Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ikarkulka
30. okt 2012

@vevika Joj, tak díky za dodání optimismu 🙂

vevika
30. okt 2012

@ikarkulka rado sa stalo 🙂 my sme na zaciatku nad tym tiez riadne dlho "maturovali" s muzom 🙂

ustrachana
30. okt 2012

kocky, ak by ste niektora chceli fusak black melange alebo dark navy tak v brendone maju skladom, dnes dostali

martiiina282
30. okt 2012

ikarkulka odkiaľ máš ten fusak sa mi pozdáva

z.u.z.k.a.
30. okt 2012

Kocky ako mam nasadit WK striesku? To mam odsrobovat tie umelohmotne boky na terajsej strieske a namontovat tam tie co boli pribalene k WK?? Dakujem za radu 🙂

cerstvamamina
30. okt 2012

baby vy ste tu také expertky na stokke, predávam svoj fialový za 630 eur s poštovným, no jedna mamička sa mi o neho ozvala že chce športový za 300 eur, tak to sa mi zdá už fakt málo.... len neviem či to ja som vychcaná alebo čo.... Ďakujem za názor

klarawerder
30. okt 2012

@cerstvamamina No, mě se zdá tvá cena naprosto v pořádku, pokud je kočárek v dobrém stavu a plně funkční... 😉

klarawerder
30. okt 2012

@z.u.z.k.a. Já jsem ty přibalené "klouby" nepoužila, odcvaknu jen tu plastovou výztuž z boudou a vyměním ji za WK (ta má v sobě taky tu výztuž)...podle mně je zbytečné vyměňovat i ten kloub... Prostě jen odepneš cvoky po stranách boudy,vysuneš kousek ten textil v místě plastové výztuže nahoru (to je ta na okraji stříšky) až uvidíš místo, kde se to vycvakává...pak totéž na druhé straně...no a místo toho dáš WK stříšku 😉

ustrachana
30. okt 2012

@cerstvamamina za 300 sportovy? to je troska malo, nie?

ifkael
30. okt 2012

@cerstvamamina Hmmmm...skusa

milankovazuzana
31. okt 2012

@cerstvamamina za 300€ sa sem tam predáva starší modelík, podľa mňa sa asi v Stokke veľmi nevyzná, treba jej to asi vysvetliť.

kajakaja77
31. okt 2012

@cerstvamamina No 300 je málo, drž si svoju cenu tá je úplne v poriadku, ale záleží aj na tom, v akom stave je tvoj kočiarik..... 🙂

pallacinka
31. okt 2012

@ikarkulka Ty jo, nadhera 🙂 Vela stastnych kilometrov prajem 🙂 A tesim sa, ze Nemci nesklamali, musela si takto dost vela usetrit 🙂

ikarkulka
31. okt 2012

@pallacinka Dankešén 😀
Dnes jsem fotila jak divá, až se mi vybil foťák 🙂

Jo jo, s doručením a s celkovým jednáním obchodu jsem spokojená na jedničku. Přišel mi k vyplnění nějaký dotazník spokojenosti, tak jdu oprášit němčinu 🙂
Tu cenu jsem nepočítala. Asi jsem něco ušetřila (i když v ČR je teď akce - sporťák + korba = autosedačka zdarma (IziGo)), ale já to v DE objednávala hlavně kvůli tomu přístupu, řešit něco v ČR není na moje nervy.

ikarkulka
31. okt 2012

Vlastně jsem sem šla napsat, že jsem si dnes několikrát převlékla korbu a sporťák (normální potah, summer kit, winter kit) a všechno šlo úplně snadno, jen jsem si prvně trochu zakombinovala a tipovala, jak by to tak asi mělo být, a pak už úplně v pohodě.
Jediné, co mi udělalo problém - v boudičce u WK byla jedna ta výztuž zalezlá hodně hluboko, nemohla jsem ji vytáhnout prsty a nešla ani posouvat hromaděním látky. Ale nakonec se podařilo 😉

junkfoood
31. okt 2012

@ikarkulka prosim ta a kedy si to objednavala? lebo my sme objednavali 10. oktobra a odvtedy ani obraz ani zvuk..uz som nervozna pomerne ked citam, ako vam to vsetkym chodi a ja nic.. 😒

wewe8584
31. okt 2012

@junkfoood my sme ho objednavali 13.10, ale to bol vikend, takze platbu sme posielali az 16.10, no a 26.10 teraz v piatok nam pisali, ze v pondelok ho posielaju..tak predpokladam, ze koncom tyzdna je tu...dufam teda...

