Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

boobaa
11. júl 2011

@lenocka23 no súdim len z toho čo moje oko vidí, podotýkam moje oko. Pozrela som si ten kočík, tá stredová časť medzi nožičkami musí byť pohodlná ... nuž moje deti ho mať určite nebudú. ale niekomu sa páči, ja nikomu názor neberiem.

tonko_babymarket
11. júl 2011

@hajanka
bohužiaľ už nie
@lenocka23
@boobaa
tento kočík je výborný, poznám niekoľko detí, čo v iných plakali a tu sa len 😀 ...dieťatko je vyššie a má pocit, že maminku má bližšie 😉 ...

boobaa
11. júl 2011

@kilian môže byť. nemala a mať nebudem, dve sa tam nezmestia, ten príspevok bol môj názor, po tom čo som si kočík pozrela na nete. niekto má rád leto, niekto zimu ...

pallacinka
11. júl 2011

@kilian Tak dohodnute, len sa bojim, ze nam to julinkak neschvali 🙂
Ale vazne, preco by si neisla znova do ruzoveho? Mozno ked budem vediet tak nebudem lutovat, ze ho nemam 🙂

kilian
11. júl 2011

@pallacinka ja neviem,ta fialova sa mi paci.uz sa nam pacila ako som bola tehotna a potom som nakoniec kupila teutoniu fialovu.mne sa paci aj ten fialovy winterkit strasne.a k tomu ruzovemu je to naozaj dost tazke.@julinkak este o svojom stasti nevie,ze uz ma bezovy u teba rezervovany. 😀 😉

lenocka23
11. júl 2011

@tonko_babymarket nastastie nas mladsi syn v nom bol velmi spokojny.. 🙂 😀

kilian
11. júl 2011

@lenocka23 @tonko_babymarket nielen deticky su v nom spokojne,ale aj mamicky!! 😀

lenocka23
11. júl 2011

@kilian no jasne, ani moj chrbat sa nestazoval.. 😉 🙂 ja niesom nejaka vysoka, ale bolo skvele, ze som sa nemusela tak zohybat k malemu, no a aj on bol spokojny ze je blizsie k nam a vsetko vidi.. 🙂

pallacinka
11. júl 2011

@boobaa Nechcela som reagovat, ale neda mi. Prepac, ale na zaklade toho, ze si kocik pozries na internete vyhlasit, ze pre babo je ABSOLUTNE a URCITE nepohodlny, mi pride zcestne. Ten kocik zdaleka nie je dokonaly, tak ako ziadny iny, no ma vela vyhod oproti ostatnym, vdaka ktorym vela detom a aj ich mamickam vyhovuje 🙂

pallacinka
11. júl 2011

@kilian Tak teraz sa musim smiat nahlas ja 😀

julinkak
11. júl 2011

@pallacinka @kilian tak vy tu kujete plany bezo mna 😀 no musim sa s manzelom este poradit, jemu sa zas paci ruzovy, ale to som zrusila 😝 takze vas asi damy sklamem, ale zrejme pojdem do tej fialovej. aj ked este je vsetko otvorene, tak mozno si vymenime kociky 😀

julinkak
11. júl 2011

Inak je zaujimave, ze kocik Stokke kritizuju len mamicky, ktory tento kocik ani nevideli nazivo, ani si ho nevyskusali a nie to este dieta v nom vozili. Vsetky mamicky, ktore ho maju su s nim nad mieru spokojne!!!

kilian
11. júl 2011

@julinkak aj ja si myslim,ale ved nechaj.nech si kupi takko kocik... 🙄

hajanka
11. júl 2011

no, mne sa pacil uz davno 🙂 ale stale som bola trochu skepticka, urcite si pamatate moje prve prispevky v tejto teme, tiez sa mi zdala ta stredova tyc nepohodlna a vadilo mi aj to, ze v smere jazdy sa neda sklopit do lahu, a to je asi vsetko co mi tak prekazalo, ale cim dalej, tym viac mi tieto "vady" prestavaju vadit a to som ho ani nazivo nevidela 😅 no hrozne sa mi paci a vidim v nom aj kopu vyhod, ako napr. ta vyska, alebo moznost vymenitelneho letneho a zimneho kitu, napr. na zimu sa mi ten kit zda uplne super, teplucky, pohodlny... naopak na leto lahky a priedusny... no nemam viac co povedat, lebo som ho nemala moznost vyskusat 🙂

