Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lia
16. jan 2012

aj ja som tak rozmyslala,ale neviem ci to pojde ked chceme kupit completo 😒
kde si ty kupovala stokke?

lia
16. jan 2012

a s autosedackou stokke nemate skusenosti? strasne som ju chcela,ale dnes ked som ju chytila,mala som dost,je strasne tazka

lia
16. jan 2012

zabudla som ta oznacit 😅 @kilian 😉

lia
16. jan 2012

😀 😀 pardooonnn @kilian ,myslela som kalista
asi uz idem spat,uz nevnimam 🤐

pajka7
16. jan 2012

Este prosim jednu radu...my sme kupovali autosedacku maxi cosi- kedze som kupila Emitex zimnu zavinovacku+ked dam hruby overal...stale tam mam nechat tu zmensovaciu vlozku?Mne sa zda,ze to babo sa tam uz ani nezmesti...asi som zabudla ake je to malinke. 😒 Neviem ako to manzelovi nachystat do nemocnice.... 😉 Velmi pekne dakujem za radu.

mycats
16. jan 2012

@kalista kto by to povedal, ze farba bude taky problem. najprv som bola 100% ze beige, ale potom som pokukala FB a uz som skor za dark navy 😀 😀 😀 este mesiac a podla mna uz budem mat hlavu ako melon.
este pokukam cely fb aspon 5000x a potom uvidime. na dennom svetle a k mojmu setu sa najviac hodi dark navy, ale tak aj beige ma svoje caro 😀 😀 a aj zeleny. no keby som mala dievcat, tak nic neriesim, skocim na fialovy a vec je vybavena 😀 😀

klarawerder
16. jan 2012

Baby, kolik tak zhruba stojí style kit?...máme fialový kočár, tak začínám polemizovat o tom béžovém 😀 A nevíte náhodou některá, jestli je možné koupit samostatně takový ten jakoby kšilt, co je připnutý zipem k boudě (ten co u staršího modelu není)...já zjistila, že na tom svým mám neidentifikovatelný škrábanec, který mě vytáčí... 🙄

mycats
16. jan 2012

@klarawerder cenu kitu najdes na hoci akom e-shope. u nas vedie babymarket, 169e
http://www.babymarket.sk/sk/1772/1796/stokke-le...
a ten "silt" sa podla mna samostatne nepredava. ani casti forest setu sa nepredavaju samostatne.

mycats
16. jan 2012

teraz pozeram, to som si ani nevsimla, ze limitky su drahsie 😨 😨 😨 ta riflova ma cenovku 1038e

mycats
16. jan 2012

http://www.bestforkiddie.com/index.php?option=c...

neskusali ste niekto??? komarno nemam daleko z nitry 😀 😀

mycats
16. jan 2012

a nikto nekricite, ze brendon ma akciuuuuu!!!! 😀 😀

mycats
16. jan 2012

baby!!! koniec!!! ja koli tej blaznivej farbe ani nezaspim 😀 😀 00:30 a ja listujem stokke ako zerava, musim ist do BA osobne a vidiet nazivo, lebo takto sa obesim z toho do rana 😀 😀 😀
najviac sa mi paci ako sa tu rozpravam sama so sebou 🙂

klarawerder
17. jan 2012

@mycats 😀 Panebože tak se jeď na ten kočár mrknout, našetři kačky a kup si ho a dej pokoj 😀 Nee,teď vážně...já bych si na ten kočárek našetřila a koupila "si" ho jako za odměnu. Však lítat kolem prcka je docela dřina, tak proč by jsi si nemohla dopřát nový kočárek, který tobě ulehčí péči o malého a špunt zase ocení, jak se bude vozit v pohodlném kočárku. Starý Stokke můžeš prodat poměrně za slušné penízky. A investice do nového modelu se taky neztratí, protože až ho nebudeš potřebovat, tak se dá taky slušně prodat, že se ti část investice vrátí. Takže bude spokojenost na všech stranách a ty budeš zase moct v klidu spát 😉 (jediné co, tak bych to asi neříkala manželovi...oni jsou ti chlapi na takovéhle věci poněkud natvrdlí-mou zkušeností je nechápavý výraz a následně diskuze na téma "proč bych jako měla chtít pro malou nový kočár, když náš je ok (polský tank), tak přece nový nepotřebujeme...a bláá bláá bláá...vysvětlovat,že je to není pro mně,ale pro malou...a že se ten polský zázrak se Stokke nedá srovnávat,bylo zbytečné...protože "však kočár jako kočár" 😀 )

mikolajova.zuzana
17. jan 2012

@mycats a aku dobru... :D

kalista
17. jan 2012

@mycats urcite by som sla do minimalne novej sedačky.
@lia ja si myslim, ze by to nemal byt problem kupit vanicku inej farby, len si dokupiš striešku za cca 69,-

riki1
17. jan 2012

@mycats 🙂 super foto ,takú farbu mám aj ja ..

