Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mima01
12. sep 2012

@kilian nooo, je to take podobne 😀 Ale teda klasicky stary dobry stokke je raz stary dobry stokke...som rada, ze sme ho kupili a necakali. Mozem kludne spavat 😀

ifkael
12. sep 2012

@kilian no mne sa ten treti paci coraz viac 😵 sedacka je pohodlnaa, a chcem nieco male sikovne.

Farby nevies ake budu? A wk pojde nan?

duplicka
12. sep 2012

@kilian nooo treti nevyzera zleeeee, no som zvedava

junkfoood
12. sep 2012

@ifkael ja co som videla ten vzorkovnik v BM podla ktoreho si mozes uz aj objednat, tak farby boli take iste ako ma Xplory..

hajanka
12. sep 2012

@kilian tak ja si idem stat za tym co som nedavno napisala, tieto nove Stokke sa mi vobec nepacia 😖
isli z nieco super - moderneho, to uplnej obycajne klasiky (co sa vzhladu tyka) a to som si myslela, ze pridu s nejakou bombou 😅 😀

lentila.g
12. sep 2012

No ja ked tak tak 3.obrázok,ale tiež som čakala že budem stoj čo stoj chcieť ho,zatiaľ bez daného popisu u mna veľmi neboduje./ 😖

katkakatusfeckova
12. sep 2012

Nic moc ta novinka sa nějak výrazne neliší od běžných. Aspoň sa ceny nasich starých dobrých stokke udrzia a dobře popredaju,ale ziadne Ine vyhody nevidím. Baby nebude mat niekto na predaj letny kit blue pixels?

patka1987
12. sep 2012

@mima01 ani podla mna to uz nie je stokke... Nic moc tie modely... Dokonca aj rucku dali taku ako na kazdom kociku

patka1987
12. sep 2012

Kocky myslite ze do stokke bude pasovat tento fusak?? Myslim kvoli tej tyci v strede? Alebo len original?

mima01
12. sep 2012

@patka1987 taky nemasny neslany je, aj jeden aj druhy. Nema to taky ten smrnc ako ma xplory. Aj ked ano, jazdnymi vlastnostami a rozmerovo budu mozno lepsie, neviem, ale my zostavame verni klasike. A priznam sa, ze mi celkom odlahlo, lebo som sa bala, ze budem vymyslat, ze chcem nieco z tych noviniek. Juuuj, som sa zadivala na ten nas krasny melangac a som maximalne spokojna 😝

junkfoood
12. sep 2012

@palculienka15 dik za tip s tou novou sedackou..uz uz a mala by som objednanu izi sleep.. a tato nova sa mi aj viac paci a urcite tu vahu ocenim ked ju budem vlacit kade tade, napr. po schodoch na 4te.. 😉

julinkak
12. sep 2012

@hajanka mas uplnu pravdu🙂 tie nove modely mi pridu strasne obycajne.. urcite sa za nimi ludia neotocia tak ako za xplory...

kaya60
13. sep 2012

nechcem sa vam tu dievcata do toho miesat, len ma tak napadlo, ci tie nove modely nie su len pre Slovensky trh, take uplne obycajne, aby nevzbudzovali tolko zavisti a nenavisti 😉

kilian
13. sep 2012

@kaya60 😀😀😀 inac v rakuskom obchode o nicom nevedia,mozno mas pravdu 😀😀😀

@julinkak jeden z dovodou,preco som xplory predala,bolo to otacanie sa za nami a nie vzdy ma clovek naladu na zavistlive a nedoprajuce osoby.

kaya60
13. sep 2012

@kilian no nehovorim, a uz to mam teraz aj vedecky overene: je to specialna edicia pre slovensky trh 😀 obycajne, priemerne, ako kazdy iny kocik....

kilian
13. sep 2012

@kaya60 😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

sabrinka26
13. sep 2012

Baby, prosim vas na ktore typy Stokke nepasuje winter kit? Niekde som citala,ze na tie starsie typy,ale neviem presne.. Aby som vedela,na co si mam dat pozor..dakujeeeeem

kalista
13. sep 2012

No ja neviem sklamana som z tych noviniek 😒 taaak velmi ich ospevovali a teray toto? 😕 😕 😕

mima01
13. sep 2012

@kaya60 😀 😀 😀 😀 😀 dobre si ma pobavila pri rannom kakavku 😀 😀 😀

julinkak
13. sep 2012

@kilian aj mne tie pohlady obcas prekazaju.. ale snazim sa nevsimat si to..

veronica30
13. sep 2012

@klarawerder ahoj!videla som ako si pekne zladila kocik🙂aj ja som pozerala tie podlozky od Pinkie a strasne sa mi paci ta ruzova s opickou🙂Chcem sa opytat pasuju tie podlozky presne??alebo si musela nejako upravovat este?a vsetky podlozky su rovnakej velkosti co predava pinkie?Dakujem!

