Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lodgermaniacka
9. jan 2012

@kkristin hlupa a primitivna si tu len ty jedina 🙂 🙂 🙂 🙂 napísala si si svoj nazor a nevieš kedy maš skončiť 😉 ved to, ide len o kočík 😉 tak sa už spamätaj 😉 🙂

kkristin
9. jan 2012

@lodgermaniacka ja som ta ani hlupou ani primitivnou nenazvala!
okomentovala som len ako vyznievaju tvoje komentare, nemienim sa znizovat k tomu aby som ta oscovala narozdiel od teba ....ale tvoja vztahovacnost ma az ohromuje 🙂

mycats
9. jan 2012

Baby ja mam napr. problem pochopit ako moze niekto vediet, ze ten kocik nie je dobry, ked ho nemal. Pretoze na to jedna, ani dve jazdy nestacia. vela veci som si ja zamilovala az po nejakom case a to odpruzenie, co mu niektori vycitaju, tak to je pre mojho maleho top uspavanka 😀 😀
napr. moju polsku 4kolku som tiez mala rada, ale len prve 2 tyzdne, pretoze ako som s nou zacala chodit denno denne, tak som objavovala viac a viac veci, ktore mi vadia. a ked som presla na sportovu cast, tak bolo jednoznacne, ze musi ist z domu 😀 😀
ale beriem aj to, ze si ho niekto nekupi, pretoze ho neoslovil a nechytil ho ako nas. 🙂 🙂

kkristin
9. jan 2012

@mycats uplne berem co si napisala....verim tomu ze na kopec veci clovek pride casom, ale pre mna a moj sposob zivota (velky pes a podobne..) to nieje a bohuzial si stale myslim ze to je vyslovene "mestky" kocik /uvodzovky aby to zase niekto nebral ako urazku/ , nakolko tak bol aj tento kocik definovany......
napriek tomu, ze som ho nemala vyskusany na dve jazdy....
v kazdom pripade ide o to aby bol kazdy spokojny vo svojom vybere....a zaroven akceptoval ked niekto nepovazuje jeho vyber za najlepsi pre neho sameho.
Baz urazok, urazania sa......ved o nic vazne nejde a aj keby islo, kazdy chceme nieco ine
ale je fakt, ze je krasny a maju krasne farebne variacii 🙂

mycats
9. jan 2012

@kkristin - 😀 😀 musim sa pousmiat, ale najviac negativ som na tento kocik pocula od ludi, ktori ho nemaju a vela ludi poznam, ze ho mali aj pri provom, aj pri druhom babatku. Takze je to len o tom, ze kazdemu vyhovuje nieco ine, ako som uz pisala vyssie. a najhorsie sa asi na neho pozeraju taki staromodni muzi 😀 😀 😀

kkristin
9. jan 2012

@mycats samozrejme ten komu nevyhovuje si ho nekupi 🙂 uprednosti sportovejsiu verziu kociku....to je celkom prirodzene.....z toho vyplyva aj ze chvalia ho ti, ktorym vyhovuje....

tazko povedat ako iny, mojmu sa strasne pacil /a paci sa vyzorovo aj mne/ a strasne ho chcel aj vyhovovala mu vyska nakolko je vysoky ale kedze baby budem kocikovat so psom hlavne ja sli sme inym smerom.

ale ved to uz je fuk, myslim ze je fajn ze sa kazdy tesi z toho co ma... 🙂

dujinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mycats
9. jan 2012

@dujinka ja mam presne taky isty 😀 😀 aj s forest setom, uz som ho obdivovala.

kalista
9. jan 2012

@kilian navy blue
@kkristin uz by stacilo, ci?

novamaminka
9. jan 2012

@kkristin tak sa zapojim aj ja,aby som trosku obhajila nase kociky🙂minuly rok,ked bol v ba sneh som s nim uplne v pohode jazdila aj s malinkou v snehu..jasne ze netrvdim ze podme s nim na turu do zasnezeneho lesa,ale sneh zvladne..a napriklad mam susedku,ktora s nim kazdy den chodi na prechadzku do horskeho parku..ja si myslim,ze ten kocik znesie ovela viac nez si clovek moze na pohlad mysliet..mala som uz aj ine,no nikdy by som ho nevymenila..

jessicax
9. jan 2012

@kkristin ty si tu stale? Kazdemu tu pises ako ta primitivne urazame ale nehnevaj sa na mna, mozno to poviem teraz sprosto ale pripadas mi ako taka otravna mucha, ktora lieta okolo cloveka a dobiedza a dobiedza. Velmi by ma zaujimalo co chces este v tejto teme dosiahnut. Tvoj nazor uz totizto pozname vsetky. Alebo sa doma tak velmi nudis???

