Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kilian
31. jan 2013

@milankovazuzana otrasny fusak inac!! Mala som ho ku stokke v takej skaredej modrej farbe....bleeeeee

maminamaja4
31. jan 2013

@segafredo lenže nový stoji 109eur a na bazarových stokke fusačikoch nič nevidno,väčšinou je top stav a baby ktoré sú tu na pokeci určite zavádzať nebudú, sú tu dlho a nestojí im to za to. Ale je to na tebe. Skús kajakaja77 cez IP 😀

kilian
31. jan 2013

@lenka1108 ked si precitam moj prispevok,nevidim tam nikde slovicko NASCHVAL...

milankovazuzana
31. jan 2013

@kilian tým že bol kratší, tak sa nezošúchaval?

lenka1108
31. jan 2013

@kilian Ma to dobre odfotene,aby sa to nedalo vidiet...emoticon nic som nefotila tak aby nebolo vidiet.hadat sa nejdem.jednoducho predavam taky aky je a nezaujma ma ci je hrozny alebo nie.u nas ucel splnil.... nikomu ho nenutim. 🙄

kilian
31. jan 2013

@lenka1108 ach,precitaj si prispevky Este raz!!ze je otrasny,sa tykalo vseobecne tohto typu fusako-nohacou 😀 nepisala som KONKRETNE o tvojom...
a nevyjadrujem sa k tomu viac....tak ci tak to inac pochopis...

kilian
31. jan 2013

@milankovazuzana nie,lebo pri drieku su DVA gombiky na uchytenie

milankovazuzana
31. jan 2013

@kilian aaaha

milankovazuzana
31. jan 2013

@lenka1108 ale celé si to zle pochopila, reč tu bola o tom či to je origoš alebo nie.Naozaj sme ho ešte viaceré mamičky videli iba 1x v živote a o jeho existencii sme ani len netušili a už vôbec nie o tom, že to bol fusík pred érou guľkáčov... tak sa učíme iba...

segafredo
31. jan 2013

@kilian proč je otřesný nožičkový??? Ale k xplory ho potřebuji nebo ne??

kilian
31. jan 2013

@segafredo ale ten nozickovy Po driek!!! O Tom je rec....o Tom starom type...

segafredo
31. jan 2013

@kilian už chápu...jsem přece jen blondýna..

kilian
31. jan 2013

@segafredo 😀 aj ja 😀

jamavo
31. jan 2013

ahoj holky,jsem tu nová-chtěla jsem se zeptat jestli nemáte některá z vás zájem o zimní stříbrnou sadu na Stokke,já jí kupovala od jedné maminky tady a ta mi zatajila že na starší verzi to nelze připevnit,takže mi je to k ničemu ☹ protože já mám tu starší verzi.Paní už se mnou odmítá komunikovat a vrátit peníze mi nechce,tak to zkouším prodat sama.

pajka7
31. jan 2013

@jamavo a pytala si sa konkretne na to, ci sedi aj na strasie typy?

kajuska01
31. jan 2013

@jamavo hod to inzeratov tu na MK alebo bazos.sk no uz je koniec januara zima sa krati tak ale snad sa ti podari predat....

janka2232
31. jan 2013

@lenka1108 ano zlaatko je originaal fusak 😉 😉 😉 😉 😉

jamavo
31. jan 2013

paní to měla vyfocené na té staré verzi jako mám Stokka já,když jsem jí pak psala že to na to nesedí psala mi že jí to tam také tak viselo a že jí to nevadilo-at si prej otočím korbu-že to není vidět a když to měla na starší verzi ona ,nevidí v tom žádný problém proč bych to nemohla mít i já,nijak to tam připevnit nejde,je to jiná korba 😠 moc mě to mrzí,kupovala jsem to synovi k 1.roku

maminamaja4
31. jan 2013

@jamavo a ktoru verziu kočika máš,strieška sa dá zazipsovať,ale zips je dlhší? a mas k tomu striebornemuWk tie plastove nadstavce,co sa zasuvaju? Napis do IP,poradim ti. 😵

angelina987
31. jan 2013

@jamavo jaká cena? Je pravda, že to na starý tip jakoby pasuje, ale to je těžce v uvozovkách, protože je to prostě dělané na novější tip - já bych s tím tak nejezdila, ale jsou i takový lidi 🙂

sabrinka26
31. jan 2013

ahojte baby, prosim vas menila niektora z vas uz predne kolieska na kociku? Mne zacalo robit predne koliesko osminu..Len som pozerala na babymarkete,ze to treba kupit celu tu prednu cast..tak som si neni ista, ako sa to vymiena.. 🙂

sabrinka26
31. jan 2013

@jamavo ja mam tiez starsi typ a dala som si to prerobit tak aby to sedelo 🙂 skus sa spytat nejakej sikovnej krajcirky, nech ti to spravi 🙂

jamavo
31. jan 2013

děkuji holky za rady-mám zájemkyni,tak to už neřeším 😉

klarawerder
31. jan 2013

@sabrinka26 Ano, já měnila všechna 4 kola - zadní se prodávají po jednom, přední po páru, takže pokud máš jedno přední kolo v háji a nejde to hodit na reklamaci, tak ti asi nezbyde, než koupit pár předních koleček a vyměnit je (krom kol neměníš žádnou přední část nebo co jsi to myslela). V balení máš 2 kolečka na vidlici a k tomu pár kovových kroužků a blbůstek, které jsou potřeba k montáži. Na výměnu je jen třeba rozmontovat tu "plošinu", na které stojí nákupní taška. Blbé je na celé situaci to, že pokud vím, tak kola běžně skladem nemívají a je na ně několikatýdenní objednací lhůta (já čekala 2 měsíce)... 😖

sabrinka26
31. jan 2013

aha,dakujem.lebo na obrazku na internete su tie kolecka odfotene aj s tou plosinou na tasku,tak som sa zlakla,ze co vsetko treba menit🙂 dakujem,si zlata🙂

sabrinka26
1. feb 2013

@milankovazuzana ahojky,mne sa stalo to iste s prednym kolieskom,ze mi zacalo osmickovat a dnes som bola v BM, a v pondelok idem aj s kocikom, do pol hodiny mi kolieska vymenia a idem domov..u mna teda 100% spokojnost s vybavenim.. Najprv mi sice vraveli,ze sa caka 4 tyzdne,ale za hodku mi volali naspat,ze ich este nasli na sklade, tak v pondelok mam pristavit kocik..

kajakaja77
1. feb 2013

@sabrinka26 tak to patríš k tým šťastnejším.....,- ale super že ti to takto rýchlo vybavili..... 🙂 😀

milankovazuzana
1. feb 2013

@sabrinka26 a mne v BM povedali, že ich skladom nemajú... no coment... tak máš šťastie... mne v Brenodone povedali, že budem čakať mesiac... preto sa mi to nepáčilo, ani trochu...

kajakaja77
1. feb 2013

@milankovazuzana tak sa im nechcelo hladať a zisťovať, či tie kolesá majú skladom alebo nie...... Presne no coment..... 🤐

milankovazuzana
1. feb 2013

@kajakaja77 asi tak...