Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
2. jan 2012

@lodgermaniacka - no budem zvazovat, len najprv musim redukovat 😀 😀 lebo inak by nemal kde stat. mame sice dost velku predsien, ale tri kociky su dost 😀 😀 😝
nestraste s kolieskami 🙂 stacilo co mi blbli tie na stokke, som osedivela z toho 😖

jessicax
2. jan 2012

@lodgermaniacka zapp xtra je tak trocha hrkalka ale inak je fajn, paci sa mi to polohovanie, je priestranny do vysky aj do sirky a maly je v nom spokojny . A najviac teda, ze sa mi zmesti do auta nezlozeny. Ale bee je tiez fajn, ide podstatne tichsie, lahunko jednou rukou. Plusko som nemala takze neviem porovnavat

jessicax
2. jan 2012

@mycats na maltu 🙂 ? My toto leto asi tiez nikde, mozno tak bez deti lebo s nimi to nie je dovolenka. Maly uz bude behat, takze to by som len davala pozor, ze jeden sa rozbehne dolava, druha doprava a ja by som ich len nahanala 😅 . Doma pri bazene je klud a pohoda, ak na dovolenku tak len sami dvaja 🙂

jessicax
2. jan 2012

@lodgermaniacka aj tebe krasny Novy rok aj celej rodinke, nech je este lepsi ako ten minuly 🙂

mycats
2. jan 2012

@jessicax tak dovolenku s malym si neviem predstavit, asi by som ho tiez nechala doma. na dovolenku s detmi moze ist babka 😀 😀 😀 u nas by to bolo to iste, celu dovolenku by som len robila bachara nad malym 😝 😝 tak radsej ta malta u nas na zahrade 😀 😀 😀
to ja sa kupem a maly beha okolo manzela a pomaha mu 😀 😀 uz sa na to teeesiiim.
takto to u nas vyzeralo toto leto 🙂

mycats
2. jan 2012

@jessicax @lodgermaniacka - ja som tiez mala zappika, este toho nepolohovatelneho a maly ho mal rad. len to je kocik vyslovene tak do nakupneho centra, alebo inak je nepouzitelny 😀 😀 😀
ja som ho chcela, ze je maly, sikovny a ked niekam ideme, tak sa zmesti hoci kam.
mne vadilo, ze na neho nemozem zavesit ani len tasku, lebo sa prekoti a ked nabehol na kamienok, tak s tym mal problem a musela som to obehnut 😝 😝 😝
ale na nakupy bol faaakt super 😀

lodgermaniacka
2. jan 2012

@mycats jasne 🙂 my mame rovnako stare deti a 3 kočíky je už v ich veku moc vela 😎 mne ak sa podarí predať jeden kočík, budem mať len maclaren a asi si ešte raz objednam bee+, nebola som s nim extra spokojna ale je to imidžovka, na to ako ho strašne baby ospevovali ma totiž sklamal..byvam v BA ale na každej puklinke na chodniku sa zasekne a treba ho pridvihovať, je podla mna dosť tvrdy a sed je strašne kolmy a kočík moc otvoreny 😎 same negativa, no napriek tom mam naň slabosť 😀 aspon keby sa nezasekavali a nevibrovali kolieska..hadam to napravia, chcem len najnovšiu kolekciu..
@jessicax mne velmi na zappovi vadilo skladanie, pripadalo mi strašne komplikovane ale asi je to o zvyku..a nie som sice najvyššia, mam niečo cez 170cm, ale ked som si dala opätky bol mi strašne nízky a strašne som sa hrbila, nehovoriac o tom hrkotaní a celkovo bol nejaky rozheglany ale možno len ten čo som mala ja, ten tvoj je najkrašia limitka, toho by som si nechala 😉 😉 😉