wewe8584
13. sep 2012

Ahojte babulky, ktore mate stokacika...chcem sa spytat, ideme kupovat prvy kocik..samozrejme stokke...pozerali sme si ho v obchode, je skvely...ale.... ked je zalozena vanicka...tak sa mi zda dost nestabilne upevnena...neskor som videla video, ze existuje nejaka poistka este, ktora sa dava tam kde je vanicka vykrojena, na tu rucku....viete o tom nieco? kujeeem

ustrachana
13. sep 2012

@wewe8584 ano je tam poistka, ktora sa tam po osadeni vanicky zacvakne

wewe8584
13. sep 2012

@ustrachana juj..tak to je super...ale kde to objednam..teda..ked sme boli na svk na dovolenke a boli sme v kike obhliadnut ten kocik (kedze na vychode to bolo jedine miesto,kde ho najst 😀)...tak tam to bolo bez poistky...a ani nehovorila, ze sa ta poistka da dokupit...tak sa obavam, ze kupime kocik a nakoniec to bude bez alebo ze to nezozenieme...

klarawerder
13. sep 2012

@veronica30 Ahoj! Díky za kompliment 😀 No, podložky od Pinkie nejsou špatné, ale 100% nesedí...záleží jestli budeš mít ve sporťáku ještě tu zmenšovací vložku (my ji tam pod tou podložkou stále máme), a případně je potřeba dodělat průstřihy na pásy, které vedou mimču okolo pasu...Další věc je, že pokud se vozí proti směru a dáš sedačku úplně do sedu,pak tam trošku zavazí ta tyč, resp. podložka se nakrčí...nic hrozného, ale jen píšu, jak to je...Podle mně se to ale vyřeší, když dáš pryč tu vložku, protože se ti tím prohloubí sed, podložku posuneš hlouběji do sedačky, a tím pádem už ti tolik nepřečnívá a "nekoliduje" s tou středovou tyčí. Co se týče kvality, tak celkem ujde, praly jsme ji zatím jen jednou a bez problému,každopádně bych ji do sušičky nedávala...a taky to člověk musí brát tak, že podložka za 4 stovky (Kč 😀 ) ti prostě pár let asi nevydrží a počítat s tím, že pak třeba koupíš jinou. Je to podložka spíš na parádu a na ochranu sedačky před zašpiněním...jako funkční podložka,proti pocení atd. se mi osvědčila origoška od Bugaboo...sedí relativně dobře a nevypadá špatně 😉No a ještě s tou Pinkie nevím, jestli s bočnicemi nebo bez bočnic...my máme bez a nevím, jestli by nebyla hezčí s... Takže asi takhle - doporučit ji snad můžu,ale asi bych to udělala tak, že bych koupila jednu, tu si doupravila na sedačku s vložkou...a pak bych vzala další a tu měla do sedačky bez vložky. V každém případě jsem tu kdesi četla, že je můžeš přímo v Pinkie požádat a oni by ti snad už měli udělat ty průstřihy na pásy...zkus se zeptat. Pokud jsi chtěla, pak bych se pravděpodobně obětovala a nafotila ti to 🙂 Mám doma podložky Pinkie a Bgb.

vevika
13. sep 2012

@wewe8584 ta poistka sa predava s vanickou.

klarawerder
13. sep 2012

@wewe8584 Ta pojistka, o které je řeč, je standardní součástí kočárku 😉 Pokud není, tak je zboží nekompletní. Nejprve nacvakneš vaničku,pak z té pojistky vycvakneš takovou bílou páčku, zbyde ti v ruce šedé plastové "véčko", které dáš okolo té středové tyče hned tam, kde ti korbička přiléhá k tyči, dáš tam zpět tu bílou páčku a zacvakneš. Zní to složitě, ale není...máš to během 5ti vteřin 😉 Jinak na nákup Stokkáčku jsou tu odbornice jiné baby, ale podle toho, co se tu tak probíralo, by možná stálo za zvážení objednat ho z Německa (baby ti můžou poradit stránku)...pokud Slovensko,pak jedině Kika nebo Brendon...jinde bych nedoporučovala 😉

wewe8584
13. sep 2012

@klarawerder
@vevika
no ved to, ze tam v tom obchode to nebolo sucastou, tak som sa zlakla, ze co vsetko budeme musiet este zhanat....no my zijeme v UK a tu su tie kociky dost drahe.... z Nemecka by sme aj objednali ale ako potom s reklamaciou....keby nahodou....a neviete nahodou aka je to stranka..tiez som ju tu uz postrehla, ale nepoznacila som si ju

kilian
13. sep 2012

@wewe8584 je v zakladnej vybave.

klarawerder
13. sep 2012

@wewe8584 Já si teda myslela, že v UK to bude s cenami ještě lepší, ne? S reklamací bych neměla až takovou starost...jednak jsou tyhle kočárky na můj vkus málo kazové, a i kdyby, když máš závadu, vyfotíš to, pošleš mail a popíšeš, co se stalo...a pokud je závada oprávněná, tj. nerozflákala jsi si to sama 🙂 ,pak ti pošlou náhradní díl 😉 Já mám Stokke ze Švýcarska (taky tam bydlím) a Bgb z Polska, kde jsme byli na návštěvě u rodiny... Další věcí je, že servisy v zahraničí se chovají trošku jinak než české a slovenské... 😉