Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

petkaa28
13. feb 2014

@sufo mozne je vsetko... :DD ale ako som pisala, kľudne zaspim :D

zuca
13. feb 2014

@sufo tak, prečo by klamala? V predeti maju v3 za 769 € otázna je ale fakt tá originalita, lebo ponúkajú stále aj light green aj takú modrú (neviem ako sa volala, nie dark navy) ktovie, za koľko a odkiaľ to ten predajca objedná...

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bublinka711
14. feb 2014

@petkaa28 ooo, nie, toľko to nebolo, skrátka suma, ktorú by som platila normálne, by bola nejakých 1300 a niečo, ja som platila 1100. To vychádza na nejakých 20% možno 25%.

bublinka711
14. feb 2014

@zuca
@sufo pokojne baby, určite som nedostala zľavu 40 %. To som nikde nenapísala. Jasne som napísala, koľko by som platila bez zľavy a koľko som platila normálne. Vychádza to na nejakých 20% zaokrúhlene, lebo na kočík mi dali inú zľavu ako na doplnky. Nepanikárte. Zľavy budú od 15-60%, ale 60% je na tie drobotinky, nie na stokke. Takže prosím vás skúste ma tu nerozoberať ako klamárku, chcela som vám len pomôcť a poslať vás tam, kde dávajú lacnejšie, ak niečo chcete kúpiť, ale ak nemáte záujem, tak skrátka nechajte tak... Prepáčte, že som vás informovala, a to som na začiatku písala, že som rada, že som v diskusii, kde sa radí a nevyrýva...

petkaa28
14. feb 2014

@teegreen ja som kupila uz v4, resp je objednany :DD sk som este nevidela, iba tu na mk niekto vravel, ze je zlto sivy....

bublinka711
14. feb 2014

@zuca
@teegreen máme doma V4 s novým podvozkom, kolieska sú aretovateľné a farba black melange. Cena bola Keď som išla objednávať cez ebabo, tak ste sa tu viaceré začali rozohňovať, že to nie je autorizovaný predajca a podobne, nakoniec kúpim cez autorizovaného predajcu a aj tak hrozí, že mám doma fake? No tak už ničomu nerozumiem...
@petkaa28 ospravedlňujem sa, tebe som to povedala zle, zľava je z pôvodnej ceny, nie z tej zľavnenej na nete. Za túto kačicu sa ospravedlňujem, lebo ona mi tam najskôr nahodila tú cenu, čo bola podľa netu zľavnená, ale keď mi išla dávať zľavu, odčítala to od tej pôvodnej.

zuca
14. feb 2014

@bublinka711 veď nikto nevyrýva, len z tých čísiel tu vznikol trošičku chaos a mne matika vždy robila problèm 🙂 ja som sa ťa naopak zastala a pìsala, že prečo by si klamala. Ale to je jedno, hlavne, že si spokojná a robí ti radosť. Uži si kočík, veľa šťastných kilometrov 😉

bublinka711
14. feb 2014

@zuca Prepáč, ale cítila som sa troška urazene, nie fakt, reagovala som rýchlo, mala som takú utkvelú predstavu, že sa potrebujem obrániť, lebo som fakt chcela iba pomôcť. Viem, že ty si sa ma zastala, tú správu na teba som nemyslela nijak zle, len, že potom už ničomu nerozumiem s tými fake-ami, že ako to teda mám isté, že nie je... Kočík mám zaregistrovaný, ale už tu baby písali, že aj to sa dá oklamať, tak neviem. Ale hej, máš pravdu, hlavne, že robí radosť 🙂.

Ešte raz sa ospravedlňujem všetkým, ktorých som pomotala, ale tie zľavy sú fakt super, a myslím, že ak niečo plánujete kúpiť, oplatí sa využiť 😀.

Tak, už budem radšej ticho...

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwkaiffs
14. feb 2014

@bublinka711 ty máš kočík od autorizovaného predajcu,ty fake určite nemáš! To,že určitý autorizovaný predajcovia predávajú ešte farby čo sa už nevyrábajú neznamená hneď,že sú to fake ako to tu ktosi spomenul len dopredaj statého modelu čo majú ešte na skladoch ako tu tiež už bolo spomenuté.len si kočík užívaj a buď rada,že máš presne ten aký si mala vytúžený a za super cenu a určite originál ;)

petkaa28
14. feb 2014

@bublinka711 podstatne je, ze si s cenou aj kocikom spokojna 🙂) a to hlavne ide 🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
my_nickname
14. feb 2014

ahoj, taky bych se zeptala jak jezdite po schodech a na obrubník?