mycats
2. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 😀 ja dufam, ze ten moj predam a potom uvidim, bud zostanem pri stokke a kupim novy model, nech mam srdicko na mieste alebo skusim bee, ale teraz si ma normalne odhovorila. vzdy ho tu vsetci chvalili. ja byvam na dedine, potrebujem rozumny kocik co prejde vsetkym. tu u nas su niektore cesty ako zo 46ho. tak este uvidim, budem kukat, porovnavat a uvidim aj kolko bude peniazkov 😀 😀 😀
uz som nejaky ten kocik predavala a okrem zappika, ktory som predala do 5min. od zadania inzeratu, som vsetky dala hlllboko pod moju predpokladanu cenu.
ja mam tiez nieco cez 170 a s opatkami mi je dobre len stokke 😀 😀 😀

jessicax
2. jan 2012

@lodgermaniacka ano to skladanie na zappovi mi dodnes nejde preto som ho kupila len s podmienkou, ze ho dam do auta aj nezlozeny. Pamatam si ked som mala este davno obycajny cierny zapp a cela rodina sme sli do baumaxu prave s tymto kocikom, nesiel mi za toho pana rozlozit, mordovala som sa s nim na parkovisku, muz sa mi smial ale mne bolo do placu. Ja som krpata, meriam len nieco cez 160 cm takze aj ked si dam opatky som este v norme a nehrbim sa 🙂
Inak to stare bee malo sed v pohode, nebol kolmy ale bolo zas uzsie hlavne skrz tie bocnice a tiez skor na rovny teren

klarawerder
2. jan 2012

Ahojte baby! Mam dotaz, je mozne koupit na novy model Stokke nahradni kolecka? Mam ted moznost koupit ani ne rok stary fialovy Stokkac za super penizky, tak na nej jdu odpoledne mrknout k prodejci 😉 Ale rikala jsem si, jestli budou trochu sjeta kola, tak ze bych asi potom musela koupit nova... (zaruka na ten kocarek je pry jeste rok)...popr. kolik ta kolecka + - stoji? (idealne kupovane na Slovensku nebo v Cechach-v Nemecku ani UK objednavat nechci). Jinka se poctive hlasim ke Stokke-zavislackam 😀 Tak dlouho jsem o Stokke premyslela, az jsem se nakonec diky vam a pozitivnim recenzim rozhodla,ze jdu do nej (a tlucu se do hlavy,ze jsem si ho nekoupila rovnou,kdyz jsem nad nim pred nejakym casem jeste jako tehotna slintala na Veletrhu pro deti v Brne 😀 ) Uz jsem z toho vseh blazen,aj se mi o nem zda 😀 ...takze se samozrejme nemuzu dockat,az ho budeme taky mit-pocitam,ze tak do 14-ti dnu...tak to pak vsechno vyzkousim a mozna budu zase otravovat s vsetecnymi dotazy "co a jak" 🙂 Mockrat diky za ochotne odpovedi, kdyz jsem se jeste jako Stokke-odpurce ptala, jaky ze je to vlastne kocar...presvedcily jste me,ze Stokke asi bude stat pekne za to (aj za take nehorazne penize 😀)

kalista
2. jan 2012

@mycats @jessicax @lodgermaniacka no ja som mala Bee, síce staré, ale ako imidžovka super, ale inak nič moc. Dlho sa u nás neohrialo. Zapp som mala a mám nepolohovateľný, ale celkom sme si rozumeli 😎 až nato, že občas spadol aj s dieťaťom, ale mne vôbec nehrkal. Tie polohovateľné hrkaju????

andrejo
3. jan 2012

@klarawerder my sme kupovali na SK kolieska komplet aj predne aj zadne a vysli cca. 150€ ale myslim ze to bude uz teraz o nieco lacnejsie. A podotykam este raz boli to vsetky 4 kolieska.

