Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lodgermaniacka
17. jan 2012

@jessicax krasny, spokojna?

jessicax
17. jan 2012

@kilian @danielle25 to myslite vazne s tymi skrabancami 😨 😨 ? Idem sa pozriet ci aj ja mam

jessicax
17. jan 2012

@lodgermaniacka ano je krasny a hodi sa mi farebne k laku na aute 😀

kilian
17. jan 2012

@jessicax to je ten khaki?krasny je. 😵
@mycats prehliadla som nieco????kupila si novy?????nejako vas nestiham citat...
@danielle25 vsak aby nefukalo dovnutra 😀 😀

mycats
17. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 baby neblaznite ma. preco??? no cela rodina by do mna ripala, ze chlapec ma dievcensky kocik a nechce sa mi 3 mesiace pocuvat, ze preco, preco, preco a aj susedky tu v dedine by ma minimalne pol roka spovedali, ze preco fialovy. a to nehovorim o najdrahsich priateloch mojho manzela, ktory by mi to pleskli o hlavu pri kazdej navsteve 😀 😀 😀
ja sa viem nad vela veci povzniest a odbit to tichom, ale toto by skoncilo hadkou. uz aj tak bude bordel za ten novy kocik, nechcem pridavat farbu do ohna 😀 😀 😀

mycats
17. jan 2012

@kilian - jj, mam objednany z brendonu 😀 dneska som to len vybavila a objednala. nemali ho na sklade, tak cakam na dodanie. ved uz som sa musela pohnut, maly ma pomaly 2 roky, ja nemam cas vahat. ved kym som len farbu vybrala, tak som 3 noci nesplala 😀 😀 😀
nechavam si forest set a podla mna k tomu najlepsie sedi dark navy

kilian
17. jan 2012

@mycats super volba..wau. 😀

mycats
17. jan 2012

@jessicax vyzera super 😀 😀 ja pockam na leto a kupim si nejaky summerkovy set 😀 tu v nitre je zima v style +7, tak nejako ma winter kit ani nelaka, ale tak kto vie, uvidim novu farbu a zas nebudem tyzden spat, kym sa rozhodnem, ze bez toho nemozem zit 😀 😀

jessicax
17. jan 2012

@kilian @danielle25 ja tam skrabance nemam aj ked pravdu povediac ten vrchny kryt som nepouzivala casto. Asi si budem odteraz davat pozor a tie zipsy neutahovat az k tyci

jessicax
17. jan 2012

@mycats gratulujem k vyberu farby, budeme ako dvojcata 🙂

kilian
17. jan 2012

@jessicax veru veru.....este ze ma mate.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mycats
17. jan 2012

@kilian uz len najst sposob ako ho ukryt pred manzelom a predat quinny a potom ho slavnostne vytiahnut, ze aha 😀 😀 novy kocik 😀 😀
cely den chodim po dome a fakt neviem, ze ako ho do tej skrini narvem 😀 😀
jedina skrina, kde manzel nechodi, je moja skrina s vystavnymi vecami pre chlpacikov. len kde tam tie veci??? a tie policky??? este je moznost supnut ho k matke 😀 tam tiez nechodi. ale zase ja to nevydrzim nevybehnut s nim na prechadzku.
ked citam tieto riadky, tak si hovorim, ze male dite je proti mne nic 😀 😀

jessicax
17. jan 2012

@mycats u nas dnes snezi tak mozno sa zima zobudila 😅 Ked nie, vyuzijeme buducu zimu

mycats
17. jan 2012

@jessicax pridem do ba a pojdeme na prechadzku 😀

mycats
17. jan 2012

@jessicax u nas rano snezilo, 2 minuty a teraz uz nic nie je. a maly je uz velky, fusak mu podla mna bohate staci a hlavne ten winter kit je dost taky uzavrety, neviem ci by sa mu tam pacilo. ked bol v plastenke, tak s nou zapasil ako divy.

jessicax
17. jan 2012

@mycats noooo, u nas si vitana 😀 😀

mycats
17. jan 2012

dnes sme s kamoskou skonstatovali, ze teda ti chlapi nam nic nedopraju. ako buzerovat ma, ze na co miniem vlastne peniaze!!! tomu hovorim vrchol!
inak to je ta kamoska, co mi ho v ba vlastne vybavuje 🙂

kilian
17. jan 2012

@mycats ako by si o mojom muzovi pisala,naco ti je to,naco ti je tamto??naco tolko kocikov...bla bla bla
take stretko by nebolo od veci???? @jessicax @lodgermaniacka a spolok

jessicax
17. jan 2012

@kilian jasne to by bolo super, ja aj @riki by sme sa pridali 🙂

mycats
17. jan 2012

@kilian ani nehovor, on by mi najradsej furik supol do ruky, ze aj v tom sa da vozit dieta a este sa mu to aj paci. no ako kazdy chlap, nic netreba. co nie je pre neho konkretne, tak nic netreba. 😀 😀

ja by som hned bezala do BA 😀 😀
len mam existencny problem, ze uz som dlho nesoferovala.
ved ked som v noci dumala, ze ako vybavim ten brendon....
racu nepoznam, aj ked v brendone som bola x krat. do ba pridem, ale co potom.
a soferujem uz ako teliatko na novych nozickach, lebo v aute som nesedela snad aj 2,5 roka, max. tak tu do jednoty. 😀 😀
od kedy sme prec z ba, tak ja som skonstatovala, ze "osprostievam" lebo len doma sedim, sem - tam na nakup a to je vsetko!!! a este aj to som spolujazdec

kaia
17. jan 2012

@mycats, hej, hej, to som ja 🙂

kilian
17. jan 2012

@mycats @jessicax ja idem prvy februarovy tyzden na slovensko....do zamkov....

kaia
17. jan 2012

@jessicax, odkedy som videla tento 'winter kit' v obchode, neda mi spat 😉. Normalne riesim, co urobim s 2009, aby som uvolnila miesto novej verzii, na ktoru je kompatibilna tato krasna zimna zalezitost 🙂

mycats
17. jan 2012

@kaia 😀 😀 😀 tak treba kupit novy model, tiez teraz kupujem a moze byt aj winter kit a aj summer kit, aj kozusinka a aj hviezdicky 😀 😀 😀 pred ocami z toho uctu

mycats
17. jan 2012

@kilian stretko v NR??? 😀 do centra este zajdem aj autom 😀

mycats
17. jan 2012

@kaia ja viem presne co, predat starsi model a kupit novy 😀 😀
ten moj starsi lubim ako kona, ale nemozem zit bez noveho 😀 😀

danielle25
17. jan 2012

@kilian tak ja tam mam narvany este aj nozickovy fusak, tak to uz az tak velmi dotahovat nebudem, necham nejaky centimetrik, aby som si to este viac neoskrabala... 😕 to ho neprefukne 😀

jessicax
17. jan 2012

@kaia ja to poznam, tiez som predala starsi model a kupila novy aby mi nanho sadol zimny set a teraz priobjednala este jeden nech sa mozme prezliekat 🙂

kaia
17. jan 2012

@jessicax, vsade som videla len 2 farby. Bordovu a tu, ktoru mas odfotenu. Maju aj ine? Kupovala si cez internet alebo v kamennom obchode? Dakujem za info 🙂

mycats
17. jan 2012

@jessicax 😀 😀 strasne by ma zaujimalo ako to vnimaju ine mamicky, ze si kupujeme sety na prezliekanie kocika