Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

ikarkulka
2. jan 2013

@junkfoood Miminko jsem v korbičce ještě neměla, ale jezdila jsem tady s ní po travnatém terénu, měla jsem v ní naložené fusaky a kits atd., takže zatížená byla docela dost. A bylo to poprvé, co jsme ji na konstrukci nandali, takže jsme nebyli s tou pojistkou žádní experti.
Přesto se korbička neposunula ani o píď. Takže bych taky řekla, že je chyba bude v pojistce nebo na té konstrukci, a reklamovala bych to.
Zkus do DE nejdřív napsat, co ti to dělá, třeba s tím budou mít zkušenosti a jen ti pošlou novou pojistku. Než abys tam rovnou posílala celý kočárek 😉 I když nevylučuju, že na to třeba bohužel dojde ☹

junkfoood
2. jan 2013

@ikarkulka dakujem za radu..toho sa prave obavam, ze zostanem bez kocika.. 😒

taminameiki
2. jan 2013
maminamaja4
2. jan 2013

@taminameiki mňa celkom zaujíma,ako si tam primontovala tú tašku, že tak úhladne drží, alebo je to nejaká špeci taška? 😀

taminameiki
2. jan 2013

nie nie je to vlastne do auta , je to na suchy zips , to sa len obmota a drzi to

mima01
2. jan 2013

babuleeeee, nemate preknurane, ci nemaju niekde akciu na stokkacsky nosic My carrier?

lentila.g
2. jan 2013

@junkfoood skús cez čo si to objednala-Nemci su fajn v reklamacii..a ked nie...Stokke to určite porieši..
Ja som to fakt že mala pár krát ked som išla "cestou-necestou..."

kajakaja77
2. jan 2013

@junkfoood no mne sa to nestalo a už teda Stokkáčiku dávame zabrať ale drží to, ja by som to teda riešila čo najskor...

zuzigirl
3. jan 2013

Dievcata, zas otravujem 😀 fusak mate original? Do sportaka nie ten nozickovy, ze? Rozmyslam, ze kupim teraz vsetko naraz, kedze neviem, ako budu na zimu financie 😀

mima01
3. jan 2013

@zuzigirl do sportaka mas praveze ten nozickovy...tym ze je rozdeleny, tak krasne sedi okolo tej tyce. Do vanicky ho das tiez, ale musis ohnut potom ten spodok na nozickach a je to take napufnane. Ja to tak mam teraz, ale rozculuje ma to, tak som si dokupila este ED cierny...jednak je lacnejsi ako vanickovy fusak od stokku a vyuzijem ho potom aj do sportaku. Ale pozeram, ze ty mas termin uz v maji, to do vanicky nebudes potrebovat fusak...na zimu uz budete v sportaku.
A kocik uz mate? Lebo z vlastnej skusenosti....ked teraz nakupis aj zimne doplnky a nahodou bude potom zase nova kolekcia, tak ta budu ruky svrbiet. Nemusi to tak byt, ale v 99% to tak je 😀 😀 😀

lenocka23
3. jan 2013

@junkfoood mne sa to "kedysi" stalo dvakrat s vanickou.. boli sme s tym v Predeti, tam sme ho kupovali, a vraj ze treba dat pozor, aby ti to cele zapadlo do tych priehlbiniek na tyci... skus pripadne zajst aj tu do obchodu, ci ti to´vedia vysvetlit, pripadne budu vediet porovnat s inym kusom ci je to fakt vadny kus.. aj ked pripadnu reklamaciu by si neriesila cez nich.. mam skusenost ze v tom Predeti su celkom ochotni, ale ani s babymarketom nemam zle skusenosti (to by ti zas baby vedeli popisat ine veci o nih.. 😉 )

zuzigirl
3. jan 2013

@mima01 aha, takze ten rozdeleny. Dakujem, esteze sa pytam, lebo by som bolaobjednala ten cely 😕
Myslis, ze bude aj WT nova kolekcia? ST pockam... 😀 aka znacka je ED? 😀
Este ho nemam kupeny, budeme objednavat asi az vo februari... Hej, do vanicky fusak nebudem potrebovat... Iba do sportiaka... 🙂 dik za radu 🙂

mima01
3. jan 2013

@milankovazuzana cmaaaaaqqqqqq 🙂

mima01
3. jan 2013

@zuzigirl nie nie, do sportaku zo stokkacskych fusakov ten nozickovy. Ale kopec bab pouziva aj ine fusaky. Zalezi aj od toho ako sa bude chciet babo vozit, ci aj v smere jazdy, alebo len v proti smere. Ked pokukas temu strany dozadu, su tam popridavane foto, co kocky davali aj s fusakmi, konkretne s ED (elodie details), ale neviem ti presne strany povedat.
Nova kolekcia WK, tazko povedat, ja si myslim, ze urcite nieco bude, aspon nejaka limitka, ako su teraz biely a cierny, uvidime 🙂

