Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

eviss
29. dec 2011

@mycats dekuju jsi zlata!sice v nem bude holcicka,ale proste se mi libi a hlane i ta cena 😀

mycats
29. dec 2011

@kilian - neviem ci aj v rakusku je hniezdo zachrany, ale podla mna aj pubertiak sa tam niekde musi dat o nieco uviazat 😀 😀 😀
mojmu malemu vzdy hovorim, ze ak nebude posluchat, tak skocim do toho hniezda ja 🙂)

jessicax
29. dec 2011

@mycats super takze maleho mozes brat ako prirodzenu antikoncepciu 😀

mycats
29. dec 2011

@eviss tak ja som zo vsetkeho nadobudla pocit, ze tyrkys je vlastne dievcenska farba 😀 😀 lebo okrem nextu nepoznam znacku, ktora by v tejto farbe robili vecicky aj pre chlapcov.
inak je to dost vyrazna farba, takze budete viditelniiii aj v noci 😀 😀
ja som zamilovana do fialoveho 😀

mycats
29. dec 2011

@jessicax tak ten ani v noci nespi aby nic nebolo 😀 😀 😀 😀

kilian
29. dec 2011

@mycats @jessicax no moj synacik spi v noci,ale medzi nami v spalni.takze 5 dieta nehrozi.. 😀 😀 😀

mycats
29. dec 2011

@eviss v mojom albume mam par foteciek ako si moj maly nezbednik uziva tento kocik. mozem povedat, ze ho miluje a hned od rana sa pyta len do kocika, ked aj len pozerat TV 😀 😀 😀 alebo ho kocikuje po celom dome a ked sme vonku, tak pozera vsetkych havkou a pipky, sam si vyberie v obchode cukriky 😀 😀 😀 a maminka sa ani jedinky krat nemusi zohnut 😀
a este som zabudla, ze si sam dociahne na drziak s flaskou a napije sa sam 😀
je to naozaj kocik, ktory dietatku posluzi do troch rokov!! podla mna jeho naj vlastnost je to vysoko osadene sedadlo a deti ho miluju pre ten vyhlad 🙂

mycats
29. dec 2011

@kilian to aj nas!! ale maminka to zatrhla a zlozila postielku, ze uz je velky.

eviss
29. dec 2011

@mycats ta fialkova je uzasna,ale manzel uz nadava i tak a prece jen nasi cacorce uz jsou 2m. a kocarek mam takze jako druhy by to byl drahej spas 🙂..Malej je kraaasnej a opravdu si kocarek uziva co?

jessicax
29. dec 2011

@kilian @mycats baby no mate ich poriadne prespekulovanych 😀

mycats
29. dec 2011

@eviss - ja som mala 4 kociky a stokke ako posledny 😀 😀 moj manzel z toho uz ma infarkt a ked vidi, ze som niekde na bazariku, tak hned krici, ze nie ze kupis dalsi kocik 😀 😀 😀
tak ja som k stokke prisla ked mal maly 18m a doma mam aktualne dva a mala som tri pri jeho kupe.
podla mna je to normalne, nie kazda mamicka ma len jeden kocik.
baby, ze je to tak a mate tiez viac kocikov!!! 😀 😀 😀
ja si zivot doslovne s jednym kocikom neviem predstavit.
a ak bude na ceste druhe babo, stokke je isty - tento krat asi pojdem napriek nekonecnej hypoteke do noveho 😝 😝
jj, moj maly ten kocik miluje!! ako jediny z nasich kocikov!! este mal raz quinny zapp 🙂 ale nie az tak ako tento. ja si myslim, ze obaja budeme aj plakat ked pojde prec, ale verim, ze este potesi nejakeho drobca.
i ked ja som si stokke kupila bez akychkolvek vedomosti doslovne zo sekundy na sekundu
😀 😀 😀 intuicia mala pravdu

mycats
29. dec 2011

@jessicax - len sa netes, aj tvoji casom pridu na to ako zabranit dalsiemu surodencovi 😀 😀

jessicax
29. dec 2011

@mycats je mi to jasne, uz teraz na mna kuju pykle 😀

mycats
29. dec 2011

😀 😀 😀 to moji znami maju druhe babo tusim po 10 rokoch a ich mala im kazdy vecer nacupotala do postele s vetou, "nie, ze budete nieco robit!"
nastastie sa im to podarilo aj napriek malej snahe. 😀 😀 😀 no kde na to tie deti chodiaaaa!!!

