Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
20. jún 2012

Baby, ako zvladate nakupy, vybavovacky bez kocika??? Vsetky tu pomaly predate kocik uz rocnemu dietatu a potom co??? lebo ja by som sa pri mojom malom asi zbesnela do 3 sekund 😀

mikolajova.zuzana
20. jún 2012

@mycats ja sa toho tiez obavam... starsia sa velmi rada vozila a ta mladsia zacina bojkot, ale ved uvidim ci ho vobec predam... ak ano tak sa s nim budem velmi tazko lucit... 😖 ale mam este zappik popripade... mozno sa mi podari malu vycvicit tak, ze zvladneme aj chodenie a aj vozenie :D

babymarket_sk
20. jún 2012

...zo zákulisia výrobcu Stokke 😉
Od septembra v predaji dva nové modely kočíka Stokke - Scoot a Crusi 😉...krása, opäť nesklamali 😎 (7 farebných prevedení)

kilian
20. jún 2012

@babymarket_sk a ako vyzeraju tie nove modely? 😵

jessicax
20. jún 2012

@babymarket_sk @kilian to by aj mna zaujimalo ako vyzeraju 😵 😵

kilian
20. jún 2012

@jessicax aaaa,zvedava.zeby nieco mensie?Typ Buggy?

cristinna
20. jún 2012

@babymarket_sk
Aj ja som straaasne zvedava...🙂 zatial som len snazilka ale Stokke je u mna jednicka 🙂

mycats
20. jún 2012

@mikolajova.zuzana jaaj, som myslela, ze uplne bez kocika zostavas. lebo ja mam doma drobca cez dva roky a neviem si to predstavit. tiez mal take obdobie, ale nakoniec sa vratil spat ku kociku 😀

mycats
20. jún 2012

@jessicax @kilian 😵 😵 😵 do septembra osediviem 🙂

mycats
20. jún 2012

najviac sa mi paci, ze novinky od bgb a od stokke budu aktualne od septembra 😝 😝 😝 a clovek sa moze zblaznit 😵

duplicka
20. jún 2012

@babymarket_sk nejaka fotecka by nasss velmi potesila 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vevika
20. jún 2012

@babymarket_sk zabudli ste napisat, ako vydrzat do septembra a nezblaznit sa pritom od zvedavosti 😀 😀 😀 😀 😀

milankovazuzana
20. jún 2012

@mycats Maji, už začínaš šetriť, však? 😀

mycats
20. jún 2012

@milankovazuzana 😀 😀 😀 Uz asi nie.... jedine, ze predam aktualny stav a kupim novy. zalezi na ponuke 😀

milankovazuzana
20. jún 2012

@mycats škoda že už z BM neodpovedali, nevieme, ako bud vyzerať

mima01
20. jún 2012

@babymarket_sk a to sme nevedeli vo stvrtok ked sme kupovali melangaaaaaca??? 😀 😀 😀 Aaaaaaaaaaaaaaa....hlavu si idem trieskat o stenu

lucisa
20. jún 2012

Holky, to vám musím napsat, manžel projížděl minulý týden Německem a pak mi doma říkal, že tam viděl jet maminu s tím mým Ufo kočárkem (prý mým, však žádný nemám, ale ví, že o něm pořád mluvím 😀 ), vybavený i slunečníčkem, pralo prý šíleně slunce, a mamina si slunečník otočila na sebe, aby byla ve stínu a prcek jel přímo proti slunci a řval prý jak tur.
Chudák, ani se mu nedivím, buď si ho měla otočit k sobě, aby byl zády ke slunci anebo použít slunečník pro mrně, ne pro sebe.
Dost dobře nechápu maminky, co jedou s kočárkem, mimčo třeba i spí a pere na něj slunce. A řeči typu však co, aspoň se opálí, ty přímo zbožňuju 😠 😝

mycats
20. jún 2012

@milankovazuzana myslim, ze stokke este nedalo oficialne vyjadrenie s fotkami. ani na fb nie je nic konkretne 🙂

mycats
20. jún 2012

@mima01 😵 😵 😵

mycats
20. jún 2012

@lucisa mala si dokupit summer kit a mala by krasnu clonu cez cely kocik a nemusela by riesit ani smer jazdy a ani slnko 😖

bambi29
20. jún 2012

omg to co s tym septembrom?? konecne som presvedcila mm a zajtra ide objednat fialovy! teraz co? :D

mima01
20. jún 2012

@mycats ty co sa hviezdickujes? 😀 Veru nie je nic nikde, ani na fb, ani na webe u nich na stranke. Uz knuuuuram 😝

mima01
20. jún 2012

@bambi29 no vitaj v klube....my sme vo stvrtok objednali melangaca 😀 😕

milankovazuzana
20. jún 2012

@mima01 to asi nebude Stroller, ale možno z nižšej triedy-myslím si to.

mima01
20. jún 2012

@milankovazuzana no ja duuuuufam, lebo budem pistat 😀

bambi29
20. jún 2012

nikde nic, to je info len pre distributorov, urcite nic nevyjde do septembra - myslim obrazok ani nic, to by boli neopatrni pred konkurenciou 🙂 no nic, budem dufat ze to bude len take nieco typu golfac a zze to nebude mat vychytane muchy kedze to je novinka takze ostavam pri starom dobrom xplore ;)

mycats
20. jún 2012

@mima01 😀 😀 😀 mam aj toto 😀 zbytocne nuchas, uz som prenuchala 😀

mycats
20. jún 2012

@milankovazuzana kto vie co to bude 😀

bambi29
20. jún 2012

@babymarket_sk iba jednu vec nam prezradte, to snad mozte 🙂 bude to nizsia trieda ako xplory?

mycats
20. jún 2012

ja si myslim, ze na novy xplory je nejako pri skoro. ale tak uvidime. nechame sa prekvapit. oni tak koncom leta isto hodia nejake info 😀