Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

cathrin
22. sep 2012

ahojte stokkáčky 😉 Neviete mi prosím niektorá napísať, že ako dám dole striešku z vaničky a nasadím na športovú verziu? Ja som si preštudovala aj manuál ku kočíku, ale neviem na to prísť 😝 Ďakujem....

klarawerder
22. sep 2012

@cathrin Ahoj, musíš boudu odepnout zipem,pak oddělat tu textilní výplň vaničky a vycvaknout ji zevnitř...a pak ji akorát nacvakneš na sporťák 😉

klarawerder
22. sep 2012

Tak, děvčata...idu se pochlubit svým výtvorem - kožešinkou 😉 ...kupodivu jsem se s barvou sekla asi jen o odstín...WK je malinko víc do hněda...ale na první pohled to skoro nejde poznat...

dolcegucci
22. sep 2012

@cathrin to vycvaknutie ide troska zlozitejsie.Musis cez latku nahmatat take 2 zobaciky a tie stlacis k sebe a vycvakne sa.Ak mas nechty tak to zrejme nestlacis,mne to vzdy rozcvakol manzel 🙂

ejka0812
22. sep 2012

WAU nááádhera 😀 😀 😀 umriem, ak to nebudem mať doma 😀 😀 😀

mima01
22. sep 2012

@klarawerder jeeee, super 🙂 Kozusinku si kde kupovala? Aj si ju potom upravovala podla tych rozmerov origos?

mimi27712
22. sep 2012

@lolllka ahoj chcem sa ťa prosím ťa spýtať na tú kožušinku z Ikei. Ako tam sedí? Nedala by sa poslať foto? Ďakujem.

klarawerder
22. sep 2012

Kožešinka je z IKEI (jaké to překvapení 😀) a ano, upravovala jsem ji podle rozměrů, co mi tu poskytla jedna moc ochotná Stokkačka 😉 Ještě zbývá našít zezadu kousek síťky,aby se kožešinka navlékla na sedačku a neklouzala dolů...plus nabouchnout druky,které spojí takový véčkový výřez, co tam je...

klarawerder
22. sep 2012

@ejka0812 Neboj, taky ji budeš mít...takže si umírání ještě schovej na něco jinýho 😀 :-P

maminamaja4
22. sep 2012

@klarawerder som rada ,ze sa ti to tak krásně vytesujes, tiez sa chodím tou svojou kochat, Hoci ten Moj drobec je este Vo vanicke,ale už iba měsíc a přidám sa,taaaak sa nemozem dočkat.

milankovazuzana
23. sep 2012

@klarawerder Ikea naša milovaná, už aj na Stokke 😀 😀 😀

klarawerder
23. sep 2012

@milankovazuzana No, co bychom bez ní dělaly 😀 😀

milankovazuzana
23. sep 2012

@klarawerder No presne, ja to už viem dávno 😀 Pekná je, tak dúfam, že Ti poslúži, my máme bielu a tá je tiež super, pekne sedí a je aj maxiimálne funkčná

julinkak
23. sep 2012

@milankovazuzana co stoji taka kozusinka? nemam vobec predstavu...

milankovazuzana
23. sep 2012

@julinkak moja biela stála 25€

mima01
23. sep 2012

@klarawerder super 🙂 Ja ked som kupovala, tak mali iba bielu a taku sivastu...takuto hnedkastu veruze nemali...alebo som bola slepa 😀 Hehe, poslem ti aj moju na taku upravu 😀 😝

milankovazuzana
23. sep 2012

@mima01 Miri, ale od polovice 8. mesiaca je nový katalog...

mima01
23. sep 2012

@milankovazuzana jaaaaaaaaaj....heh, ze by sme si este po jednej kupili? 😉 😀

milankovazuzana
23. sep 2012

@mima01 Miri, ja sa chystám do Ostravy, tk ju musím najprv na vlastné oči obkukať 😀

mima01
23. sep 2012

@milankovazuzana hahahaaaa, ja som to vedela 🙂 Tak obkukaj zlaticko a ak bude lahodit tvojmu oku, tak na mna mysli 😉

milankovazuzana
23. sep 2012

@mima01 Miri, to sa neboj, hneď by som Ťa otravovala 😀 Ja ju musím omáknuť v ruke a moje oko zhoddnotiť z odborného hľadiska 😀 , poznáš ma 😀 😀 😀

mima01
23. sep 2012

@milankovazuzana vyzera byt jemnunka, makkulinka, ako aj tie biele, co mame. Hihi, ved prave preto, ze viem aky si pedant, na teba spolieham....tvojmu profi oku nic neunikne 😀 😉

milankovazuzana
23. sep 2012

😀 😀 😀
@mima01

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lentila.g
23. sep 2012

@milankovazuzana ,@mima01 ja vás asi zšlaham../vy ste tak perfektná dvojka/vy sa navzájom-v kúpe podporujete ako 2hrdlicky🙂

milankovazuzana
23. sep 2012

@lentila.g to je chytľavé, vieš Čadca a Žilina sú blízko seba, tak sa tá nákaza šíri vzduchom rýchlejšie 😀

ejka0812
23. sep 2012

Aj ja som sa už nakazila...proste sa nedá odolať 🙂

milankovazuzana
23. sep 2012

@ejka0812 ty sa nakazíš medzi prvými 😀 😀 😀 , v rámci nášho mesta sa to šíri mestom ako epidémia a to už nehovorím o kombinácii Next a Stokke 😀 😀 😀

mima01
23. sep 2012

@lentila.g hrkuuuu, hrkuuuuu 😀 No ty moc ale nehovor mojaaaa, lebo ty si ma tak navnadila na tu deku sivu, aj ked jednu stokkacsku uz doma mam, ze sa mi uz aj sniva o nej 😀 A teraz ta kozusinka, aaaaach. No ale tak odovodnenie: treba mat v zalohe doma po jednom kuse, keby naaaahodou 😀
@milankovazuzana :-*

lentila.g
23. sep 2012

@mima01 pani u nás v zelovoci len stále kuká🙂 že každý Tyzden Nová deka a ja ich fakt mám asi 7ks a maly ma 8 týždňov a prvy sme boli v porodnici(čiže tento týždeň by sa patrilo prikupiť🙂🙂
A Včera muz zistil koľko mám fusakov🙂 ste ho mali počuť-že či aj my dvaja budeme v nich spávať že 2 deti a 6 ks fus🙂 a ja Ešte vymyslam🙂