Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lodgermaniacka
31. jan 2012

@jessicax deka je svetova, no ja som vedela od začiatku že ju chcem, že sa mi pači 😉 😉 😉 😉 akurat som si nebola ista farebnou kombinaciou, no rozhodla som sa pre tu fialovo-zelenu, ved vieš že červeno modru kombi mam 😉 🙂 a rozmyšlam aj nad tou druhou 😎 uvidime....material prijemny 😵 dufam že ked ju operiem tak nestvrdne, alebo nezgrcne, asi len na ručne ju dam..ale až ked bude špinava, ja už malemu taketo veci neperiem, je dosť velky

mycats
31. jan 2012

@lodgermaniacka a tesime sa na fotecky aj s hrdym majitelom 😀 😀

mycats
31. jan 2012

@lodgermaniacka tak som zvedava kedy sa ja dopracujem k deke 😀 😀 som sa nakoniec rozhodla pre vystavny vikend 🙂 uz tuto nedelu 😀

mycats
31. jan 2012

moje haciky ale nie su na sklade, vraj az buduci tyzden 😖 😖 hruza. dufam, ze aspon rukavnik pride skor

jessicax
31. jan 2012

@lodgermaniacka tak super nejako sa zacinam na nu namotavat 🙂

lodgermaniacka
31. jan 2012

@mycats jasne, niečo pofotím, ale až zajtra, ta farba sa strašne zle fotí, ved sama vieš, no skusim aj s dekou 😉 🙂
@jessicax 😉 🙂 🙂 🙂 ja by som najradšej obidve, ako sa mi pačia 😵

jessicax
31. jan 2012

@lodgermaniacka tak ja si kupim tu druhu a budem provokovat 😀 a potom nenapadne vymenime 😉

lodgermaniacka
31. jan 2012

@jessicax ja by som si na 100% tu s červenym a modrym pružkom, no nechcela som isť do dalšieho rovnakeho prevedenia, preto som kupila fialovu 😉 inak sa mi pačia rovnako, ale za iných okolností by som sa priklonila k tej druhej 😉

mycats
31. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 jasnacka! co to tu citam, opat deka 😀
tak u mna vyhrava fialova 😀 alebo uvidime. este stale mi tecu slinky po missoni 😀
a najnovsie som sa zamilovala do hackovanych veciciek, tak sama neviem aku kupim.
na 99,9% to bude stokke, koli tomu pripnutiu.
aktualne mam doma 3 deky na kocik, stokke bude 4ta a nakoniec skoncim aj s tou bgb 😀 😀

jessicax
31. jan 2012

@lodgermaniacka asi si ich pojdem pozriet nazivo 🙂

jessicax
31. jan 2012

@mycats som zvedava co budes dalsie kupovat ked uz budes mat kupene aj deky 😀

mycats
31. jan 2012

@jessicax no ved summer kit 😀 😀 😀
baby, no osidiviete zo mna. vsetky na kolena a poctivo sa modlite, aby tam bol len jeden super, lebo budem zase 3 tyzdne behat okolo setov 😀 😀 😀

jessicax
31. jan 2012

@mycats ja som taka ista, mm je uz na nervy lebo stale sa ho chodim vypytovat o radu, aj so zimnym setom som ho stale otravovala nech mi poradi ci predat ci nie, teraz som ho zasa otravovala s dekami ale uz nebudem lebo jemu je to jedno a povie mi hocico len nech ma odomna pokoj 😀 😀

mycats
31. jan 2012

@jessicax ale uz som konecne nasla tu podstranku stokke, kde si to mozem aj vyskusat, tak aspon nebudem musiet dva mesiace testovat v hlave 😀 😀 😀
v mojom pripade plati na 100%, ze lepsie raz vidiet ako 1000x premysliet 😀

jessicax
31. jan 2012

@mycats ja som vahava vaha, ja budem 500krat rozmyslat a spekulovat a aj tak nakoniec kupim nieco uplne ine 🙂

lodgermaniacka
31. jan 2012

@jessicax myslíš že ja som čo robila s tými winter kitmi? 😅 až 3 som ich mala 😀

mycats
31. jan 2012

@jessicax 😀 😀 jaj, tak ja potom budem asi najvahavejsia vaha. ved to, ved to 😀 😀 sama som zvedava co nakoniec kupim 😀

jessicax
31. jan 2012

@lodgermaniacka cooo? pockaj cerveny, strieborny a??? 😀

lodgermaniacka
31. jan 2012

@mycats dufam že aj mne sadne aspon jeden letný kit..

mycats
31. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 tak pre toto som ja asi ziadny nekupila...
vsetky krasne a ze vyber si 😀 😀 😀

lodgermaniacka
31. jan 2012

@jessicax strieborný až 2x 😀 jeden som predala, potom zase objednala, lebo mi bolo za ním smutno 😎

lodgermaniacka
31. jan 2012

@jessicax a nakoniec som aj tak mala kupiť navy 😀

mycats
31. jan 2012

@lodgermaniacka to ani nesranduj, ja dufam, ze to nadupali, ze nebudem vediet ktory z nich je ten naj pre mna 😀 😀 😀
budeme do nekonecna skusat na ich stranke az kym z toho aj ten script neutecie 😀 😀

mycats
31. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 jj, navy, ale aj strieborny sa hodil u mna vedu oba a aj biely 😀

lodgermaniacka
31. jan 2012

@mycats neviem prečo, ale nejak sa mi ta strieborna s tou tmavou nepačili, cele to bolo take fadne a pritom mam rada obe farby, ten navy by tam bol asi najlepší..

mycats
31. jan 2012

@lodgermaniacka nuz, este mas sancu. ja som to vzdala a potom ujo v TV, ze zima ide 😀 😀
uz nejdem spat spekulovat, ze ktory, ked idu summer sety 😀 😀
a k tomu vyberam deku, ved umriem 😀

lodgermaniacka
31. jan 2012

@mycats ja už winter kit nebudem riešiť, keby sme mali kočík ešte buducu zimu tak ok, ale my už ho mať nebudeme a teraz je už za chvilku po zime, zbytočne vyhodene peniaze, pači sa mi cely tmavomodry 😵 😵 😵

mycats
31. jan 2012

@lodgermaniacka 😝 😝 😝 no ved to, ja som si tiez povedala, ze tuto zimu prezijeme s forestom a pockame na leto 😀 😀 😀
ja sa uz tak tesiiiim na tie nove sety. lentilkovy v modrom, to je moj seeeen!!! ja dufam, ze ma nesklamu!!! 😀

jessicax
31. jan 2012

@lodgermaniacka tak tak 🙂 ide leto treba riesit summerkity 😀 Aj ked ja neviem ci vobec nejaky kupim kedze mam aj podlozku aj slnecnik a este organizer a ta strieska sa da rozzipsovat aby bolo odvetravanie. No ved uvidime zajtra tie farby 😵

mycats
31. jan 2012

@hajanka, necitaj, nakazis sa 😀 😀 😀