kilian
17. jan 2012

@jessicax aka je to prebalovacia taska skip hop?mas ju prichytenu na rucke kocika?

riki1
17. jan 2012

@lia ja mám sedačku ,aj základňu ku nej ( isofix ) a je poriadne ťažká ,ale ja som ju v rukách nenosila ,vždy som ju šupla na podvozok kočíka ,iba keď bol so mnou mm tak od ju vláčil ,ale však je chlap 🙂 ,inak so sedačkou som max. spokojná ,Alexko má vo štvrtok 1. rok a ešte stále ho v nej mám ,vozím ho len vpredu na spolujazdcovom sedadle a podľa toho ,ktoré mám auto tak používam aj základňu ,ak sú v aute úchyty ...

mycats
17. jan 2012

uz je objednany, buduci tyzden vraj uz bude u mna 😀 😀 😀 😀 a farba 😀

dark navy 🙂

mycats
17. jan 2012

@klarawerder 😀 😀 inak ako potajomky sa to v mojom pripade ani neda, ale mam super kamosku, ktora vsetko vybavi za mna a vyzdvihne mi ho v BA, aby som tam nemusela ist. ona chodi bezne 😀
tak ja mam starsi model, takze preto nechce, ze nech dokocikujem s tym starym 😀 😀
I love STOKKE a novy model 😀 😀

losice
17. jan 2012

Ahoj, zdravim vsechny priznivkyne Stokke🙂 potrebuji poradit: uvazuju o vymene kocarku a Stokke se mi libi, odrazuje mne ale jedna vec: bydlime v pobreznim meste kde HODNE fouka, vazne moc, poryvy vetru jsou tu obden. Jake jsou vase zkusenosti - nemuze se kocarek prevratit? Bojim se stability, protoze je tak vysoky...

jessicax
17. jan 2012

@kilian ano, pockaj hodim si ju do albumu

jessicax
17. jan 2012

@losice mne sa nikdy neprevratil a to byvam v lokalite kde teda fuka stale, aj v lete 🙂

jessicax
17. jan 2012

@pajka7 tieto podlozky napriklad rozmerovo pasuju http://www.aesthetic.sk/index.php?lvl=2&idk=30&...

lia
17. jan 2012

@riki1 ja som uz maxi cosi kupila ,aj s isofixom,tak k tomuto nebudem uz ,ked ju kupim aj s tym.ale rozmyslam,ze ju nekupim,je fakt strasne tazka a ani moj muz sa s nou nebude chciet navlacovat,ale lubi sa mi ,to je problem
inak vyzera,ze je uzka,ale to sa asi iba zda ked hovoris,ze sa ti zmesti v pohode este malinky
dobre sedi na prednom aj bez isofixu?pohoda?
ja som ju chcela kvoli tomu,ze mozno vyuzijeme aj dve ,neviem
nechystaju nahodou aj nove autosedacky ked teraz maju akciu v babymarkete spolu s completom?
@kalista no,ved to sa da v babymarkete,len sa mi uz nechce davat 63 e za moju blbost,ze chcem inu strechu.pri prvom dietati by som si to tak urcite kupila,ale pri druhom uz rozmyslam ekonomickejsie 😅
a neviem ci sa to da vsade tak,ze vyjdu v ustrety,ze by bola autosedacka ina,vanicka a sportiak iny 😒
inak,keby som kupovala aj tu autosedacku,tak zas mozem rozmyslat v akej farbe si ju zvolim 🙄 😅 mne uz tiez hrabe z toho ako @mycats 😅

mycats
17. jan 2012

@lia 😀 😀 ja som vcera nespala celu noc a som sama zvedava, ci vydzim cakat 😀 😀
ja som zamilovana az po usiiiii!!!
inak ta farba je teda najvacsi problem!!! 😀 😀 😀 😀 ale rozhodla som sa pre dark navy a ked nebudem mat klud, tak dokupim potahy. asi tak by som to vyriesila aj u teba 🙂 🙂 🙂 ze budes mat oboje, aby bolo srdiecko na mieste. pozerala si tu fb stranku??? je to tam fakt super a vidis tam kociky aj s detickami, asi najlepsie vyberies farbu, ked vidis ako to tomu dietatku pristane k pleti 😀 😀 😀
moj je blondacika pristnu mu viac tmavsie farby 😵 😵

mycats
17. jan 2012
mycats
17. jan 2012

http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=32302...
toto male krasne babo ma presvedcilooooo 😀 😀

lia
17. jan 2012

@mycats ty si si uz objednala teda?a kde?
Fotky musím pozriet neskôr na pc,na mobile mi to nechce ukázať

lia
17. jan 2012

@mycats ved to je to,že netuším ako bude maly vyzerať.
A so zeleným Stokke je tam malo fotiek