kkristin
9. jan 2012

@novamaminka
som rada ze si spokojna .... 🙂 to je podstatne
no mne sa v horskom krpca /sestrin maly/ maleho kocikovalo vyslovene zle ....
ale dolezite je aby bol spokojny ten co si ho nakoniec aj kupil....snad budem s mojim vyberom spokojna aj ja 🙂

jessicax
9. jan 2012

@kkristin nebodaj si tu teraz zacala oddobrovat nazory spokojnych majiteliek tohto kocika...smiesne 😀 😀

kkristin
9. jan 2012

@jessicax ze ta bavi byt takato jedovata,....vklude a s prehladom ked ma niekto nudi, necitam co pise a mam vyriesene.....v tejto teme je volna diskusia a ako vidis, keby si nebola pisala myslim ze tato tema by sa uz skoncila....a ty sa doma tak nudis ked prave teraz pises tiez a ze mas potrebu reagovat ked uz tema bola ukoncena a bol tu mier?

kkristin
9. jan 2012

@jessicax nie akurat akceptujem naroz narodiel od teba niekoho ineho, a neberem mu to a nemam potrebu sa s niekym dohadovat ked veci vidi inak ako ja a vyhovuje mu nieco ine....

jessicax
9. jan 2012

@kkristin no nemala som pocit, ze si na odchode. Ale ak ano, tak s panom bohom, vsetci sme ta tu radi spoznali 😉

luciag3
9. jan 2012

Pekný večer baby. Chcem Vás poprosiť, ktorá mi viete poslať nejaké fotky s vaším drobcom v športovej časti Stokke. môj drobček má 4 mesiace a 2 týždne a už vážne zvažujem či ho tam dám alebo ešte nie. a ak sa niektorá má aj s fusakom stokke. Veeeeeľmi pekne ďakujem

jessicax
9. jan 2012

@kkristin a v com ti ja akoze beriem nazor ci ti ho vyvraciam? Mozno by si mala zajst k ocnemu

lodgermaniacka
9. jan 2012

😀 mne sa to tu zda čím ďalej tým vtipnejšie 😎

jessicax
9. jan 2012

@lodgermaniacka aj tebe? 😀

kilian
9. jan 2012

@lodgermaniacka @jessicax 😀 😀 😀

kkristin
9. jan 2012

@jessicax
prosim ta nechaj uz tak, ked nemas sa na kom vyvrsit najdi si niekoho ineho...napadas ma tu len preto ze som odprezentovala svoj nazor a chovas sa jak male decko co ti nechvali hracku.
pre kazdeho klud, tuto temu uz sme opisali dost....
a ironie a blbych poznamok s ironiou uz bolo tiez dost....nemienim tu osocovat ludi a ani byt posmesna k nikomu.
takze ti prajem pekny vecer 🙂

kilian
9. jan 2012

no este stale ?? 🙄

kkristin
9. jan 2012

a to plati pre vsetky vas tri , co ste prave vo vyssie v komentaroch 🙂
prajem pekny vecer...

jessicax
9. jan 2012

@kkristin musim uz ist a bolo tu fajn........ci ako bola ta pesnicka

lodgermaniacka
9. jan 2012

pre našu kkristin 🙂 🙂 🙂 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=3gnzYN1guiU
lenocka23
9. jan 2012

@jessicax zlatik, kam by si chodila...??? 😉 🙂 🙂

jessicax
9. jan 2012

@lenocka23 ja nikam ale lucila som sa s novou kamoskou kkristin 🙂

hajanka
9. jan 2012

@luciag3 tu mala zabka 4 a pol mesiaca
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/hajanka/albu...
ona bola v spotovej od 3,5m priblizne ale v Quinny Buzze, v Stokke od 4,5m.

mycats
9. jan 2012

😀 😀 😀 😀 jaj, baby, odpadnem z vas. no ale dost uz bolo hadky!! ja sem tak rada chodim a vseeecky vas lubim!! 2kg som pribrala z konikovania a vsetky starsie tety ma chvalia, ze aku mam ritku 😀 😀 😀 😀
realita je taka, ze malo ktory kocik ma taku oblubenost a upesnost ako stokke. ja osobne nepoznam ziadnu mamicku, ktora si ho kupila a nebola spokojna. presne naopak. na trhu je xy kocikov, ktore si ludia kupia a uz po par tyzdoch im je jasne, ze by ho uz nikdy nechceli!!! 😝 😝