Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

katty84
9. feb 2013

dakujem skusim pozriet 🙂

milankovazuzana
10. feb 2013

Kočky viete, že po novom sú predné kolieska konečne farebne jednotné so zadnými? Doteraz boli béžové, zadné šedé.Takže som urobila porovnávacie foto, blesk to osvetlil, ale aj voľným okom to vidno-ľavé je nové-šedé, pravé staré-béžové 🙂

25nikolla25
10. feb 2013

@veronica30 ja som prala uplne vsetko v pracke a bolo to ako nove 😉

miskasitka
10. feb 2013

Baby uz ste niektora cestovali lietadlom aj so stokkacom? Neviem ci mam rychlo zhanat tu prampack tasku alebo zvladneme aj bez... 😒

veronica30
10. feb 2013

@25nikolla25 aj rukavnik???a nepokazila sa ti ta kozusinka??

25nikolla25
10. feb 2013

@veronica30 ano aj,uplne vsetko...nie vobec nic mu nebolo,kozusinku som potom ked trochu preschla ocesala a bola ako novaaaa 😉 nemusis sa bat...

25nikolla25
10. feb 2013

@25nikolla25 nie oprala ale precesala 😀

kilian
10. feb 2013

@veronica30 rukavnik aj kozusinku treba dat do cistiarne.nedavaj to do pracky.

kalista
10. feb 2013

@veronica30 urcite ho do pracky nedavaj

25nikolla25
10. feb 2013

@veronica30 tusim tu zo mna niektore robia debila.... 😝 ja som ti len napisala ze som to prala v pracke a ako to dopadlo....kozusinku zo striesky nie,tu som dala dole ale vsetko ostatne ano,prala som len na rucnom prani a na 30....a vobec ale vobec nic tomu nebolo 😉 ale je to na tebe co si stym urobis 😉

25nikolla25
10. feb 2013

@kalista pani alebo slecna tusim stale nevie rozdychat predany winter kit 😉

kalista
10. feb 2013

@25nikolla25 urcite ano 😀

lucinkap6
10. feb 2013

@simuska1976 to v ktorej predajni ste nasli ruzovy stokke? 🙂

simuska1976
11. feb 2013

@lucinkap6 V Belgicku. Bol za super cenu, ale nakoniec sme ho nezobrali, lebo sme chceli od začiatku fialovy. Aj ked ta cena ma veľmi vabila, lebo bol s SK aj s dekou.

lucinkap6
11. feb 2013

@simuska1976 skoda,ze az tak daleko 😀 ale je prenadherny 😀 a celkovo stokke su krasne kociky, my tiez uz mame pripraveny cerveny 😎 ale keby som natrafila na ruzovy hned vymenim 😀 aj ked este nevieme co cakame,lebo sa nam nechce ukazat, ale mam citaka, ze to bude baba 😉

veronica30
11. feb 2013

@simuska1976
@lucinkap6
@25nikolla25 v pohode uz som to oprala v pracke na rucnom prani,ale len striesku bez kozusinky a ten potah .Rukavnik som neprala ten beriem do cistiarne.A dievcata neviete mi dat link kde kupim ruzove textilie na stokke??? Zhanam ho uz pol roka.Alebo neviete kto mi preda????Dík

simuska1976
11. feb 2013

@veronica30 ja netuším☹

ikarkulka
11. feb 2013

Ahoj holky, tak jsme si minulý týden přivezli domů další kousky do Stokke sbírky - ten fleece fusak/spací pytel do korbičky. Je úžasný 😵
A ještě jednu Tripp Trapp, aby se kluci nehádali.
Minulé pondělí se nám totiž trošku v předstihu narodil druhý chlapeček 😵

milankovazuzana
11. feb 2013

@ikarkulka jééééj, ahooooj, aj som si všimla, že tu máš absenciu... chýbala tu naša zdravá , normálna, rýchla rota 😀 😀 😀 tak Ti prajem a samozrejme malému všetko najlepšie, krásny život...
A do akej farbičky si šla s tou tripp trappkou? Ja mať ešte mimi, tak ten fleecový fusík je môj 😀

ikarkulka
11. feb 2013

@milankovazuzana Co se tu dělo? 😀 Nestíhám dočítat.
Děkuju 😵

Pro Eliáška jsme vzali bílou, tak pro Alánka taky. Sice ty jejich barvy jsou úžasné, ale já mám v bydlení radši střídmost, tak jsem si to odpustila. Můžu se případně vyřádit na sedácích.
I když i ty mají stejné, taková ty šedo-černo-bílá kolečka 😀

No já doufám, že ještě využijeme ten péřový fusak, protože ten je tak úžasný, že by mě to mrzelo 🙂 Na fleece času dost.

junkfoood
11. feb 2013

@ikarkulka gratulujem a vela zdravia..pekne meno, aj ja som ho mala v uzsom vybere.. 😉

ikarkulka
11. feb 2013

@junkfoood Děkuju 🙂
Je to zvláštní, než se Alan narodil a než jsem prozradila jméno, tak jsem ho nikde neviděla, teď mi spoustu holek píše, že o něm uvažovaly/uvažují. Ale to je tak se vším - jak si člověk třeba něco koupí, najednou má pocit, že to mají všichni 😀
Jsem ráda, že se to jméno líbí 🙂

vevika
11. feb 2013

@ikarkulka gratulujem k narodeniu synčeka! 🙂 aj k novým prírastkom do Stokke zbierky 😀

milankovazuzana
11. feb 2013

@ikarkulka nič, čo by stálo za reč, ale staré prispievateľky absentovali 😀
Nooo, ja som tiež myslela, že stolica bude najprv biela, ale veru tá fialová ma nadchla a tiež ružová, ale nám obe farby farebne zapadajú do obyvky 😀

ikarkulka
11. feb 2013

@milankovazuzana Aha, tak to asi za řeč stojí 😀 Kam jste šly - do té soukromé? Tam už jsem taky nebyla jak dlouho 😀

Vy jste měli už fialový Stokkáček, že?

milankovazuzana
11. feb 2013

@ikarkulka áno, mali sme ho cca 2 mesiace 🙂
áno, čiastočne sme v ilegalite 🙂

vralen
11. feb 2013

Ja mam tiez uz konecne doma stokkacik, black melagne 2013. je vonavy a krasny. som spokojna. 🙂

lentila.g
11. feb 2013

@ikarkulka blahozelame k malickemu pokladu..a taký poklad nech sa dobre vozí v dobrom fare🙂

kalista
11. feb 2013

@ikarkulka gratulujem prajem mu vela zdravicka a nech vam robi kooopec radosti 🙂

mima01
11. feb 2013

@ikarkulka jeeeej, velka gratulacia leti....nech je alanko zdravy, stastny, no proste krasne spokojne babatko 🙂