Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kattrin5
30. jan 2013

Ahoj stokke je uuuplne super kocar, sice je drahy ale super investicia, oaci sa mi ze je polohovatelny hore dolu, babatko sedI tvarou ku tebe alebo von. Proste super kocar

milankovazuzana
31. jan 2013

@simuska1976 zlatý manžel 🙂 🙂 🙂 Môj manžel-a to som už tuná spomínala, vo svojom veku netušil, čo ho čaká, že do jeho života okrem jeho milovanej rodiny vstúpia aj 2 kočiariky 😀 😀 😀 , ktoré najprv s nedôverou obzeral, ale ako začal voziť, tak boli naše... samozrejme, že ich sem tam ofrfle štýlom-noooo, to je Stokke, alebo nooo Orbit, ale keď ide po meste, on macho, tak si pyšne vykračuje, ruky svoje ako lopaty v muffe a a ten pohľad na Miška, ku ktorému sa nemusí skláňať, ale ho pozoruje, spolu debatujú a ani za svet by ho opačne neotočil, aj keď v Orbite je to malina.A ja si kráčam po meste povedľa nich, som ticho, kapucňa hlave, ruky vo vačku a čumím, ako tu stále valí sneh...To sú iba ich chvíľky..sentiment???... ale aj o tom je Stokke 🙂

junkfoood
31. jan 2013

@simuska1976 moj takisto..a este ohovara druhe kociky.. 😀

junkfoood
31. jan 2013

@ijanka27 ja mam dark navy kocik, to by som vyzerala asi ako z cirkusu, ale dakujem za ponuku.. 😀

kajakaja77
31. jan 2013

@junkfoood tak v tomto sú tí muži rovnakí, moj najprv frflal, že čo to chčem za kočík, potom sa mu zapáčil a on ma presvedčil aby sme ho kúpili, a teraz keď niekam ideme tak kočíkuje on a ide ako páv.....
Inak máme skoro rovnako staré deti.. 😀 Elinka mala 28. 2 mesiace....

junkfoood
31. jan 2013

@kajakaja77 presne tak, moj tiez najskor frflal..hehe ..no a moj brunko bude mat teraz v nedelu 2 mesiace..to by mohli byt akurat stokkacovi frajeri.. 😀

kalista
31. jan 2013

@milankovazuzana a totooo je ten dovod preco milujem stokke, ze s sa neda nekecat s drobcom.

kajakaja77
31. jan 2013

@junkfoood no vidíš...... Prečo nie?

kajakaja77
31. jan 2013

Ahojte kočky..... Včera sa mi pokazil kolotoč nad postielku a malá to tak zbožňuje a teraz nemá..... Potrebujem súrne kúpiť nejaký ale dobrý..... Nemáte nejaký tip? Lebo ich je hrozne mc - neviem vybrať..... ☹

milankovazuzana
31. jan 2013

@kajakaja77 mne sa najviac páčia Natou natou-myslím, že sa tak volajú, ale drahé sú jak šlak, je ich visc typov.My máme kolotoč doteraz, máme iba taký obyč, z hračkárstva, ale šlape jak hodinky 😀

kajakaja77
31. jan 2013

@milankovazuzana no aj ja som mala taký po Jankovi ale ulomil sa držiak a nedá usa to opraviť..... A tým pádom úplne nefunkčný lebo keď motor avesím inak ak sa to netočí.....

ustrachana
31. jan 2013

@kalista tak mi pomoz prosim, ja som bez kocika a sedim doma ako pipina a uz mi sibe 🙂)))))

maminamaja4
31. jan 2013

Baby,vcera prsalo i snezilo a vobec...debilne pocasie, všetci nahodili tie svoje zažltnuté igelity a ja s kapucňou na hlave s mojim bieym WK, to viete,že som žiarila. ...a to vám bol taký super pocit,a malý spal jak zabitý, že dve hodiny v daždi,vetrovka už premočená a WK nič. Aj preto ho milujem. 😵 😵 😵

segafredo
31. jan 2013

Prosím poraďte - myslíte, že tento fusak https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/l1q9/sto... je ten, co se prodává i teď? Paní teda píše, že je kočár starší typ, nevím, zda mám jít jen do toho fusaku nebo ne. Díky za radu

dolcegucci
31. jan 2013

@segafredo urcite nie.pride mi ako sity.

segafredo
31. jan 2013

@dolcegucci no mně se na pohled taky zdál jiný, možná jen foto je zkreslené, ale psala do zprávy, že je originál. V popisu co není originál má v závorce, u tohohle není nic...moc díky za radu

dolcegucci
31. jan 2013

@segafredo na zipse by malo byt vyrazene logo 🙂

segafredo
31. jan 2013

ale visačku stokke má...já nevím, nějak ale nedrží tvar, oproti jiným, co holky prodávají...

segafredo
31. jan 2013

@dolcegucci to je fakt - nášivka se dá našít na cokoliv

kilian
31. jan 2013

@segafredo je to original storocny stokke fusak,ktory siaha len Po driek dietata!
Su to vlastne len nohy,ale na chrbatiku nieje nic.
Ma to dobre odfotene,aby sa to nedalo vidiet...😀

milankovazuzana
31. jan 2013

@segafredo nedá sa to dobre priblížiť, ale ukončenie zipsu dole mi nesedí, ani lemovka okolo vrchnej časti, zipsy z diaľky vypadajú ako originál, ale to nič neznamená.Neviem, či aj u týchto fusíkov do nových modelov boli staršie a novšie typy, ak áno, tak to najnovší typ rozhodne nieje..., alebo je to fejk a niekde to mohla kúpiť ako originál.Neviem.

maminamaja4
31. jan 2013

@segafredo Originály máš v bazariku dva,cca75eur,ja by som nevymýšľala a kúpila najnovšie,lepšie materiály i prevedenie.

milankovazuzana
31. jan 2013

@kilian A to sú staršie ešte než guličkované, alebo sú prostredné-medzi guličkami a tými dnešnými...

dolcegucci
31. jan 2013

@milankovazuzana urcite este pred gulickami 😀

segafredo
31. jan 2013

@kilian
@milankovazuzana OK, DÍKY. Mně k tomu ani právě ta cena moc neseděla, proto jsem se raděj zeptala..

kilian
31. jan 2013

@segafredo
@milankovazuzana Este daaaaavno pred gulickami....

milankovazuzana
31. jan 2013

@kilian ahááááá, no prosím, zase som si rozšírila obzory 🙂 , ďakujem.

segafredo
31. jan 2013

@maminamaja4 mě právě zaujala ta cena - ale asi cena odpovídá opravdu kvalitě. 75 eur za bazarové je myslím dost, to už koupím raděj nové za plnou cenu.

segafredo
31. jan 2013

@segafredo já budu tady víc tápat, než se vše naučím se stokke 🙂 doma mám od minulého týdne korbičku a autosedačku stooke, sporťák dorazí zítra. Snad si s ním zaradím, kdyžtak se opět na vás obrátí 🙂

lenka1108
31. jan 2013

@segafredo kupovala som ho od @janka2232 janulka prosim ta je to original fusak? lebo ja neviem.

@kilian prepac ja som nefotila nic naschval.pani sa pytala ci predam.povedala som nie.no stokkac uz som predala tak som sa jej slusne opytala ci ho chce.netvrdila som ze je nejaky iny.