Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

jaannaa86
2. dec 2011

@lenkakrchova to bol ten tuná spomínaný - za 400€?

lenkakrchova
3. dec 2011

@jaannaa86 nie, ja som uz 3 krat drazila ... nakoniec som si ho vydrazila za 350

jaannaa86
3. dec 2011

@lenkakrchova celkom sa dá...na ebay-i je teraz na predaj,ale je poškodený :(

lenkakrchova
3. dec 2011

@jaannaa86 Treba to casto kontrolovat ci sa nieco neprida, ja som tam bola kazdy den, kedze som ho strasne chcela 🙂

mycats
3. dec 2011

@jaannaa86 ku kremovemu sa hodia vsetky farby, ale ja by som si tiez asi vzala biely. ak je to pre chlapceka, tak kludne aj khaki. ja som winter kit videla len na fotkach, ale musi byt uzasny 😀 😀 😀

pallacinka
3. dec 2011

@jaannaa86 Ja by som pre chlapecka k nasmu bezovemu kociku kupila tmavomodry winter kit, nedavno som ho videla v meste a vyzeral naozaj uzasne. Okrem toho kolekcia 2011 je cela podsita bielo-bezovym karom ktore super ladi s tou bezovou na kociku, uz len kvoli tomu by som biely nekupovala (nehovoriac o praktickej stranke, neviem, ako casto chodite autom, no ja si neviem predstavit nakladat do kufra v tomto pocasi biely).

lodgermaniacka
3. dec 2011

@jaannaa86 suhlasim s @pallacinka ja velmi lutujem že som nekupila navy-tmavomodry 😢 😢 😢 videla som ho minuly týžden vo viedni jednej mamičke a bol nadherny, aj červeny je krasny, ale ja milujem tmavomodru 😵 škoda že som sa dala odhovoriť

pallacinka
3. dec 2011

@lodgermaniacka Tak to mi je luto, tusim som ta tiez odhovarala- ja zasa tmavodmoru nemusim, no ked som ho minuly tyzden videla live, normalne mi padla sanka. Ale vsak mozno to este poriesis a budes mat aj ty navy 🙂

lodgermaniacka
3. dec 2011

@pallacinka no určite ste ma odhovorili tu v tejto teme 😀 neviem či v tom nema prsty aj @kilian 😎 😉 no nevadí, už to prežijem aj bez navy 😉 😀

pallacinka
3. dec 2011

@lodgermaniacka No, nechcela som nikoho menovat, no mne sa tiez zda, ze @kilian by o tom nieco mohla vediet 😀 Ale kto vie, co za nepodarok jej z toho Nemecka poslali, na fotkach to naozaj vyzeralo dost cudne.

lodgermaniacka
3. dec 2011

@pallacinka pravdepodobne mala ešte ten starší nepodšitý model..nevadí 🙂 ma to odpustene 😀

jaannaa86
4. dec 2011

@lodgermaniacka ja by som to chcela pre chlapčeka...ale máme doma aj ročné dievčatko,tak to sa asi budú v kočíku striedať :D tým pádom to chcem pre-aj-aj,,,, 😉

lodgermaniacka
4. dec 2011

@jaannaa86 mne sa tmavomodra pre dievčatko pači, ved asi ma ružove veci, tak by to bol pekný kontrast, ale jasne že ťa nenahovaram, ked sa ti pači len biely tak držím palce, nech vydražíš 😉 a aku chybu ma ten čo sa objavil? nedalo by sa to opraviť?

kilian
4. dec 2011

@lodgermaniacka @pallacinka zmeskala som nieco? 😀
neviem na ktorej stranke som davala foto toho modreho winterkitu,ked mi ho omylom poslali namiesto fialoveho. 🙄

lodgermaniacka
4. dec 2011

@kilian nič 😀

novamaminka
4. dec 2011

@pallacinka ahooj,no tak nakoniec mi striesku na vajicko vymenili za novu ale ako som odchadzala z obchodu tak za mnou este vybehli ze co mi to tam rapka,ze to mam pokazene nieco v konstrukcii☹takze zajtra im ho nesiem,chceli mi ho poravit ale predsa ho mam v zaruke takze budem radsej reklamovat..len neviem v com budeme jazdit zatial,no nevadi..

jessicax
4. dec 2011

@novamaminka a kde si kupovala kocik? Lebo niekde ti pocas reklamacie pozicaju nahradny

novamaminka
4. dec 2011

@jessicax v babymarkete,no mam rezervovany aj nahradny u nich len neviem ci to neplati tak ze len pocas servisu u nich..a ved ked ho mam v zaruke,preco ho dat servisovat ked ho mozem poslat na reklamaciu a mozu mi ho vymenit za novy?ci zle rozmyslam?🙂

fatia
4. dec 2011

Dievčatá, chcem sa opýtať, používate uz fusak?

jessicax
4. dec 2011

@novamaminka ja som zatial ziaden kocik nereklamoval takze v tomto ti neporadim ale velmi sa mi nechce verit, ze by ti ho vymenili za novy ale mozno sa mylim 🙂

jessicax
4. dec 2011

@fatia ano 🙂

novamaminka
4. dec 2011

@jessicax no ved nehovorim ze musia zrvna vymenit,ale mozno to budu vediet lepsie opravit..aale ved necham to na nich nejak sa dohodneme,.

pallacinka
6. dec 2011

@novamaminka No super, parada, tesim sa, ze sa reklamacia podarila 🙂 A s tym podvozkom mas pravdu, radsej nech ti ho spravia teraz, kym je este v zaruke, dobre, ze si to vsimli a sami to navrhli, to je naozaj fajn pristup 🙂

hajanka
7. dec 2011

@fatia jasne ze ano, inak, ako sa ma malicka? Ako sa kocikuje? Tusim vcera to bolo, sme videli babku (ak to bola ona) kocikovat 🙂

fatia
7. dec 2011

@hajanka 🙂 áno, bola to babka. Trocha mi pomáha, kým prídem na ten systém. Malicka sa má dobre, zvykame si na seba, ale čo je horšie, má koliky, takze si veľa nepospim ☹ ale je to to najkrajšie, čo žena môže v živote mat. Inak kocik som testovala uz aj ja, je fakt úžasný, toho názoru je aj babka🙂

danielle25
8. dec 2011

dnešná prvá skúsenosť so snehom...moje obavy sa úplne rozplynuli 😀 Nemali sme žiadne problémy, stokáč to super zvládol a malý mi von pospal 2,5 hodiny! 🙂 Takže tie, ktoré váhate, nemáte prečo...prikladám aj foto 🙂

kilian
8. dec 2011

@danielle25 wau,nadherny ! 😵

danielle25
8. dec 2011

@kilian ďakujeme 🙂

tonko_babymarket
8. dec 2011

Dobrá správa 😉
Stokke pripravuje 2 nové farby - hnedú a limitka bude "riflová"....taktiež bude nový produkt nosič do 15 kg...

vbrnka
9. dec 2011

@danielle25 naaaadherna je ta modra a ja truba som ju nechcela :(