Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

melisam
1. jún 2016

ahojte , kúpim letny kit na stokke scoot V1

patkapatka
7. jún 2016

Ahojte maminy, aku farbu kocika by ste vybrali pre dievcatko. Ide o kocik Stokke beige melange al. Black melange.

januskalc
14. jún 2016

Ahojte zeny! potrebujem surne poradit od niekoho co ma kocik xplory mam najnovsi model ale dnes sme prisli na nieco co nevieme ci je normalne alebo nie a ci ho mam reklamovat za tolke peniaze!hlboka vanicka ide na tom podvozku neak sikmo dolu hlavou cize maly ma akoby hlavku nizsie ako nozky ono ta vanicka ked nou hegam tak sa trochu hybe na tom ale zacvaknute je to tam tak ako ma byt nevieme kde je problem poradte prosim niekto kto ho mate neviem co teraz robit bez kocaru to bude tazke ked ho dam na reklamaciu ☹(( dakujeem

fiviasebi
14. jún 2016

Ahoj Januskalc zbadala si to keď bola vanička bez strechy? Ak áno tak to sa ti iba zdá ja mam tiež v4 a keď som dala dole strechu tak som sa z hrozila ze vanička je celá naklonená tak som tam dala malú vodováhy a bolo to OK. Ta vaňa ma tak robene boky ze to skresluje ale ak by to bolo ozaj naklonené tak jednoznačne reklamácia.

januskalc
14. jún 2016

@fiviasebi teraz to pozeram ale ono nam to pride aj s tou striesko sikme a ked ho tam vlozim tak tou vahou este viac ide ta hlavka akoby dole no a normalne ta vanicka sa hega na tom podvozku alebo akoby som to vysvetlila ono ked to stlacim tam pri nozickach tu vanicku smerom k zemi tak sa narovna pekne a zdvihne sa narovno ta vanicka a ked pustim tak tam kde ma hlavku klesne to nazad nizsie neviem to lepsie napisat ale na praskoch som z toho kocik mam z rakuska zo salzburgu trepat to teraz vsetko nazad sportova je este cisto nova zabalena...ale co ja budem zatial bez kocara robit s nim netusim☹(

fiviasebi
14. jún 2016

Aha tak to bude asi chybný kus. Mali by dat náhradný kocik kým sa vybaví reklamácia teda aspoň u nás to tak funguje v niektorých obchodoch. Alebo by som skúsila servis na Slovensku možno to vyjde menej zaplatili ako cesta hore dole a to nie je iste ze to uznajú. Držím palce

januskalc
14. jún 2016

no skusili sme aj sportovu cisto novu a tiez to kus hega na tom no neviem vobec☹no nic mama mi tam zije zajtra sa tam pojde opytat co robit dakujem za pomoc🙂

biankabenita
14. jún 2016

@januskalc vanicka ma aj poistku , treba Ju fixnut na nosnu tyc a uplne sa prestane kyvat , bude napevno 🙂

cibax
14. jún 2016

Treba tu poistku sedu dat .bez nej sa vanicka tak hybe.mne obcas sa ta poistka povolila alebo vypadla.urcite skontroluj poistku co je na tyci

januskalc
15. jún 2016

@fiviasebi,biankabenita,cibax kocky dakujem vam za pomoc do noci som spekulovala nad tym a prisla som na to!!! jedna znama mi poslala tu poistku ze ci to tam mam a ja som prehladala krabicu lebo na kociku som to nemala a nasla som to v sacku v krabici my sme to tam zabudli dat!!!uz je to uplne super stve ma len ze som si to skorej vobec nevsimla!!! uz som plula aj na kocik ze za tolko penazi taky shit!!! ale teraz je to uz super bola to moja chyba!!! dakujem vam este raz za pomoc!!! 🙂

chymenitta33
20. jún 2016

Ahojte, nemá niekto na predaj striešku na vaničku? 😉

colormoda
23. jún 2016

Kúpim pohárik stokke, môže byť aj s držiakom na pohár 🙂

tahunca
3. júl 2016

Ahojte. Predavam. Viete o niekom kto zhana? Vieme sa aj dohodnut v pripade rychleho a seriozneho jednania. Dakujem.
https://deti.bazos.sk/inzerat/62252281/Stokke-x...

