Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lodgermaniacka
19. jan 2012

@lia skus kuk babycare a babytrader, no maš drahe poštovne, vo viedni ich maju tiež

lia
19. jan 2012

@ustrachana orbit?myslis ,ze je dobry?moc sa mi nepaci,mozno v tom hej,ze tu ho este nema tolko ludi,ale je aj mini
a kolko u vas vyjde xari?a videla si tie fugy ?

mycats
19. jan 2012

@lia 😀 😀 😀 inak farby tiez len zakladne, musim povedat. no uvidis, ak by si ho niekde mohla vyskusat. pre dve deti vzdy musi byt tazsi ako pre jedno. a ved ani stokke nie je ziadne pierko

lia
19. jan 2012
lia
19. jan 2012

@mycats ved som ho dnes skusala 😉 len neviem ci mam zradit stokke 😅

lia
19. jan 2012

@lodgermaniacka a kolko ma tvoj maly?
moja mala sa tiez moc nepovozila v ruzovom,ani v bee,ale ten si nechavam
a teraz sa uz chce vozit,ale nema kam ani,ked cely den byva v jasliach uz

finda
19. jan 2012

@ustrachana a preco predavas stokke?, teda ak sa mozem opytat? Nevyhovuje? Inak keby viem, ze predavas fialovy winter, tak ho kupim od teba, mne prisiel minuly tyzden domov 😒

mycats
19. jan 2012

@lia jaaaj, a preco nie 😀 😀 😀 my ti to dovolime, aj tak si tu vsetky myslime, ze si nakoniec kupis aj stokke.
ale tak mne sa paci, vyzera ze sa dobre sklada a ze sa s nim bude dobre narabat. ked nevyskusas, tak nezistis. mne ta vanicka prisla z videa taka mini 🙂 ale sportak vyzera dobre

lodgermaniacka
19. jan 2012

@lia 20mes. 😉 a kam chodi do jasličiek? aj my chceme dať maleho tak 2x do týždna na doobedie, nech si zvyka 🙂

lia
19. jan 2012

@mycats ja viem tiez,ze si kupim stokke,len ma hnevaju s tym,ze nevyrobia nejake pekne farby 😠
ale taha ma to k mime,keby sa to dalo vyskusat na mesiac 😝
@lodgermaniacka to ti asi do normalnych nezoberu,to je malo,viac bude doma a nebude ti tam chciet chodit,bude vyjednavat a plakat. su aj take opatrovatelske centra,skus pozriet,hlavne pozri kde je co najmenej deti,lebo ja uz som na nervy,druhy krat je len chora,ale aj ja,aj manzel,aj moja mama,dva tyzdne uz sedime doma

lia
19. jan 2012

@lodgermaniacka este sa bude vozit a rad

mycats
19. jan 2012

@lia oni maju normalne farby 😀 😀 len ty si nerozhodna. a ten zeleny nie je zly. winter kit moze byt khaki, letny set nechces, tak ti to moze byt jedno a deka sedi. podlozka by napr. mohla byt zelena so vzorom alebo orange 😀

ustrachana
19. jan 2012

@finda vyhovuje, ale syncek je v nemocnici tak ho nestiham vyuzivat a ked sa vrati chcem zacat s novym kocikom 😎

lia
19. jan 2012

@mycats ja nechcem podlozky do neho,nepasuje mi to k stokke
ale tazko sa mi to bude kombinovat,keby bol biely,nevaham,ale nebude ☹

finda
19. jan 2012

@ustrachana aha, dufam, ze je malinky v poriadku 🙂

mycats
19. jan 2012

@lia 😀 😀 tak biely by si chcela. tak uprimne ti poviem, ze vela ludi co tuzi po bielom kociku nebude. jedine nosit winter kit bez kozusinky a tvarit sa, ze je to tak ako to ma byt 😀 😀

ustrachana
19. jan 2012

@finda no dufam, ze uz to bde vsetko tak ako ma byt a my si zacneme uzivat nas spolocny zivot tak spravne ako to ma byt 😉 zly zaciatok, ale dufam, ze o to krajsie chvile nas teraz cakaju

lodgermaniacka
19. jan 2012

@lia my už ale mame dohodnute sukromne

lia
19. jan 2012

@lodgermaniacka jaj,mne ju nechceli zobrat na menej,iba na cele dni
kde ste vybrali?

lodgermaniacka
19. jan 2012

@lia už som ti poslala IP 😉 😉 😉

lia
19. jan 2012

@lodgermaniacka aj ja 😉 😉

kaska
20. jan 2012

caute stokke maniacky, ja som tiez stale maniacka, aj ked uz som ho predala, ale stale som.. no..chcem ho aj pre druhe, aj ked este v nedohladne..ale strasne by ma zaujimal ten novy model denimovay ako vyzera v skutocnosti..
pocuj @lia ved ten beige je krasna farba aj pre babu aj pre chalana, uz ho nechces? A nad dark navy nepremyslas? Ja som ho vozila cele leto a strieska nevybledla ani nahodou.. inak ten bugaboo na ciernej konstrukcii off white potahy je velice chrum chrum...

lodgermaniacka
20. jan 2012

@kaska ty by si ktory kupila keby si sa mala teraz rozhodnuť? beige alebo navy? novinky vynechaj 😎

kaska
20. jan 2012

@lodgermaniacka ja asi beige by som skusila..ale moja predstava je ze mat ten cam co som vyssie spominala a k nemu potom by mi viac pasoval ten dark navy 😀 😎 ale zasa na druhej strane, keby som mala babu aj nad tym fialovym by som premyslala 😎 no komplikovane...
ale kebyze mam teraz len jeden kocik moct mat tak beige..

lodgermaniacka
20. jan 2012

@kaska ja som strašne špekulovala nad tou farbou, lutujem že som nešla do beige, ale tak navy je tiež krasna, len viac vidieť asi špinu, môj maly bol v predchadzajucom len raz, aj to sedel na fusaku, ale teraz v lete bude na poťahu, musim tu podložku poriešiť,,

a tak isto by som kupila byť teraz tehu, stokke na čiernej konštrukcii + off white poťahy a navy stokke, nech nemam 2 blede kočíky

kaska
20. jan 2012

@lodgermaniacka presne aj dark navy aj beige sa mi pacia rovnako, obe su krasne 😉 ale tak vyskusaj beige teraz, ked si chcela aj ten cam bledy mat...

lodgermaniacka
20. jan 2012

@kaska už mam objednany navy 😉 😎

kaska
20. jan 2012

jaaaj, tak aj tak super 😉 😉 😵

kaska
20. jan 2012

a ten denimovy neviete kedy bude v predaji? Normalne by som si ho isla okuknut 🙂 inak mne sa strasne paci aj ta daybed od nich, to by som tiez "musela" mat 😵 😵

lia
20. jan 2012

@kaska ten bezovy neviem,ten je najmenej vyrazny a nie je to taka cista farba,este sama neviem preco sa rozhodnem,skoda,ze este nemaju ten riflovy,sportak kby som si mozno ten kupila,mozno...
keby bol taky je bgb off white,nevaham ani sekundu.preto ma taha ta mima,ale neviem ci ho nebudem porovnavat so stokke a myslim,ze stokke je o nieco popredu.ale to nehovrim,ze to tak je,kedze som ho este nemala