Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lodgermaniacka
19. okt 2011

@laura28 a malu si nemala prikrytu? mne sa zda už strašna zima 😒

laura28
19. okt 2011

@lodgermaniacka V pondelok bolo krasne teplucko, mala pancusky a rifliky oteplene, rucicky teplucke aj vcera sme tak boli aj dnes pojdeme. Ta kozusinka hreje babo zospodu. Ked som ju mala vo flisovom overaliku, tak bola spotena, preto zatial len takto chodime. Ked bude chladnejsie dame aj " kryt " z winter kitu 🙂

lodgermaniacka
19. okt 2011

@laura28 ani deku si jej nedala? my ešte zateplene nohavice nemame, neviem nikde zohnať 😖 tak ma aspon pančušky, ale my sme boli tuším v pondelok vonku o 10h a mne v aute ukazovalo 5C, potom sa možno oteplilo..

laura28
19. okt 2011

@lodgermaniacka nie celu prechadzku bola takto u nas bolo okolo obeda 17 stupnov 🙂

lodgermaniacka
19. okt 2011

@laura28 aha..no môže byť že bolo potom teplejšie 😎 no mne bola doobeda strašna zzzima 😀

laura28
19. okt 2011

@lodgermaniacka mi chodime az poobede, lebo mala mi spi doma od 8 cca do 11 h, dnes sa zobudila o 11.30h, uz sme aj napapane, tak ideme von az teraz 🙂

lodgermaniacka
19. okt 2011

@laura28 jasne 🙂 no my doobeda do zimy, lebo už teraz hodinu spi, a mohol by ešte minimalne 2h 😎 😀 a ja mam siestu

fatia
19. okt 2011

@laura28 Prosím ťa, môžeš sa spýtať kamarátky, za koľko predáva tú kožušinku? Ďakujem.

lodgermaniacka
19. okt 2011

@fatia už ju ma laura na bazare 😉 😉 😉

pallacinka
19. okt 2011

Babyyy, neprovokujte s tou kozusinkou! To je hadam jedina vec, co nam este chyba, ale je perfektna!

fatia
19. okt 2011

@lodgermaniacka Dakujem 😉
@pallacinka Tiež nad nou slintam, ale popravde, aj nad tou cenou 😒

pallacinka
19. okt 2011

@fatia Vsak prave, ta cena je rovnako neuveritelna ako kozusinka 🙂

vieraris
19. okt 2011

Chcem sa opytat, ci tu nahodou niekto nepredava winter kit? Dakujem vopred za info ... 😉

laura28
19. okt 2011

@vieraris a akej farby chces?

vieraris
19. okt 2011

Tak idealne biela, strieborna, alebo tmavomodra 🙂

laura28
19. okt 2011

@vieraris no ta strieborna je krasna 🙂 biela sa rychlo zaspini podla mna .. a akej farby mas kociarik?

vieraris
19. okt 2011

@laura28 tmavomodry, takze preto tieto tri farby 😉

hajanka
19. okt 2011

@vieraris dakujem za rozmery, juuuuj ale je kraaaasna 😵 😵 😵 😵 😵 a ako sa v kociku pripevnuje? Ci len tymi pasmi?

vieraris
19. okt 2011

@hajanka asi omyl 😀

silkos
19. okt 2011

ahojte.nepredava niekto fialovy winter kit?

katka212
20. okt 2011

@pallacinka Ahoj,mate niekto skusenost s objednanim Stokke kocika z Nemecka?

lenkagl
20. okt 2011

Ahojte, neviete mi poradit aky fusak mam kupit do hlbokej vanicky? Ten s nozickami, alebo ten v celku? Babatko sa nam narodi koncom januara. Dakujem.

hajanka
20. okt 2011

@katka212 myslim ze @killian objednavala z Nemecka aj @pallacinka

@lenkagl ekonomickejsie by bolo kupit rovno nozickovy, ta vrchna cast sa da vysunut aj nozicky sa daju prehnut, usestris peniazky lebo na buducu zimu uz bude potrebovat urcite nozickovy. Ale zalezi od toho kolko si ochotna investovat 😉

lenkagl
20. okt 2011

@hajanka o.k. dakujem 😉 aj ja som si myslela. Predavacka mi vcera povedala , ze spodok toho druheho fusaku vo vanicke zavadzia kvoly predeleniu tej spodnej casti.....no neviem, ved aj ten by sa dal ohnut, nie?

hajanka
20. okt 2011

@lenkagl toho druheho, myslis ten winter sleeping bag? http://www.stokke.com/en-sk/stroller/xplory-bas... ja si myslim, ze bud je taky kratasi, ze nedojde az k tyci, alebo by nemal byt problem ho tiez vyhrnut.
Ale tento by si zase mohla vyzuzit aj v autosecke. hm.....

My sme so sestrou minule vytiahli malej Maxi Cosi fusacik, mysleli sme ze sa do neho uz nezmesti, ani sa nezmestila ke bola vodorovne nalezato, ale napr. vo vajicku v tej polohe do "u" sa do neho este krasne zmesti 🙂

andrejo
20. okt 2011

@lenkagl my sme mali od narodenia nozickovy a uplne v pohode. Maly sa narodil 3,75kg a 50cm zaciatkom januara. Urcite nekupuj normalny fusak a potom nozickovy. My sme nozickovy pouzivali aj do vanicky aj do Autosedacky (vajicko). je velmi univerzalny a dost velky. Okrem toho tie nohy na tom fusaku nemusis skoro vobec skladat vo vanicke, nieje o tolko dlhsi.

pallacinka
20. okt 2011

@katka212 Ahoj, ja som odtial objednavala vsetko a bez problemov, len ja som v Nemecku tak to mam jednoduchsie. @kilian pobabrali objednavku a dost si s nimi vytrpela, ale ja osobne sa stazovat nemozem 🙂

fatia
20. okt 2011

@lenkagl Nám sa mala narodí v koncom novembra a tiež som rozmýšľala aký fusak kupime. Ale rozhodli sme sa pre nožičkový, je lacnejší a využiješ ho aj neskor pri športovej časti. 🙂

mirkadena
20. okt 2011

@lenkagl jednoznačne originál Stokke nožičkový-využiješ aj neskôr pri športovej 🙂

mirkadena
20. okt 2011

....aj my sme sa včera prezliekli do zimného ošatenia 🙂)) 😉