Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lodgermaniacka
17. jan 2012

@kilian s radosťou 😉 😉 😉

jessicax
17. jan 2012

@kaia myslis farbu zimneho setu? Je cerveny- taky ziarivy nie bordovy, strieborny, ten mam v albume, khaki ten som sem teraz hodila, tmavomodry a este fialovy. Kedysi sa predaval aj biely ale ten bol limitka a uz ho nevidat

kaia
17. jan 2012

@jessicax, dakujem. No chrobak v hlavne... 😀 😀 😀

jessicax
17. jan 2012

@kaia 🙂 🙂 🙂

mycats
17. jan 2012

@edita84

vraj tu je dovod preco kupuje kocik zo slovenska. no, neviem, neviem.

i am buying from you because my wife like this , and the same type is cost and rare here in england, so its much more better to purchase from you
thanks for your understanding

lia
17. jan 2012

@kilian a je hlboky ten skrabanec?s cifom by to neslo ocistit?

lia
17. jan 2012

@mycats divne inak,lebo na ebayi je ich plno,no nie?

edita84
17. jan 2012

@mycats no ja neviem ako ale kamoška pracovala v anglicka a hovorila že šatstvo a veci pre bábo sú tam lacnejšie ako tu 😕

klarawerder
17. jan 2012

@lia Ahojík 🙂 Psala jsi, že jsi měla mysím tři tyto kočárky... Jen jsem přemýšlela proč 😀 To se používáním rozvrzá nebo nějak jinak pokazí??...nebo jsi prostě jen chtěla nový? 😉 Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli ti ten kočárek při jízdě na kostkách nebo na jiném nerovném povrchu taky hrká (nebo jen mě)...právě přemýším, jestli to tak dělá všem nebo mám ten svůj reklamovat (akorát neznám osobně nikoho, kdo Stokke má, abych měla srovnání...)

mycats
17. jan 2012

@lia - presne to si myslim a ja, vraj su drahe. ale nechce sa mi to verit, lebo za moj by mi s postou zaplatil 360e a to si myslim, ze za tolko by si kupil aj u nich. vraj manzelke sa paci tento moj.... 😨 😨
nechce sa mi tomu verit. myslite, ze s udajmi o ucte moze nieco urobit??? a neviem ci mojmu uctu sa da nieco urobit, prave je -700e, ved som kupila stokke 😀 😀

lia
17. jan 2012

@klarawerder ahoj, prvy som mala starsi model ,ale uplne novy sme ho kupili,komplet so vsetkym,kedze mala sa narodila v decembri, po niekolkych mesiacoch vysiel novy model,mna skoro svihlo a volali mi zname,od koho sme kupovali cela rodina stokke,ze ci ho nechcem ,ja najprv ,ze nieeeee,ale samozrejme neodolala som .objednala som vtedy cerveny,este nebol fialovy,ten sa mi zunoval a ked vysiel ruzovy,laska na prvy pohlad,kupili sme ten,ale ten sme skoro vobec nepouzivalai,mala mi od roka chcela len behat a nie byt v kociku.teraz uz by sa vozila,ale chudiatko ani nevie,ze sme ho uz predali.vcera sme prisli do babymarketu a tam 10 min.opakovala ked zbadala ruzovy MOJ KOCIK... 😒 neviem ci to nebude aj problem a troska lutujem,ze som ho predala 😒 bola to moja srdcovka
a teraz cakame chlapca,preto som si ruzovy nenechala
a s tym hrkanim,tazko povedat ked to nevidim a uz si nepamatam ako hrkal,skor to bude asi tym,co si pisala,ze tvoja malinka je este lahunka v kociku,llebo uz s mojou hepinkou by urcite nehrkal 😀

mycats
17. jan 2012

@edita84 jj, ja tam mam tiez kamosku a hlavne, ze by anglicania boli chudobnejsi ako slovaci ????
ved aj pre slovaka nie je 240-60e za kocik nejak extra vela, myslim pre takeho s mesacnou vyplatou.

