Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

susisus
1. aug 2010

No tak vidite ako mi to pali 😀

vrtulka27
2. aug 2010

baby neviete mi poradit aka autosedacka vajicko pasuje na tento kocik stokke? maxi cosi?musim si kupit urychlene vajicko ale chcem sa najskor poradit....aby mi to tam pasovalo 🙂

lenocka23
3. aug 2010

@vrtulka27 Pasuju peg perego, graco a tebou spomínaná maxi cosi.. Tu poslednú mame aj my a sme spokojní, aj vela ľudí si mysli že je z tých troch najkvalitnejsia.. Ale už aj stokke robí vajičko (niekde skôr som posielala link) ale stojí cez 400€ a asi by si to do pôrodu nestihla.. No a všetky vajíčka tu potrebuju adaptery ale tie mávajú všade tam, kde aj kocik..

vrtulka27
3. aug 2010

Diky Leni 😉

adgam
4. aug 2010

Ahojte 🙂
tak my sme s naším Stokke xplory veľmi spokojní! Je to paráda a to bývame na dedine!
Chcem sa spýtať kto má summer kit 2010, chceme si objednať vo farbe pink na fialový stokke, pasuje to aj na vaničku takže ešte využijeme.

adgam
7. aug 2010

summer kit objednaný, tak potom Vám tu hodím foto 😉

kaska
7. aug 2010

baby daju sa predne kolieska na stokke aretovat, ci nie? zatial som neprisla na to, ako to mam urobit 😕

adgam
7. aug 2010

@kaska ja si myslím, že sa nedajú, tak nám bolo povedané pri kúpe. skús oficiálnu stránku stokke možno sa dopátraš 😉

lenocka23
7. aug 2010

@kaska Kolieska sa urcite nedaju aretovat...

susisus
8. aug 2010

oni sa aretuju same v snehu 😀 😀 😀 ale aj zabrzdia, teda mozno len moje 🙄

lenocka23
9. aug 2010

@susisus To sa len nalepi sneh na ne, toto trosku nedomysleli. Mohli by tam do buducucna vymysliet nejake blatniky alebo tak... 🙂

julianna78
9. aug 2010

Ahojte
Baby chcem sa spýtat či už ste niektorá leteli so stokkom,ked ano odovzdávali ste ako batožinu alebo ste brali k lietadlu.My sme kvoli dovolenke kúpili maclaren,ale malá ho moc nemusí tak trepeme stokke.
Ešte sa chcem spýtat kde sa dá kúpit fusak k starému modelu,všade majú už len nové.

lenocka23
9. aug 2010

@julianna78 poslala som ti IP

adgam
9. aug 2010

@julianna78 fusak kúpiš na babymarket.sk, dokonca je starý model za zvýhodnenú cenu 😉
nám zajtra príde fusak aj summer kit 2010 😵
inak kto má držiak na pohár, aká veľká fľaša sa tam dá zmestiť?

lenocka23
9. aug 2010

@adgam my mame ten origos.. das tam Rajec 0,7 litra uplne v pohode... mym ame este o nieco "tucnejsiu" z nejakej mineralky a v pohode..

adgam
9. aug 2010

@lenocka23 ďakujem za info, môj manžel sa toho držiaka na pohárik nevie dočkať tak som ho musela objednať 😀 verím, že ho ocením aj ja 😉

susisus
9. aug 2010

@lenocka23 "trosku nedomysleli" ze sa s nim v snehu neda chodit von - podotykam ze s mojim, mozno vase niesu tak hystercke ako ten moj 😉

lenocka23
9. aug 2010

@susisus no my sme v zime toho az tak vela nenajazdili, uvidime ako to bude tuto zimu... 😉

kaska
26. sep 2010

ahojte baby, na ofocialnej stokke stranke som objavila winter kit na stokke, velmi sa mi to paci, neviete, ci sa to da zohnat uz u nas? Neviem teraz ked sa ochladi, aky fusak mu tam mam dat. Mam doma 2, ale mozem ich pouzit iba v smere jazdy a ked bude maly chcet spat, tak ho nedam do leziacej polohy. Tak uz premyslam, co mu tam dam...

