Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lodgermaniacka
5. okt 2011

@hajanka @jessicax baby, mate prekrasne tie kočíky 😵 😵 😵 😵 už sa neviem dočkať toho našho a bojim sa či som naozaj nemala aj ja zobrať striebornu ☹ ☹ ☹

lodgermaniacka
5. okt 2011

@lenocka23 no, my ho zase kupujeme podla mna dosť neskoro 😒 😒 😒 1,6r..

vbrnka
5. okt 2011

.ahojte..myslim ze sa to uz raz riesilo, ale pre istotu sa spytam. su tu mamicky co mali aj starsi typ stokke aj ten novsi?..chcela by som vediet ci by sa po mensich upravach dal winter kit nejako napasovat aj na starsi...bez neho to asi tuto zimu nevydrzim, ale nechcem kupovat novy kocik len kvoli toumu :(
za akekolvek tvorive napady vopred vdaka 🙂

lodgermaniacka
5. okt 2011

@vbrnka 😀 ja som ho tiež kupila len vďaka winter kitu 😎

vbrnka
5. okt 2011

@lodgermaniacka akoze si kupovala evo aby si mohla mat winter kit? :D

kaska
5. okt 2011

jezis baby ten kocik je krasny...a ten striebrony kit je prekrasny 😵 😵 mne sa aj ten bezovy strasne paci ako ma ta slobodnikova...ona ma aj cameleona, som ju minule videla v eurovea... ako tam maju tie dve tie tasky pripnute? to maju na nejake haciky??

lodgermaniacka
5. okt 2011

@vbrnka ano 🙂
@kaska tie stokkače su krasne asi uplne všetky a v každej farbe 😵

jessicax
5. okt 2011

@vbrnka ja som mala aj ten starsi typ. Tiez som ho vymenila za ten novy aj kvoli tomu aby mi pasoval winter kit ale aj kvoli dalsim drobnym vylepseniam, ktore mi na tom starsom vadili 🙂

lenocka23
5. okt 2011

inak aj ja by som prijala novy model, keby mi ho zasponzorovala firma ako tej Slobodnikovej... (ktora, chuuda, nan sama nema... 😝 ) 😀 😀 😀 😀

vbrnka
5. okt 2011

@lodgermaniacka
@jessicax
hm...to ste mi nepomohli :D...som sa snazila nejak vymysliet aby som nemusela menit cely 🙂
.takze ste menili len sedaciu cast s textiliami, alebo cely aj s podvozkom?

jessicax
5. okt 2011

@kaska ano haciky, davnejsie sa o nich tu v teme pisalo 🙂

lodgermaniacka
5. okt 2011

baby, @zajo79 mi hodila tento link a som pokojnejšia, chlapček vo videu je možno aj starší ako môj a krasne sa tam zmestil a dokonca ma aj červeny kit 😉

https://www.youtube.com/watch?v=QxtZ_FWlwnQ
lodgermaniacka
5. okt 2011

@vbrnka ja som si len teraz objednala novy kočík aj kit, ešte nič doma nemam, stary som ani nemala, ale možno šikovny krajčírka by ti to vedela poriešiť 😉

jessicax
5. okt 2011

@lodgermaniacka 😉 😉 😉

jessicax
5. okt 2011

@vbrnka ja som mala starsi model aj s hlbokou vanickou, predala som ho cely a kupila len sportak z novej kolekcie

vbrnka
5. okt 2011

@lodgermaniacka to video je super..moj sikovny mm sa uz chysta lepit cvoky na nas stokkac aby som mohla napasovat winter kit 🙂

vbrnka
5. okt 2011

@jessicax no este aj to je moznost..skusim najprv ci by to neslo menej narocnou cestou a ak nie tak ideme predavat 🙂

jessicax
5. okt 2011

@vbrnka na 30tej strane hodila esika link na foto starsieho modelu s winterkitom ale vraj to ma ta kocka nejako upravene pretoze original to na striesku nepasuje

vbrnka
5. okt 2011

@jessicax jj ten som videla na fb..uz som aj pisala tej kocke ze ako sa jej to podarilo tak som zvedava co odpise...🙂

lodgermaniacka
5. okt 2011

@janka2110 Ahoj, prosim ťa ako to vidiš so stokke na zimu, mala sa ti vpohodke zmestí? my sme cca rovnako starí, len dievčatka byvaju drobnejšie 🙂

e.l.i.e.n.k.a
6. okt 2011

@vbrnka ja mam ten isty problem, uvazujem predat stary model a kupit iba sportovu, samozrejme kvoli winter kitu 🙂 daj vediet, ako sa to da vyriesit..vdaka

hajanka
6. okt 2011

@e.l.i.e.n.k.a
@vbrnka podla mna staci kupit len samotnu sedacku sportovu, netreba celu konstrukciu novu.

vbrnka
6. okt 2011

@e.l.i.e.n.k.a jasne..cez vikend ideme na vyzvedy do babyparku tak potom dam vediet 😀

e.l.i.e.n.k.a
6. okt 2011

@vbrnka tfuj, tfuj, tfuj, drzim palce, nech prides s hlavou plnou napadou 😉 😉 😉

vbrnka
6. okt 2011

@hajanka no sportovu sedacku plus textilie..ked som pisala do babyparku tak to cele vyslo na nejakych 12tis..

e.l.i.e.n.k.a
6. okt 2011

@hajanka ale, ako zladim farby 😒

lodgermaniacka
6. okt 2011

@e.l.i.e.n.k.a ty maš taku krasnu farbu stokke, že by som ani nevymyšlala, alebo si daj len upraviť strieborny kit, to by som ti teda dokonca zavidela 😵 😉 😎 😀

lodgermaniacka
6. okt 2011

mamičky dievčatiek, super inzerat, novy stokke ružovy za vybornu cenu 😵 😵 😵 😵
http://deti.bazos.sk/inzerat/10606043/Predam-ko...

janga
6. okt 2011

uz doraziiiiiiiiiiiiiiiiiil 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hajanka
6. okt 2011

@vbrnka no, vzdy lepsie ako kupovat cely sportak novy a dat za neho este o 300 viac, nie?
@e.l.i.e.n.k.a aku mas teraz farbu?
@janga 😀 aky?