lia
17. jan 2012

@mycats no nechapem 😒
ked ma len cislo uctu,myslim,ze by nic nemohol,ved to by si potom nikomu nemohla posielat

edita84
17. jan 2012

@mycats ved práve :/

klarawerder
17. jan 2012

@lia Ahaa, tak to jo...já byla jen zvědavá, jestli se mám připravit na to, že taky budu muset kupovat nový, protože nevydrží ten jeden mi pro malou nevydrží 😀 No, s tím hrkáním se ještě zkusím zeptat v obchodě, jak dojedu do Brna...třeba mi prodavačky poradí. Malá má momentálně nějakých 6kg, tak těžko říct, jestli je pořád moc lehká... :-P

mycats
17. jan 2012

@lia 😀 😀 tak tomu sa uz hovori I LOVE STOKKE!!!
moj stokke hrka prazdny, ale ked v nom sedi 12kg drobec, tak nehrka vobec. napr. quinny zapp hrkal aj s malym a aj take golfaciky chicco co mam hrkaju ako besne a skacu po dlazbovom chodniku.
niet nad kocikovanie so stokke

lia
17. jan 2012

@klarawerder jedine kupit tako s veeeelikymi gumenymi kolesami a nebude hrkat 😀
ked bude tazsia,nebude hrkat na nerovnom terene,naloz si tasku a vyskusaj to aspon tak alebo aj obidve
@mycats já,já 😀
uz som aj rozmyslala,ze si kupim nejaky iny kocik,ale neda mi to ,brala by som to ako zradu 😅

mycats
17. jan 2012

@lia 😀 😀 😀 ani by si nebola spokojna, to je horsie. kto skusil stokke, ten uz len tak hocico nebude kocikovat 😀

mycats
17. jan 2012

@edita84 napisala som mu, ze ak ma vazny zaujem, tak nech posle peniazky cez western union, tam mu staci len moje meno, pripadne adresa. myslite, ze ucet sa da zneuzit???

kilian
17. jan 2012

@mycats jaj,western union je presne to,co oni lubia....

lia
17. jan 2012

@mycats a kde mas inzerat? co mozu spravit cez western ?? @kilian

kilian
17. jan 2012

@mycats @lia no oni napisu,ze zaplatia cez western union,a poslu ti potvrdenie a az ked ty posles kocik,ti posle banka na konto peniaze.takto nejako,az tak presne neviem.

mycats
17. jan 2012

@kilian ja som western pouzivala uz viac krat, to mas do 5 min. peniaze. kym nebudu peniaze, nic neposlem.
tam sa neda urobit podmienka.

mycats
17. jan 2012

@lia napisal mi cez bazos, podla mna cez western nic.

kilian
17. jan 2012

@mycats tak nie kazdy je taky mudry a vyzna sa vtom... 😀 😀 vies niekto na to naleti...skus,ale podla mna je to blbost,lebo v anglicku su tieto kociky ovela lacnejsie...a ako vobec pridu na stranku bazos? 😉

mycats
17. jan 2012

@kilian toto iste som mu pisala ja. ale mas pravdu, nemam z toho dobry pocit. vraj chcu len tuto farbu. ale neoplati sa im to a tu xxl vlozku si moze dokupit akej farby len chce, ja nemam limitku.
ja si myslim, ze ujo google mu to vyplul 😀 😀
ale zase ja som taka ista, som za forest fusak v aukcii vyvalila 120e a novy stal 109
western union funguje tak, ze len prides do banky a vypises tlacivo, vlozis peniaze a potom ich ten na druhej strane s tvojim kodom vyberie.

mycats
17. jan 2012

@kilian mne cez western union posielala peniazky aj pani z brazilie, alebo z ruska, je to celosvetova vec ako paypal. lenze paypal nepoznam a pri westerne viem, ze pride a peniazky mam v ruke a viem, ze su moje 😀 😀 😀 a potom poslem kocik

lia
17. jan 2012

@mycats drzim palce,dufam,ze ta nemoze obrat aj o kocik ,aj o peniaze.ja by som sa bala a nepredala mu to keby som pocula nejaky pripad takyto

mycats
17. jan 2012

vzdal to, s western unionom nesuhlasi 😀 😀
ved co si mysli, ze na slovensku sme sicaaa blbiiii

mycats
17. jan 2012

@lia ved ja mu neverim ani slovo, preto som pozadovala platbu cez western union.
najprv mi napisal, ze zaidny problem, ze to pozna a ze posle. a potom, ze on nema ucet WU.
lenze k WU netreba ziadny ucet, jedine ak sa robi prevod cez internet. ale da sa to poslat cez banku