Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
10. jan 2014

@miaa19 Zaspodu na podvozku, kde sú predné kolieska máš štítok a tam máš presný dátum výroby.Na tento typ V3 Ti pasujú úplne všetky doplnky ako SK, WK...

miaa19
10. jan 2014

@milankovazuzana. Ďakujem veľmi pekne! Myslela som,že je novší,ale rok 2011 nakoniec. A ten SK sa oplatí kúpiť?

milankovazuzana
10. jan 2014

@miaa19 Ale pokiaľ je zachovalý, tak to máš jedno, ja mám rok výroby koniec roka 2011 a je ako zídený z výrobnej linky, extra špeciál vymazlený kočiarik.Sk sa na 1000% kúpiť oplatí, na predch. strane aj jednej maminke popisujem prečo, tak kukni 🙂

sufo
10. jan 2014

! Objednavala nejaka mamicka stokke cez anglicku stranku? Resp.z anglicka? ! Len ma zaujima, ci kocik po zaplaateni vopred prisiel. D.

erikaireland
10. jan 2014

babule zohnala som si lacny stokke,natesena som z toho 🙂

kilian
11. jan 2014

@erikaireland tak ho neobjednavaj pre ine mamicky a neohrozuj bezpecie a zdravie inych deti.

erikaireland
11. jan 2014

ako ohrozuje stokke zdravie a bezpecie deti? ved je to kocik ako kazdy iny...akurat ze konecne vyzera inak ako vsetky tie obycajne polske kociky...

milankovazuzana
11. jan 2014

@kilian presne, to je z bazárika tá originál V4 za pár šupov, že? 😀 2-kombinácia za úžasnú cenu...Darka Navy...

kilian
11. jan 2014

@milankovazuzana ano, zuzka. Ten ali kocik je to.

DIEVCATA, PROSIM NEOBJEDNAVAJTE TIETO STOKKE NAPODOBENINY.DAJU SA LEN VELMI TAZKO ROZLISIT OD ORIGINALU!!
ALE BOHUZIAL NIESU BEZPECNE A ZDRAVIU NEBEZPECNE.

milankovazuzana
11. jan 2014

@kilian som si myslela, že je to fejk, lebo za tú cenu nikde v EU sa zohnať nedá a to je fakt.Hmmm a pre seba si ho zohnala, keď má 4 ročné dieťatko, nooo? Inak dobrý nápad, hodiť tu takýto koment, nenápadne, len tak...akože nič ☹

kilian
11. jan 2014

@milankovazuzana nooo, ved sme z inej planety....na hlavu padnute.. 😀 😀 😀

milankovazuzana
11. jan 2014

@kilian 😀

miaa19
11. jan 2014

Neviete mi poradit, kde sa da kupit za vyhodnu cenu WK? Oplati sa mi to kupovat, alebo staci mi len fusak na zimu? Dakujem Vam 🙂

blondilek
11. jan 2014

Holky musím se pochlubit co jsem vytvořila. Rukávník je tedy v barvě Brown, šitý pro jednu paní.
A dneska budu tvořit ještě červený s bílou kožuškou, tak sem pak dám také foto 😉

jannie88
11. jan 2014

Maminky poraďte 🙂 Vozím chlapečka v purple Stokku s fusakem black melange...na WK mi už prostě penízky nevystačí, šetřila jsem, ale rozhodla jsem se to radšji investovat do kurzu plavání pro mě a malého, tak WK až příští zimu. Chtěla bych tedy alespoň STOKKE deku na fusak. Jaká barva by se Vám k této kombinaci nejvíce hodila? 🙂 Díky za názory.

milankovazuzana
11. jan 2014

@jannie88 tú s fialovým pásikom, myslím, že sa volá green multi.Mala som ju aj j purplikovi a vypadalo veľmi pekne.

sufo
11. jan 2014

@milankovazuzana. Myslis, ze je to napodobenina? ja som ho videla nazivo - ten dark navy - lebo ta, co to predava je skoto zo ziliny

milankovazuzana
11. jan 2014

@sufo To Ti niekedy nepovie ani odborník, lebo napodobenny sa robia takmer na nerozoznanie od pravých kočiarikov, to mi potvrdili aj v Stokke SK+CZ.Ale rozdiely tam sú... Na internete je jeden pán, ktorý sa tým vyslovene zaoberá a odobruje zákazníkom kúpy Stokke, Bugaboo... Neviem či je , alebo nie, ale cena-740-750€ za komplette ... A prečo si ho nekúpila Ty?