tomila
14. feb 2014

Ja inak tiež neverím, že by si autorizovaný predajca dovolil predával fake. Autorizovaný predajcovia stokke sa nimi stanú pokiaľ podľa mňa spĺňajú nejaké predajné kvóty. A povedzme si na Slovensku a v Čechách je veľa autorizovaných predajcov a je síce aj dosť zákazníkov ale keď sa tí zákazníci rozdelia medzi týchto predajcov tak zasa až toľko ich asi nebude aby v pohode ešte predávali aj fake a aj spĺňali predajné kvóty. Neverím tomu.

katka2365
14. feb 2014

Baby potrebuje poistku na vanicku stokke neviete kde by som ju zohnala

ifkael
14. feb 2014

@katka2365 na bazare si tu nepozerala? bola tam prednedavnom... ked nie, tak objednaju v predeti

katka2365
14. feb 2014

@ifkael nie nepozerala som tu ale to budu mat v obchode tak pojdem sa spytat do predeti a dufam ze budu mat alebo objednaju.dakujem idem kuk na bazar

tomila
15. feb 2014

aké máte skúsenosti so summer kitmi pixels? Nevyblednú? Rozmýšľam stále na SK blue pixel. Kamarátka má síce style kit nie summer kit dark navy a po roku vyzerá hrozne. Slnko ho úplne vyťahalo a to ma trošku odrádza od summer kitu blue pixel, tiež sú tam také sýte farby.

cawes
15. feb 2014

@tomila ahoj mam sommer kit blue pixel a urcite nevybledne. Mam ho uz rok pouzivala som minule leto, nasadila som ho tusim v maji a tak som ho mala do septembra a je stale ako novy

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tomila
16. feb 2014

@cawes
@teegreen Tak to ste ma potešili. Dlho som váhala medzi beige dots a blue pixel. Blue pixel sa mi páčil o čosi viac a kedže som z východu tak si summer kity nemám kde pozrieť naživo. Ale včera som vyslala kamošku v Blave nech mi pozrie summer kity. Volala, že jednoznačne blue pixel.
Nechystám sa kočiar celý deň vypekať ale v lete sa chystáme na dovolenku. Chceli by sme aj na dve, drobec bol minulý rok veľmi maličký tak sme neboli nikde 🙂 No a tam zrejme bude kočiar vystavený väčšiu časť dňa slnku.
Inak, lietate so stokke?? Ja som minulý týždeň pozerala reflex a tam jednej babe v lietadle dosť rozbili kočiar, tak teraz neviem či vôbec brať náš stokkačík s nami na dovolenku.

erikaireland
16. feb 2014

Ahojte...chcela by som sa spytat ci niektora neviete ci na stokke pasuje autosedacka maxi cosi cabriofix...pravdaze s adaptermi na maxi cosi ..dakujem za radu🙂

iwkaiffs
16. feb 2014

@erikaireland pasuje na 100%,aj my sme ju mali+adaptéry 😉

sisaa
16. feb 2014

@bublinka711 mozem sa opytat v ktorej predajni si ho sportak kupovala? lebo ja som zhodou okolnosti tiez kupila sportiak ale ja som dostala tych 15% ale 5% na klubovu karticku nie, myslis, ze by sa to este dodatocne dalo uplatnit?

bublinka711
17. feb 2014

@sisaa ahoj, kupovala som ho v TN, ale myslím, že to bola zhoda okolností, že mi dali takú zľavu, keďže vlastne ešte oficiálne neplatila, ja som to len zbadala na ich stránke, ale keď som prišla do predajne, tak to tam už potom nevedeli nájsť, tak predavačka obvolávala manažérku a ona jej povedala, že mi môžu dať takú zľavu vzhľadom na to, že som brala viac doplnkov, pochopila som to tak, že čím viac vezmeš, tým väčšiu zľavu môžeš dostať....Zľavu ti už dodatočne zrejme nikto neuplatní, ale myslím, že aj oni v tom mali chaos. S babami, čo sme si písali aj tu na MK v skupine stokke, niektorým povedali ešte menšiu zľavu ako mne a niektorej dokonca povedali, že na stokke môže dostať až do 30%. Takže už ani ja neviem, že podľa čoho to vlastne bolo...

motylek17
17. feb 2014

baby prosim vas ku kociku stokke je len original vajicko alebo je mozne kupit akekolvek, dakujem...

erikaireland
17. feb 2014

@motylek17 pasuje aj maxi cosi s adaptermi nakocik stokke.ale myslim ze aj ine znacky este

motylek17
17. feb 2014

@erikaireland dakujem

vralen
17. feb 2014

@motylek17 maxi cosi cabriofix je najlahsie a podla mna najlepsie