Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

jessicax
2. okt 2011

@lodgermaniacka a budes cakat tych 4-6 tyzdnov alebo ho objednas niekde inde ako na svk? V babymarkete mi povedali, ze najviac sa im objednavaju tie strieborne. A kombinacia tmavomodrej s cervenou bude super, ta cervena to pekne ozivi 😉

lodgermaniacka
2. okt 2011

@jessicax škoda že nemôžem vidieť ako ktory vyzera, keby boli ihned k odberu zoberiem si aj tu na SK, ale kedže maju takuto "politiku predaja" nech si ho nechaju objednam si 😉

riki1
2. okt 2011

@lodgermaniacka ..tiež mám kočík aj doplnky z Brendonu ,mám farbu blue a kit asi kúpim strieborný ,ten jediný sa mi bude hodiť ...

jessicax
2. okt 2011

@lodgermaniacka a odkial budes objednavat? Vyjde lacnejsie?
@riki1 Moni ty mas aku farbu fusaku? Taku ako kocika? A z kade budes kupovat?

jessicax
2. okt 2011

lebo mne sa teda 4-6 tyzdnov zda strasne dlho

riki1
2. okt 2011

@jessicax Soni ,mám taký ako kočík ,ten nožičkový ...ešte neviem kde kit kúpim ,rada by som v Brendone ,keď už mám všetko od nich ,musím tam vybehnúť a popýtať sa ...

hajanka
2. okt 2011

@jessicax my sme brali posledny fialovy z Babymarketu 😀 ale pani mi pisala, ze aj keby mal byt na objednavku, tak do 2 tyzdnov, neni problem.

fatia
2. okt 2011

Caute kocky. Teraz som si vsimla, že v Brendone majú akciu na hlboku vanicku za 98eur. 🙂 pokial niekto plánuje kúpu, myslím, že je to super cena. 🙂))))

lodgermaniacka
2. okt 2011

@riki1 k blue asi fakt je naj strieborny 😉 aj ked ja stale rozmyšlam či pre nas navy, alebo strieborny 😎
@jessicax zatial neviem, ale dam určite vedieť 😉

ustrachana
2. okt 2011

kocky v Brendone strieborny kit nemaju, vcera som si tam objednavala kocik a hned sme chceli aj kit a pani povedala, ze musia sa na ten strieborny popytat lebo je velmi ziadany, ale nemaju ho

ustrachana
2. okt 2011

@lodgermaniacka tmavomodry kit maju v Brendone - teda aspon vcera mali

lodgermaniacka
2. okt 2011

@ustrachana fakt? 😨 no zajtra tam letím, len nie je v ponuke, tak som myslela že maju len fialovy a ten zeleny či čo to je za farbu, ale oni su prekrasne asi všetky 😵

lodgermaniacka
2. okt 2011

@ustrachana a ktoru farbu kočíka si objednala?

ustrachana
2. okt 2011

@lodgermaniacka limitovanu zelenu mam objednanu, no vcera tie kity mali, ale asi im to "mizne" rychlo lebo ked som tam v piatok objednavala kocik tak pani mi povedala, ze to ide ako teple rozky 😀 lebo ja som si kocik objednala v piatok a este som sa rozhodovala pre bezovy tak som tam vcera bola osobne mrknut na bezovy, ale mame zeleny teda pride lebo na predajni uz nemali

lodgermaniacka
2. okt 2011

@ustrachana ktory zeleny maš? ešte sa v nich nevyznam, taky ten vojensky? no a bežovy už nie je v ponuke, teda aspon na stranke, ale ja som okukavala od začiatku len navy, pride mi taky decentny 🙂 a s tou kožušinkou až sexy ak sa tak môžem vyjadriť ku kočíku 😀 😀 😀

ustrachana
2. okt 2011

@lodgermaniacka ten bledo zeleny, bezovy mali vcera jeden posledny a este mali na predajni vystaveny cerveny

lodgermaniacka
2. okt 2011

akože pre mna je najväčší problem doladiť 😒 viem že chcem kočík navy, aj je našťastie objednany, len asi zoberiem strieborny kit a tmavomodry fusak..navy kit nie je až taky vyrazny podla mna ☹

lodgermaniacka
2. okt 2011

@ustrachana ten čo som asi chcela fusak, že, ten je krasny 😵 aj červeny je nadherny, lenmam teraz červeny kočík, nedavno som červene glfky predala a dokonca aj na bee+ som mala červenu strechu, čiže stačí

ustrachana
2. okt 2011

@lodgermaniacka ano tento 🙂

jessicax
3. okt 2011

@lodgermaniacka takze nakoniec vezmes strieborny 😀 ?

jessicax
3. okt 2011

@lodgermaniacka potom daj vediet ako vyzera ten tmavomodry kit ked ho pojdes pozriet do brendonu a ci ho tam vobec este maju

jessicax
3. okt 2011

@ustrachana aj ten bledozeleny je krasny 🙂

jessicax
3. okt 2011

@hajanka vidis a ja som tam volala vcera a povedali, ze 4-6 tyzdnov sa caka. Mozno zavisi, ktora predavacka to zdvihne 🙂

kilian
3. okt 2011

@jessicax @lodgermaniacka @ustrachana nezavidim vam,ja som farbu kitu a fusaku riesila mesiac... 😝 😀 kym som sa rozhodla... 😀 😀

jessicax
3. okt 2011

@ustrachana teraz som volala do brendonu a ten modry kit tam nemaju a vraj ani nemali, ze tam pred par minutami volala nejaka dalsia kocka a pytala sa nanho....ktora ste to bola 😀 😀 ?

andrejo
3. okt 2011

@pajka7 @lenocka23 alebo este takato foto aj ked o moc viac to asi nevypovie.

ustrachana
3. okt 2011

@jessicax ved mi ho v sobotu ponukala predavacka 😀 akoze na Stokke sa tesim, ale farboslepa zatial nie som a ani hlucha nie 😉

hajanka
3. okt 2011

@jessicax ja som sa vtedy informovala o fusaku a winter kite (vo farbe purple) a dostala som presne takuto odpoved mailom:

"Momentálne sú oba skladom, ale neviem Vám zaručiť, či sa v priebehu dňa nepredajú J Ide im sezóna . Avšak pri objednávke môžu byť doručené do max 2 týždňov...
... A áno, všetky zimné sety sú už z kolekcie 2011, takže podšité 🙂"

a stihli sme ich 🙂 nastastie objednat este v ten den, hned na druhy den boli aj dorucene. Neskutocna rychlost 😀

lodgermaniacka
3. okt 2011

@jessicax 😀 😀 ja som tam volala a tiež som ich presviedčala že "kamoška" ho tam videla 😎 😎 😎 😎 a ona že určite nie 😉 😉 😉