Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

petraxy6
24. máj 2012

@hajanka veď ja som sa @riki1 už hlásila tam a neodpísala mi ☹

pumicamt
24. máj 2012

@luly3 ona ma album pre priatelov

luly3
24. máj 2012

@pumicamt 😖 jáj 😢

petraxy6
24. máj 2012

@luly3 😀 😀 😀

mima01
24. máj 2012

@luly3 ale zlty je zo starej varky a ja chcem ten novyyyy 😉 A ciernu nemusim, mam rada farbicky, nech to sviiiiiciiiii 😀
@pumicamt ja som sa ti nejak nastavila na ten fialovy, uz aj winter kit mam doma....tak uz pri nom asi zostaneme. Nove farby budu asi az v novom roku, takze to nic a z tychto mi je srdcu najblizsia ta fialova...este aj cervenu by som zniesla.

pumicamt
24. máj 2012

@mima01
na cervenu som zabudla asi preto ze musis viac kombinovat oblecko baba s kocikom aspon mne sa hodi malo farieb ku cervenu

luly3
24. máj 2012

@mima01 a možno to je starý ja nerozoznám stary od noveho asi

petraxy6
24. máj 2012

@luly3 rozoznáš, určite. látka je úplne iný materiál a aj tie tvary, sú pri novom také "oblejšie" a veľa vecí je tam iných

mima01
24. máj 2012

@luly3 najlepsie to vidno na tej podpere na nozky pri sportaku...aspon mne sa to podla toho najlahsie rozoznava, to je hned vidno...na starsom je viac hranata. Ale aj na potahoch to vidis 😉 A podla farieb uz tiez viem, ktory bol ktory...clovek sa po chvilke nauci, skolitelov tu mame dobrych 😉
@pumicamt noo, ta cervena je taka specificka, ale zase je kraaasna syta, az tak svieti...a to ja moozem. Ale do tej fialovej mi to pride jednoduchsie, zelena, siva, tyrkysova, tie mi k tomu pasuju.

petraxy6
24. máj 2012

@luly3 tento myslíš? toto bola moja srdcovka, len tie muhy v lete 😕 😕 😕

lentila.g
24. máj 2012

@luly3 tak potom asi Stokke,Lebo mne baby tu hovorili že do roka je lepšie Stokke,ja som preto aj volila Stokke lebo prvorodeny nevedel byt v lahu,a športová Cam.bola pre nebo obrovská,ja som ho len na zimu dala do Cam.aj to s fusakom,ta sedacka je dost široká../a super na S.je že tam je aj taká zmenšovacia vlozka) 😎 Ale ja teraz luuuuuubim S.;)ja stále pozerám na neho,takze som čerstvo zmanipulovana

luly3
24. máj 2012

@petraxy6 booože to je on ten je krásny

luly3
24. máj 2012

a baby čo ta rúčka???? nevadí vám

mima01
24. máj 2012

@luly3 ano, to je ten starsi typ....ale je pekna ta zlta, taka vesela, ako stvorena pre babo 🙂

petraxy6
24. máj 2012

Aj takto sa dá využiť kočík 😉 sme boli na prechádzke všetcia u kamošky a niekto bol unovaný 😀 😀 😀

mima01
24. máj 2012

@luly3 ja mam kilometre zatial odjazdene len v obchode, ale rucka nevadi 😀

luly3
24. máj 2012

@petraxy6 ja mám maltéza aj nemu by to tam pasovalo

petraxy6
24. máj 2012

@luly3 toto by mala byť čivava, len je kapánek o 3 kg ťažší a väčší 😀 😀 😀

hajanka
24. máj 2012

@luly3 myslis ta rucka ze je bez potahu? Ani nie, ale viac by mi vadilo to, ze je srubovacia a ze chrbat nema potah, aj ta podnozka je taka hranatejsia
@petraxy6 jeeeeeej 😀

petraxy6
24. máj 2012

@hajanka a tie nohy sa na .uja dávajú dolu 😠 😠 😠 a škoda, že neviem nájsť druhú foto s čivavou druhou, ten degeš býval v tom vačku dolu a len hlava mu trčala 😀 😀

hajanka
24. máj 2012

@petraxy6 😀 😝

karin187
24. máj 2012

dobry vecer aj ja sa pridam do diskusie s kocikom stokke som maximalne spokojna a planujem ho asi v s
eptembri predat mam sportovu cast zltej farby, vak a fusak oranzovy ku kociku mam aj drziak na flase,letnu verziu forest olive cely je pekne farebne zladeny🙂)

hajanka
24. máj 2012

@karin187 ahoj, preco ho predavas? to je asi starsi typ vsak?

luly3
24. máj 2012

@karin187 prečo v septembry prečo nie teraz??? ja potrebujem kočík teraz 😀 inak ahoj ale ja sem nepatrím ja sem sa sem vterkla 😀

karin187
24. máj 2012

🙂ahoj az v septembri lebo teraz ho este potrebujeme

karin187
24. máj 2012

je to starsi typ

karin187
24. máj 2012

@hajanka ano je to starsi typ

karin187
24. máj 2012

@luly3 nejako som poplietla odpoved🙂)nemozem ho este teraz predat lebo ho este potrebujeme

luly3
24. máj 2012

pekné sníčky žienky ježibaby 😝 🙂

riki1
24. máj 2012

@petraxy6 aj mne už odpísala ,pošlem ti to cez IP