Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kajuska01
23. jan 2013

a co chces reklamovat???

milankovazuzana
23. jan 2013

@kajuska01 osmičkuje mi predné koliesko a šúcha sa o vidlicu, takže sa s tým nedá chodiť, dúfam, že mi ho obratom vymenia...

kajuska01
23. jan 2013

no uvidis ja si myslim ,ze ti ho vezmu do reklamacky na 30 dni...ja som reklamovala Snuzu a aj koleso zadne uplne nove Stokke malo 8 tak mi ju vymenili tak ,ze mi nechali povodne kym prislo nove ....

kajuska01
23. jan 2013

ale trvalo to 30 dni....mozno aj viac

milankovazuzana
23. jan 2013

@kajuska01 ja som písala aj Klárke, či by mi nežičla to jej staré, vymeneé...Inak plachta pasuje tá napínacia z Ikea úúúplne v pohode...

ijanka27
23. jan 2013

@kajakaja77 @milankovazuzana Krásne... 😉 robíte mi chuťky kočky 😝 😀

milankovazuzana
23. jan 2013

@ijanka27 😀 😀 😀

kajakaja77
23. jan 2013

@milankovazuzana Ahoj ta plachta pasuje do sleepi? Alebo ste sa bavili o inom?

luly3
23. jan 2013

@milankovazuzana krááááááásna
@kajakaja77 @milankovazuzana baby proč mi to robíte aj ja chceeeeeeeeeeem ☹ ☹ ☹ ☹
@milankovazuzana ty si ju kúpila pre Miška a má 2 roky oplatí sa??? teda asi hej tak potom sa aj pre 15 mesačné oplatí, nie 😀 😀 😀

milankovazuzana
23. jan 2013

@kajakaja77 normálna obdĺžniková plachtička čo som kúpila v Ikea do pôvodnej postieľky pasuje a vôbec nevidno, že nieje oválna, bingo!!!

milankovazuzana
23. jan 2013

@luly3 oplatí, veď on stále spinkáva ešte v malej postieľke, veď je to do 3 rôčkov, takže žiadne pochybnosti nemusíš mať a potom príde na rad junior kit predsa 🙂

luly3
23. jan 2013

@milankovazuzana moc nemám prehlad o tých postielkach, čiže keď vyrostne dokážeš tu postielku nejako prispôsobiť na večie dieťa teda po 3 roku????? chápem dobre????

kajakaja77
23. jan 2013

@milankovazuzana Tá je nádherná ..... I ja som takú mohla mať ..... Beeeee ☹
Ale aj moja je pekná.... 😉

kajakaja77
23. jan 2013

@luly3 ano chapes dobre.... Ta postielka sa dá použiť az do 7 roku a potom z nej možu byť dve kresielka alebo pohovka.... S tým rátam a tak to chcem spraviť malej keď vyrastie...

luly3
23. jan 2013

@kajakaja77 dobre to vymysleli 🙂

kajakaja77
23. jan 2013

@luly3 to teda.... Kukni na nete tam je to celé vyobrazené.....

milankovazuzana
23. jan 2013

@kajakaja77 inak to hniezdo nemá chybu, je hrubé, napufňané a na hornom leme má takú akokeby háčkovanú bavlnenú kraječku, veľmi je milé, juj 🙂

lencuskac
23. jan 2013

Ahojte maminky. Nechcete niektora môjho stokkacika? Mám ho na bazare v zelenej farbe za 390€, na cene sa viem ešte dohodnúť. Potrebujem ho predať lebo chcem kúpiť už niečo ľahšie a spratnejsie do auta. Budem rada ak sa dostane do dobrých rúk, ja som sa o neho starala🙂 Napíšte budem rada🙂

kajakaja77
23. jan 2013

@milankovazuzana Super, verím a nie je moc vysoké? Sprav detail foto prosím... Jedno sa predava na bazariku kukni je to ono?

milankovazuzana
23. jan 2013

@kajakaja77 áno, to je ono a mamička má na tom super cenu a ešte sa vraj dádohodnúť... je prekrásny, je vysoký-okolo 30cm, ale to malému presne vyhovuje, lebo sa tam cíti bezpečne, keď som mu raz prala naše pôvodné hniezdo, tak sa mu to nepáčilo, že keď ležká, tak na neho veľmi vidieť...

julinkak
23. jan 2013

Mamicky, dnes som sa dozvedela, ze xplory je velmi nebezpecny kocik, lebo z neho dieta moze vypadnut. A este z takej vysky! Lenze pani si asi nevsimla, ze kocik ma aj popruhy..zboznujem take reci...

milankovazuzana
23. jan 2013

@julinkak to už poznáme 😀 mňa udiví už len to, ak niečo vymyslí človek neznalý Stokke nejakú inú tiežpravdu 😀

milankovazuzana
23. jan 2013

@kajakaja77 mám ho mokrý huš visí opratý , tak je to také pokrčené 🙂

ustrachana
23. jan 2013

no pozeram fotoalbumy a ako vidim "imitacie" kitov su velmi IN 🙂)))))
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/poprad/album...

dolcegucci
23. jan 2013

@ustrachana uz som pozerala aj ja😀

ustrachana
23. jan 2013

@dolcegucci skoro som zobudila maleho ako som sa zacala rehotat 😀DDD

dolcegucci
23. jan 2013

@ustrachana verim,take nieco sa nevidi kazdy den 😀 😅

finda
23. jan 2013

@ustrachana to co je 😀 😀 😀

ustrachana
23. jan 2013

@finda ze nova limited edition 😀DDDDDDDDDDD

milankovazuzana
23. jan 2013

@finda to je mamičkina pomsta kočiariku 🙂