wewe8584
31. okt 2012

@junkfoood aky ste nakoniec objednavali? myslim farbu 🙂

junkfoood
31. okt 2012

@wewe8584 no neviem kde je zadrhel, pockam este do piatku a potom to zacnem riesit..a zobrali sme dark navy..vy ste nakoniec aky vybrali?

wewe8584
31. okt 2012

@junkfoood hehe...aj my sme zobrali dark navy 😀 ... ale az neskor som si vsimla, ze tu niekto pisal, ze vybledla strieska, tak mam obavy teraz, dufam, ze nebudeme lutovat..... no a neobjednavali ste aj nieco ine, kde je dodacia doba dlhsia? lebo my sme objednavali aj autosedacku a tam bolo 6 tyzdnov dodanie...tak sme ho cakali az koncom novembra..no prekvapili nas.... neviem ako je mozne, ze vas este nnic nepisali...

junkfoood
31. okt 2012

@wewe8584 no brali sme aj winter kit, drziak na pohar, deku, fusak, ale nic take specialne, dokonca ani sedacku som nebrala, lebo izigo este nemali a tu izi sleep nechcem kvoli tomu aka je tazka..myslim, ze pri vsetkom bola dodacia lehota 2-3 tyzdne..

junkfoood
31. okt 2012

@wewe8584 a co sa tyka tej farby, tak kazda ma asi svoje pre a proti, tie blede sa zaspinia, na cervenej su vraj vidno vsetky skrkance, a tie melange mi pridu ako stary riflovy presivak..no je to otazka vkusu..

wewe8584
31. okt 2012

@junkfoood tak autosedacku sme my brali maxi cosi, tiez sme nechceli tu tazku stokke ... mozno kvoli tym ostatnym veciam..pockaj tak, aby to bolo 3 tyzdne a napis im ... dufam, ze sa to vyriesi.... a mozno aj preto to posielaju nam skor, ze sme v UK...neivem naozaj :( daj vediet, ked ti napisu....

wewe8584
31. okt 2012

@junkfoood asi tak to vidim s farbami aj aj 🙂 ... a wk ste objednali tiez modry? troska ma mrzi, ze sme ho nakoniec tiez neobjednali 😀 nabuduci rok isto kupime...

junkfoood
31. okt 2012

@wewe8584 no dam vediet..tak drz palce..

junkfoood
31. okt 2012

@wewe8584 hej, modry..ani som ho nazivo nikde nevidela, tak snad bude dobry..zvazovala som aj cierny, ale to by bolo reci u nas doma, ze je to jak truhla, tak radsej nakoniec modry.. 🙂

wewe8584
31. okt 2012

@junkfoood no asi tak...sa zhodneme v tych farbach..mne sa aj biely paci velmi este....ale ten modry pekne ide aj k taske, ekd mas dark navy...super....tak drzim prsty, aby napisali 🙂

junkfoood
31. okt 2012

@wewe8584 biely sa aj mne paci, ale ja nemozem mat nic biele, ja som prasa.. 😀 😀 😀

wewe8584
31. okt 2012

@junkfoood to poznam 😀 😀 😀

ikarkulka
31. okt 2012

@junkfoood Jestli se nepletu, tak 27. 9. Měnila jsem dodatečně barvu WK, tak se to o něco protáhlo. Jinak ale komunikovali skvěle, odpověděli mi rychle a i to konečné dodání bylo rychlejší, než avizovali.