aksniteb
11. júl 2011

Ahojte, tak u nás bol STOKKE láska na prvý pohľad 🙂 bolo to krátko po tom, ako sme zistili, že čakáme bábo, keď sme ho videli naživo v meste, mala ho taká sympatická rodinka a asi im ani nevadilo, že na nich doslova zírame - teda na ich kočík, a zhodli sme sa, že tak tento chceme 🙂
Potom som si pridala "vašu" tému medzi obľúbené a po prečítaní som sa uistila, že naše rozhodnutie je správne. Teraz pozeráme na nete farby a ceny a na jeseň by sme ho už chceli aj objednať. Dovtedy už dúfam budeme vedieť aj pohlavie a podľa toho vyberieme aj farbu.

pallacinka
11. júl 2011

@julinkak Este mozme skusit vymenit manzelov, ten moj o ruzovej nechcel ani pocut 🙂

pallacinka
11. júl 2011

@hajanka Tie "vady" zatial neriesime, vo vanicke je malej dobre, uvidime, ako to bude v sportaku. Cez vikend sme ju tam na par minut mali, vozili sme ju iba po byte a velmi sa jej pacilo. Ja osobne na nom najviac milujem vysku, blizkost k babatku, no a vsetky tie rozkosne doplnky 🙂 Este jedna nevyhoda co ma napada je dost tazka skladnost, to som bola sklamana, tazko sa nam sklada a aj zaberie dost miesta v aute. V tomto sa na Brio naozaj nechyta...

pallacinka
11. júl 2011

@aksniteb Ahoj, gratulujem k babatku a vitaj medzi nami 🙂 Stokke je naozaj super volba, ma par chybiciek no laske na prvy pohlad sa tazko odolava, to bol asi pripad skoro vsetkych, co sme tu 🙂

janka2110
11. júl 2011

@aksniteb ja tiez gratulujem k babätku 🙂
A vitaj v klube 😀
ja mam fialovy,ale velmi sa mi paci ruzovy 😵
Takze ak by chcel niekto vymenit prosim 🙂 🙂 🙂

kilian
12. júl 2011

@janka2110 ja mam zase ruzovy a paci sa mi nesmierne fialovy. 😀 😀 😀

gwenni
12. júl 2011

aj my máme tento kočík, len bohužiaľ ostal nevyužitý a čaká na svoju druhú šancu :( toľko krát som už čítala túto tému a tak vám závidím že sem môžete písať ...

kilian
12. júl 2011

@gwenni no prajem vela vela stastia,aby v nom coskoro sedelo vytuzene babätko!!

pallacinka
12. júl 2011

@gwenni Videla som nedavno tvoj album a bolo mi pri nom velmi smutno, az som ho nemohla dopozerat do konca ☹. Velmi ti prajem, aby vsetky tie krasne veci, co doma mate, boli uz coskoro vyuzite a mohla si tu rozoberat s nami vsetky tie malichernosti, ktorymi sa tu zaoberame (a pri tom casto zabudame, ake obrovske stastie v tom kociku vozime).

gwenni
12. júl 2011

@pallacinka krásne si to napísala moja zlatá,je to obrovské šťastie že máte do toho kočíka, ale aj akého koľvek iného čo vložiť, ja mám kočík stále doma v obývačke odstavený a veľa krát si predstavujem aký by Max bol keby tam ležkal, smial sa a plakal....no jeho už nikdy viac neuvidím už len jeho braček alebo sestrička mi to vynahradia

lenocka23
12. júl 2011

@gwenni drzim palce aby si mohla kocikovat co najskor... 😔

dana1972
12. júl 2011

@gwenni aj ja sa pripájam a prajem vám nech čím skor možte kočíkovať svoje vytužene babatenko.......aj my sme chceli tento kočík ale bohužial sme o drobčeka dvarát prišli...... ☹ držkajte sa myslím na vás

e.l.i.e.n.k.a
12. júl 2011

..baby, co mate winter kit, pasuje len na novy model 2010/2011?

tonko_babymarket
12. júl 2011

@e.l.i.e.n.k.a
úplne kompletne celý nie, ale dajú sa niektoré časti použiť...

e.l.i.e.n.k.a
12. júl 2011

@tonko_babymarket takze na model 2009 pouzijem co? dufam, ze iba rukavice 😀

esika
12. júl 2011

Ahojte kocky, nasla som jednu kocku , ktora tvrdi, ze nieje problem zohnat biely winter kit, ze v cechach ho maju 🙂
@pallacinka