sufo
11. jan 2014

@milankovazuzana o tyzden by jej mala prist moja farba. Cena u nej je za 2komb.800. Teraz som normalne v pomykove, aby sme nekupili shit, ktory sa rozpadne. Slecna tvrdi, ze kocik ma nejake cislo, ktore si ns web. Stranke zaregistrujem, aby bola zaruka..tak fakt neviem..

milankovazuzana
11. jan 2014

@sufo na podvozku je výrobné číslo, ktoré sa registruje na oficiálnej stránke Stokke.Okrem čísla sa zadávajú aj autorizovaní predajcovia, ktorí sú registrovaní v Stokke, ty vyberieš z ponuky, ktorá tam je.Tak to funguje.
Inak mne sa nepáči tá poznámka, ktorá sa u objavila len tak, akože nič, že kúpila lacno Stokke...Myslím, si, že ten, kto vie trošku čítať medzi riadkami zbystrí, kukne na profil a zistí, že tá poznámka je tu daná s cieľom predať-jednoducho sa nájdu mamičky, ktoré jej napíšu, že kde tak dobre kúpila.Takéto jednanie je mi proti srsti.Ja mám sloniu pamäť na všetko, čo prejde tunajším bazárikom a nielen týmto...Pamätám si niektoré inzeráty aj rok, dva a takisto som si pamätala aj ten s Dark Navy.

kilian
11. jan 2014

@milankovazuzana
@sufo aj ja si pamätam, ,ponukala najprv komplet na objednavku za 600 €. Noooo , uz zvysila cenu... cislo podvozku treba overit emailom alebo telefonicky priamo v stokke.oni ti hned povedia, ci je ali alebo nie.
Niekedy sa stava, ze sa da to cislo napriek falosnosti zaregistrovat...

milankovazuzana
11. jan 2014

@sufo
@kilian inak ja som už kočiarik reklamovala, takže mám svoje skúsenosti s tým, ako to chodí.Aj na posledný rok záruky treba preukázať registráciu a takisto daňový doklad...
A čo sit u budeme motať medové motúzy popod nosy, často sa stáva, že niektoré diely sa reklamujú priam so železnou pravidelnosťou, jednoducho po určitej dobe sa pokazia, ošuntejú, takže je dobré kupovať od overených predajcov už len kôli týmto veciam...však my, ktoré stokkujeme nejajý ten pátek, vieme, však? 🙂

klarawerder
11. jan 2014

@milankovazuzana Já se idu teda pochlubit, že náš Stokkáč, už 3 a půl roku starý a v plnném provozu nebyl na reklamaci nikdy a drží jak židovská víra 😀 Dovolím si ale tvrdit, že i proto, že jsem ho několikrát rozebrala a "poladila", takže jsem si sama byla technikem 🙂 ...ale jednoznačně souhlasím, že než ho koupit od pochybných inzerentů, přeci jen nejde o malé peníze, tak si radši našetřím o nějaký peníz víc a koupím ho u oficiálního autorizovaného prodejce, kde mám jistotu, že záruka bude dodržena...plus vím, že nejde o falzifikát, kterých je v dněšní době bohužel spoustu...

milankovazuzana
11. jan 2014

@klarawerder Klári, náš kočiarik je tak nenormálne obhospodarovaný že až,Nič nemáme rozhegané, ani škrabance , nič nepuká a nemusela som ho ani rozobrať.Išlo o tú bielu šípku na posúvanie, urobili sa tam bubliny a farba opadla a predné koliesko zahaprovalo, no nič vážne, ale ako hovorím, reklamácie bývajú.

blondilek
12. jan 2014

Tak a tady je červený 🙂 taky krásný

ifkael
12. jan 2014

@blondilek no ja neviem... Bud original, alebo radsej nic 😇

atkavnatka
12. jan 2014

Ahojte, tak už sa aj zaradujem medzi majitelky tohoto krásneho kočíka 🙂 chcem sa spýtať ako periete tie poťahy, možem to dať do pračky, či len ručne vyprať?

julianna78
12. jan 2014

@milankovazuzana ked si registrovala stokacika, dostala si mailom niaky registracny certifikat? ja som si ho registrovala este v juny , ale teraz neviem ci som dostala certifikat alebo som si ho omylom vymazal 😝 v mailoch mam len spravu, ze som si vytvorila ucet.

milankovazuzana
12. jan 2014

@julianna78 áno, určite formulár sa zasiela, ja som si ho aj vytlačila a mám ho stále uložený aj v mailoch.

julianna78
12. jan 2014

@milankovazuzana no super, tak som ten mail zmazala.Ked napisem na customer service poslali by mi ten certifikat podla teba este raz?