Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

cawes
3. júl 2013

@junkfoood to je sila to vidim prvy krat

cawes
3. júl 2013

@junkfoood a ha ja si mozem dat akurat pohar vody

junkfoood
3. júl 2013

@cawes toto je predne, na zaciatku, teraz je tiez v pokrocilejsom stadiu devastacie.. ja som si dala pohar vina, kava sa odklada na zajtra.. 😉

cawes
3. júl 2013

@junkfoood ako dlho mas kocik?

junkfoood
3. júl 2013

@cawes kupovany v novembri 2012, ale uz sa riesi reklamacia, snad mi poslu nove kolieska

cawes
3. júl 2013

@junkfoood takze ho mas 8 mesiacov, mne pridu tvoje kolieska strasne zjazdene, ja ho mam od februara a vyzeraju ako nove a jazdim kazdy den

karinka2105
3. júl 2013

@junkfoood a neskusala si ho reklamovat,ved toto neni podla mna normalne aby hentak prasklo

junkfoood
3. júl 2013

@cawes no 8 mesiacov, ale rodila som az v decembri, a poriadne zacala jazdit v januari, cize nic moc, mozno fakt nejaky vadny kus od vyroby..

junkfoood
3. júl 2013

@karinka2105 no ved uz to riesim..

karinka2105
3. júl 2013

@junkfoood mas aj foto maleho vnom?ze neh kuknem.)

cawes
3. júl 2013

@junkfoood inak ty to mas fakt v hroznom stave tie kolieska. pockaj ukazem ti moje, a to chodime na prechadzky aj 20 km

junkfoood
3. júl 2013

@karinka2105 nemam, ale zajtra ti odfotim a dam ti do nasej temy.. 😉

cawes
3. júl 2013

moje zadne

pepinov
3. júl 2013

@cawes ano, já vím, je to starší verze, ale právě nevím který rok 😢

cawes
3. júl 2013

@pepinov aha tak to neviem ale tusim od 2007 vyzsie ak sa nemylim

pepinov
3. júl 2013

@cawes aha, tak to byl zelený ve vícero kolekcích, ano? Tak moc děkuji

cawes
3. júl 2013

@pepinov no to neviem ja poznam zeleny co bol v tejto a tusim bol aj v tej predtym

jsemnejkrassnejsi
4. júl 2013

Hezký den ...chci se zeptat nemáte některá slevu např. do BABYPARKU? cekam porad na nejakou akci a zatím nic... 😒

cawes
4. júl 2013

idem poreferovat, dnes som bola v detskom obchode a maly tam vsetko od Stokke tak som sa isla nabazit, pozerala som sk, wk, vanicku, trip trapku a potom kociky. Baby poviem vam zalubila som sa maximalne do cruisi, xplory nedam a nedam nan dopustit ale ten cruisi bol nadherny, bola to black melange vanicka, a je neskutocne velka, a potom v nom mali ten biely paperovy fusak (mala som chut sa do neho schovat) aj ked sa mi to tazko hovori, ale asi xplory ked sa maly dovozi predam, doplnky si necham kedze na cruisi ide potom xplory sedacka a pre druhe mimi cruisi. Fakt je nadherny, inak som pozerala aj nozickovy fusak, je krasny, pevny, mäkky ale musim povedat ze je kratky ☹ takze zostanem pri emitex cocoon

dolcee
4. júl 2013

@jsemnejkrassnejsi měli akci před Vánoci 25%, ale nebylo to na stokke- bohužel. Ale bylo to na Maxi Cosi a sedačka s touhle cenou byla super..

@cawes moje kamarádka se kterou kočárkujeme má Crusi a já Explory a ona má o 2 měsíce staršího kluka (nyní tedy 4,5 m) a teď ho dala do sporťáku. Jí i mně se více líbí Explory, jediné, co je dobré, že se dají aretovat kolečka, ale po městě se lépe řídí Explory, hlavně jednou rukou. Už to není taková designovka ten crusi, spíš klasika a jízdí vlastnosti stejné. Takže mě se více líbí Explory.
A black melange já zase zvažují style kit 😝 také se mi líbí a říkám si, jestli jsem ho neměla koupit místo hnědého, ten už se mi okoukal 😀

wewa12321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikarkulka
4. júl 2013

@junkfoood Ty bláho, já ho kupovala v oktobri a jezdila jsem s ním chvilku na podzim a pak až od februára, a kolečka mám úplně v pohodě. To je hrůza!

ikarkulka
4. júl 2013

@dolcee A já bych zase brala ten hnědý a potom takový ten světle petrolejový nebo jaká to je barva, co už se nový neprodává 🙂

ifkael
4. júl 2013

@cawes aj ja som namotana na crusi! Akurat ked je otoceny po smere neda sa dat do lahu...no a tie blatniky mi tam trochu nesedia... uz sa tesim, ked ho pojdem kuk

cawes
4. júl 2013

@ifkael blatniku som si nevsimla. Pozerala som na tu velku krasnu vanicku 🙂 ani xplory ked das po smere tak nedas do lahu 😉

@dolcee viem ze to neni taku kukave ako xplory ale aj tak to dobre vypada je to fantasticky vysoke a ta vana bola fakt ze velka. Ta melange bola nadherna skoda ze neni wk black melange hned by som brala 🙂uz ho dala do sportaku? Sa jej nedal do vanicky ci preco? Lebo ta vanicka oproti xpkory je podstatne vacsia 🙂 do tej vanicky som vlozila vanicku xplory 🙂

ifkael
4. júl 2013

@cawes ja budem vyberat cam3 - buffalo- crusi- xplory...
Ako hlboky jednoznacne crusi. Len za hlboky tolko capnut.... Zato mam skoro kompletku cam3...
Xplory fajn- len vanicka eeee...a uz ich chodi tooolko...
Ine nie. po "opaceni" v obchode hadam budem mat jasno co chcem

ifkael
4. júl 2013

Kraasne su vsetky

dolcee
4. júl 2013

@cawes on uz tam nechtěl být v té vaničce, neviděl ven.
Ona měla tu vanicku bezovou a uvnitř byly tečky jako na tom tečkovaném summer kitu. Vypadalo to super. Fakt je ta vana obří. Ale neda se na tu korbu dat winter ani summer kit :(

cawes
5. júl 2013

@dolcee aha to som nevedela ale zase aj ked sa to dat neda tak to by mi asi ani nevadilo kedze je belka a dala by som do nej ten krasny teply fusak. Ano presne takovu bodkovanu som tiez videla. No mne sa zapacil uvidim co bide za 4roky ak vobec bude 🙂

klarawerder
6. júl 2013

@cawes No, mně se Crusi docela líbil (i když je v porovnání s Xplory svým vzhledem nudný 😉 ), ale v ruce mi přišel takový jakoby neohrabaný...možná je to o zvyku, ale měla jsem pocit, že vezu Noemovu Archu...Xplory mi přijde takové mrštnější, lépe ovladatelné...Crusi je na můj vkus hrozně robustní, největší problém je osa zadních kol (do té manža u předešlýho kočáru při chůzi kopal), pak mi spíš vyhovuje shopping bag než košík, plus na vaničku nejde WK a taky mi přijde zbytečně obrovská...z mého pohledu totálně na nic, když mi jde dítě cca v tom půl roce stejně do sporťáku, protože vřeští, že z korby nic nevidí 😀...tak nemusím toho půl roku vozit metr nevyužité korby navíc...ledaže bych tam vepchala psisko 😀 Ovšem, věc názoru...jestli do něj půjdeš, tak si ho zamlouvám na testovačku 😉