petra6484
3. júl 2016

@tahunca známa predáva v4 už vyše mesiaca za 520 e black melange a nevie ho predať ☹

tahunca
3. júl 2016

@petra6484 uf.... No cakame a hladame dalej teda 😉

1122334455
9. júl 2016

Ahojte😊chyba mi stokke znak ten oranzovy co je na podvozku😯😯😕😕da sa niekde dokupit?

lilli2010
11. sep 2016

Ahojte kočky potrebujem poradit,min.tyzden sme boli v BA v kocikove porovnat kociky bola som na 100% rozhodnuta pre stokke crusi ale potom som si vyskusala xplory V4 a pre mna je asi Top ten,a v novembri si ho chceme ist uz zajednat len chcem vediet ci je tu aj taka kocka co ho ma a byva na dedine ake ma jszdne vlastnosti neplanujem snim chodit do nejakeho terenu len cisto po dedine sem tam nejaky hrbol na chodniku a do mesta,ze ako je to na snehu,obrubniky atd...mooc mi pomozete dakujeeem

daduska3
14. sep 2016

@lilli2010 daj sa do skupinky Stokke...

chymenitta33
14. sep 2016

@lilli2010 ahoj🙂 ja mam sice V3 a vela zien povie ze ten je lepsi ako V4 ale ja som spokojna🙂 velmi, nemenila by som

lilli2010
14. sep 2016

@daduska3 dakujem uz som tam😉

monna1
30. okt 2016

@milankovazuzana dobry, nepredavate nahodou postielku? 😊

milankovazuzana
30. okt 2016

@monna1 este 4 roky bude sluzit 🙂Mame junior kit

monna1
31. okt 2016

@milankovazuzana 👍🏻velmi je pekna 😉

milankovazuzana
31. okt 2016

@monna1 A velmi dobra, sme spokojni 🙂

zuzika22
25. dec 2016

Prosím vas mate niekto na predaj Stokke Xplory? Potrebovala by som komplet (hlboku vanicku, sportovu cast aj autosedacku). Dakujeme.

jesika35
2. jan 2017

@zuzika22 mam na predaj stokke xplory v4 komplet 3 kombinaciu vo farbe urban blue, potom mam k nemu prevlek na vanicku a sportak black melange, prevlek na sportak adidas set, ku ktoremu je aj kozusinka, silt a rukavnik otepleny.Dalej su ku kociku 2 sietky, 2 plastenky, 3 shopky- urban blue, black melange a adidas, drziak na pohar, nozickovy fusak urban blue, zeleny fusak pinkie, skejtik pre surodenca,novorodenecka vlozka 2x- urban blue a black melange.
Predala by som ho za polovicu- 1300€ PC- 2600€. Ak by ste mali zaujem poslem aj foto.😉

evastudio
16. feb 2017

Caute...nepredava niekto predne kolieska na stokke xplory(alebo aspon jedno)

simonesi
2. mar 2017

ahojte, prosím viete mi poradiť kde sa teraz dá kúpiť crusi v najlepšej cene???
pred 6 rokma som vedela o nejakej stránke v Nemecku, ale už ju akosi neviem nájsť, nevie mi
niekto poradiť, ďakujem 🙂

jesika35
4. mar 2017

@simonesi skús sa pridať do skupiniek na fb tam ti lepšie poradia: stokkacky SR-CR, stokke- rady a bazarek, stokke... proste milujeme.
Inak v predeti mali dobre akcie, ak este vsetko nevypredali, tak by mali ešte byť😃

mokoo
28. mar 2017

Zienky potrebujem radu, teda vela rad 😂 chcem sa popozerat po kocikoch a zaujal ma stokke, len moc sa nevyznam tym znackam, chcem sa spytat je to kocik v pohode aj na zimu? Termin mam v oktobri, aky je rozdiel medzi V3,V4,V5? Nemate niekto coto vanicky v zimnom prevedeni? Dakujem