jessicax
29. dec 2011

@mycats ja som mala pri malej 8 kocikov, pri malom teraz tiez 8 ak pocitam stokke 2x a to mal len vcera rok 😅

mycats
29. dec 2011

@jessicax 😀 😀 😀 😀 no a to moj drahy krici, ze uz ziadny kocik!!! kto vie kde by som skoncila ja keby ma nebrzdil 😀. minule som poskulovala, ze by sa mi pacila nuna alebo zapp xtra 😀 😀 a aj quinny mood ma laka
jaaaj, 😀 😀

jessicax
29. dec 2011

@mycats ja som nateraz spokojna, takze neriesim ziaden kocik 🙂

mycats
29. dec 2011

@jessicax ved ja som tiez spokojna, ale radost by mi to isto urobilo. nejaka krasna limitovana edicia 😀 😀 mozno stokke. asi zacnem setrit 😀 😀

jessicax
29. dec 2011

@mycats ved to, aj ten riflovy bude urcite krasny, no ale zase bemozem mat vsetko 😀 Dmo mojho som si dala usit peknu namornicku podlozku tak sa tesim ako ju na jar vytiahnem 🙂

mycats
29. dec 2011

@jessicax toto je na stokke super, ze clovek moze mat novy kocik ked mu kupi "novy kabatik" ja som k mojmu nechala usit nanoznik, na jar sa nam zide. a mala by som druhy kocik predat, lebo uz ho tu len prekladam z miesta na miesto 🙂 🙂 budem redukovat ako kilian a skoncim s novym tatosikom 😀 😀

jessicax
29. dec 2011

@mycats veru treba preriedit stajnu 🙂

mycats
29. dec 2011

@jessicax kupim "igelitku" sedativ a pripravim manzela 😀 😀 😀
uz som slubila, ze priorita je strecha na pristavbe 🙂

eviss
29. dec 2011

@mycats to mas pravdu ja u prvni dcery jich vy\stridala 6 😀

jessicax
29. dec 2011

@mycats tak ho dobre nadopuj 😀 ale nie, strecha je dolezitejsia a kocik pocka na druhe baby 🙂

mycats
29. dec 2011

@eviss takych nas tu je 😀 😀 😀

eviss
29. dec 2011

@mycats taky si myslim,ale vysvetli to chlapovi 😀

mycats
29. dec 2011

@jessicax - co uz, budem skromna 😀 😀 ked z 200e sa tozko setri. vratim sa do prace a bude to lepsie. strecha ma najvyssi cas, uz caka tusim druhu zimu. igelitku si necham v mrazaku na horsie casy 😀 😀 😀

mycats
29. dec 2011

@eviss ja mam tiez takeho a co je najhorsie, ze ho vsetci nasi znami v tom podporuju!!! lebo vsetky ich manzelky mali len jeden kocik a moja sestra dokonca jeden pre obe deti!! 😀 😀 to sa potom tazko obhajuje.
a najradsej mam take 60tnicky a vyssie, ze oni na jednom kociku deti odchovali vsetky. ako keby vtedy mali na vybeeer 😝 😝

eviss
29. dec 2011

@mycats jezis to mluvis o to mem ne? 😀 asi mu dam precist tuhle diskuzi 😀 😀

holky a jeste takovej dotaz,mate nektera zkusenost s bugaboo?

mycats
29. dec 2011

@eviss 😀 😀 😀 😀 podla mna ich musime nechat kocikovat denno denne aby pochopili preco je obcas nutne zmenit kocik a preco proste jeden nestaci na vsetko!!
ja som bgb nemala, ale tu mi ho vrelo odporucali. tak kto vie 😀 😀 ked predam buzz-ika, ci nepribudne.
http://minihipster.com/stylefiles/bugaboo-vs-ma... tento je neodolatelnyyyy!!! 😵 😵 😵
vraj je super aj do snehu 🙂