mimco
26. sep 2010

Ahoj holky,
nevlastmín tenhle kočárek (stokke) osobně, ale má ho moje sestra, takže s ním jezdím hodně často.
Je krásný, to je pravda, ale tak akorát do města. Jakmile jsem chtěla s malou zajet k lesu a do přírody po trochu hrbolaté cestě, byla to katastrofa. Celý se třásl až se malá vzbudila.
Ovládá se perfektně, korba mi připadá taky docelá velká proti některým co se dneska vyrábějí. Barva teda už trochu vybledla, má ho v červěné barvě. Sporťák už se pomalu chystá, tak jsem docelá zvědavá, jak se v něm bude malé líbit.
Myslím, že jako každý kočárek má svoje pro a proti a už záleží na každém. Záleží kde bydslíte, jaký máte životní styl. Jestli rády na procházkly po vesnici a do lesa, rozhodně ho nedoporučuju. Ale jako městský kočárek je super.
Ještě jsem zvědavá, co udělá sníh a sůl s tím vakem pod kočárkem.
Toť můj pohled na stokke.

mzuzka
26. sep 2010

@kaska ahoj, ja som v UK a mozem ti ho poslat . Viac info v IP cke 🙂

susisus
27. sep 2010

a to winter kit sedi aj na stary stokke ci len na novy???

mzuzka
28. sep 2010

@susisus zistim 🙂

brusnica1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaska
29. sep 2010

@brusnica1 supis dakujem za tip...a nevies kolko tam stoji? musim predat moje 2 fusaky, lebo mi tam vobec nepasuju..

julianna78
29. sep 2010

Jééj ten winter kit je perfekny,ale na starý model asi nebude pasovat ☹
Kaska fusakovú dilemu som riešiala aj ja,chcela som kúpit origoš stokke fusak do špotaku,ale je strašne malý,resp.tá nožičková čast je krátka.Malá by sa mi tam v zime už nezmestila.Tak som kúpila lodger a budeme jazdit v smere jazdy,to bol jediný fusak ktorý sa pod madlo akožtak dal vopchat-Inak emitex teraz robí niečo jak lodger a majú to v strede strihnuté a bodla obrázku by to na stokke mohlo pasovat,ale vraj nie je tak kvalitný jak lodger.

susisus
29. sep 2010

@julianna78 ozaj myslis ze bude ten nanoznik maly? Moja ma teraz do 80 cm a ma tam habadej miesta, ale ked som pozerala fotky stokkarok na nete, tak tam do toho fusaku - nanoznika v pohode dali aj DOST velke deti, tie vyzerali uz aj okolo 3 rokov.

julianna78
29. sep 2010

Susisus ja som donho malú posadila a vela miesta na nožičky tam už nebolo a to mala na sebe letné sandály a nie zimné topánky.Možno ešte túto zimu by nám bol,ale na dalšiu už určite nie a okrem toho revala jak pavián ked som ju tam dávala.Bola som velmi sklamaná,predsa len som chcela radšej originál fusak a další problém bol pre mna,že malá spávala len vonku v kočíku a kvôli tej tyči tam nič nepasovalo.To sa však naštastie minulý mesiac zmenilo a spinkáme doma v obývačke....v kočíku(aspon na niečo je maclaren využitý)Tak som zobrala ten lodger a ked sme ho skúšali nechcela z neho von.Teraz si však musím zvikat na otočenú sedačku v smere jazdy a dost mi to vadí.mám malú radšej pod kontrolou.

brusnica1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaska
29. sep 2010

@julianna78 presne som tak aj ja premyslala, ze by som ho dala do smeru jazdy, ale nemam rada, ked na neho nevidim...ja som minuly rok na konci zimy kupila kozusinovy fusak za 200 euro, cize je ako novy a je uplne uzasny, namakany, akurat, ze ked ho dam do stokke do proti smeru jazdy, tak mi tam vobec nesedi...musim ho predat, ale bohvie ci ho niekomu predam, ked bol taky drahy..a to mam este jeden fusak flisovy, tiez mi sedi len v smere jazdy...takze aj ten chcem predat a kupit si ten winter kit...inak ja by som ho a v tom smere jazdy aj mala, ale maly mi rad spi v kociku, ked ho kocikujem a tak sa neda dat zasa na lezato...tak teraz normalne riesim dilemu, ze co budeme robit v zime...