty pocitac!!

jessicax
31. jan 2012

@mycats to iste napadlo aj mna ked som rano okukavala ten kit, ze ta fialova a modra k sebe vobec nejdu