mima01
3. jan 2013

@milankovazuzana vies co ma akurat napada a tak trochen udivuje? Naco clovek kupi nosic, ked vie, ze uz ma do toho velke babo a mali ho v tom len hodinu? To ked kupovali, nevedeli? 😅

milankovazuzana
3. jan 2013

@mima01 my sme kúpili turistický nosič do 18kg, malý mal vtedy 12-13kg...No poviem Ti, že sme s ním boli cca 2x na vychádzke a šiel z domu... Jednoducho na naše dorobené chrbty to bola taká záťaž, že o túrach nemohla byť ani reč... Stokke je do 15kg ale asi už takisto takú ťažobu nechceli nosiť.

lenocka23
3. jan 2013

@mima01 no nic v zlom, ale mozno babo narastlo za ten cas kym objednany nosic dorazil... 😉 😉 😝 😝 😀 😀 😀

mima01
3. jan 2013

@milankovazuzana @lenocka23 baby, ja som to nemyslela zle, to aby sme sa chnapali. Len ma to fakt napadlo, ze kurnik, takto nieco kupit, ci to fakt zistim az doma, ked tam narvem babo ze mi to je male.
Zuzik, ale idem jej napisat, ma dobre hodnotenia, ten nosic vyzera ze je fakt ako novy...jeeeezis, moja karta sa zvija v neskutocnych bolestiach posledne tyzdne 😀

ikarkulka
3. jan 2013

@zuzigirl ED je Elodie Details, mám ho tady vyfocený ve Stokke - od této fotky dál 😉 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/ikarkulka/al...
Je tam vidět, že do vaničky se hezky vejde, do sporťáku taky krásně sedí. Jen proti směru jízdy - když máš dítě směrem k sobě - tak na té tyči leží, protože není rozdělený. To může být trochu problém u větších dětí, když sedí (když máš sporťák položený, tak to nevadí).
Ten nožičkový Stokke má toto tím pádem vyřešené. Nožičkový dělá ještě Emitex, ale osobně mám pocit, že není na úplně velkou zimu, že je spíš přechodový.

Ale to by ti zase řekly holky, co ho mají. Tuším třeba @klarawerder 😉

milankovazuzana
3. jan 2013

@mima01 Napíš je Miri, cena je výborná.A fakt je, že keď si niečo na SK zo Stokke objednáš, tak ako mne písali na kolieska-že dodacia lehota 6-8 týždňov, že už ho ani nepotrebovali... keď dorazil ... a v C to bude možno podobné 😀

lenocka23
3. jan 2013

@mima01 ja viem ze si to nemyslela zle... 🙂 robila som si srandu, ale dodacie lehoty su fakt niekedy na zaplakanie... 😉 co sa tyka nosenia, ja som maleho nosila v manduce este ked mal dva roky... sice len cestu busom, ale nebola to sranda.. na druhej strane vacsinou zaspal a cesta bola kludna, povacsine mi aj niekto uvolnil miesto.. 😉

junkfoood
3. jan 2013

baby tak problem vyrieseny, chyba bola v nasom prijimaci..priatel sa bol poradit v babymarkete a mali sme uvolnenu taku vidlicu co je na spodku konstrukcie zdola pod vanickou..a uz to drzi, aleluja, dakujem vam vsetkym za rady, vyrazam do ulic.

ikarkulka
3. jan 2013

@junkfoood No hurá 🙂

milankovazuzana
3. jan 2013

@junkfoood nooo, to bola tá biela, ktroá vlastne aretuje jak vaničku, tak športiačik.Hlavné je, že to bolo iba v tomto, superrr.

finda
3. jan 2013

Caute,
ak by ste nahodou niekto chceli tak predavam fialovy stylekit, mam k nemu aj nakupnu tasku, slnecnik a deku multi green. Plus posielam dalej do sveta aj fialovy WK, fialovy nozickovy fusak a origos kozusinku 😀

milankovazuzana
3. jan 2013

@junkfoood vieš nad čím žasnem? Že ani jednu z nás nenapadlo Ti povedať, aby si si skontrolovala tú bielu záklopku, veď to je úplne jasné.Ja som vaničku nemala, tak som si nebola istá, že ako to funguje, no ale taká blbosť a nikomu to nedocvaklo 😀 😀 😀

lenocka23
3. jan 2013

@junkfoood esteze sa to vyriesilo takto a nemsis reklamovat... vela stastnych kilometrov zelam.. 😉

lenocka23
3. jan 2013

@milankovazuzana niekedy je to tak, ze cim vacsia "blbost" tym tazsie sa hlada.. 😉 🙂

milankovazuzana
3. jan 2013

@lenocka23 prene. 🙂