kilian
3. jan 2012

@kalista @mycats @lodgermaniacka @jessicax ja som z bee + spokojna,jedine mi vadi ten kolmy sed,ale inac super.to zase naopak som mala nepolohovatelny zapp,a syn mi v tom otrasne sedel,a fakt sa hocikedy prekotil. 🙄
@klarawerder vitaj v klube

mycats
3. jan 2012

@kilian @kalista @mycats @lodgermaniacka @jessicax - tak zappik je v stabilnosti nic moc, ale zase sa s nim dobre jazdilo po obchodaku 😀 no a nepolohovatelny je nic moc, mne na nom chybalo aj madlo.
necham si bee prejst hlavou, mam teraz starosti s kocurom, prave sme prisli od veterinara, takze kocik a ine zalezitosti musia pockat. Moje chlpate zlaticka su moje vsetko!!

klarawerder
3. jan 2012

@andrejo Díky! Tak snad je pak případně budu moct někde sehnat 🙂

lodgermaniacka
3. jan 2012

@jessicax tiež som čitala že stare bee nebolo až tak kolme-ten sed..ale ked už, tak radšej nove, ale čo ked su tie kolieska na dve veci 😠 😒 ☹
@kalista neviem, ja počujem každy zapp ked ide 😀 mne ten kočík nesadol, pre mna zo všetkych kočíkov uplne najhorší 😎 ale vela babam vyhovuje 🙂

lodgermaniacka
3. jan 2012

@mycats do obchodaku je asi každy dobry 😀 a kocurikovi prajem rychle uzdravenie 🙂

mycats
3. jan 2012

@lodgermaniacka - uplne vsetky nie, niektore kociky su este plus aj nemotorne a maju velky narok na priestor pri zatacani a otacani. zappikom som prebrazdila ikeu ako sarkan 😀 😀 a este aj vo vytahu nezabral vela miesta. so stokke som bola len u nas v jednote, tak nemozem porovnat, ale planujeme aj ba a zoo, tak snad otestujem 🙂
dg je epilepsia, tak uvidime. som z toho dost na nervy. 😖 😖 uvidime ci sa to bude stupnovat alebo nie.
lieky pekne spapkal, pomojkali sme sa a tvari sa ko stastne slniecko 🙂
ja dufam, ze nas necaka dozivotna liecba

kalista
3. jan 2012

@mycats nepotesim ta moja havinka to ma a davaju jej 5 rokov....tam je len dôležité ako časté sú zachvaty, naša to má len na silvestra 😒

mycats
3. jan 2012

@kalista - viem, veterinar povedal to iste. u maciek je to trosku ine a hlavne je to velmi zriedkave. moj kocur je brit a u tych je to naozaj vynimka, nepoznam ziadneho ineho. teraz dostal lieky na 6 dni a potom uvidime. ak by to nemaval casto, tak by mohol byt aj bez liekov. u psikov je to castejsia diagnoza a niektore plemena tym znacne trpia. britske macky su dost prirodne plemeno, ale moj bobik je taky cistokrvny krizenec 😀 a v jeho rodokmeni bol robeny experiment s americkymi kratkosrstymi a perskymi mackami, takze ma dost bohatu geneticku zakladnu. len kto vie co tie dve plemena so sebou priniesli okrem lepsieho oka, srsti a typu 🙂 🙂
bobik je vystavny sampion, uz je GIC a chcela som este skusit vyjazdit Supreme chapiona pre neho.
ma len 5 rokov a dalsich 10rokov zivota pred sebou, tak ja dufam, ze je to silny chlapec a spolu to vybojujeme do vytazneho konca.

kilian
3. jan 2012

@mycats skore uzdravenie ....
@tonko_babymarket neviete nahodou,ci a kedy budu nove letne kity na stokke?

kalista
3. jan 2012

@mycats briti su nadherni cross fingers nech je vsetko v poriadku 🙂 Naša Farea je tiež šampionka 🙂 ale ja som s vystavami skoncila aj ked ma to bavilo.

Dievcence a ktoru sedacku by ste mi viac odporucili maxi cosi cabriofix alebo pebble? hmmmm

mycats
3. jan 2012

@kilian @kalista - dakujeeem!! 🙂

kilian
3. jan 2012

@kalista ja som mala obidve,pebble je novsi model,a vies lepsie potom predat.ale inac velmi malo rozdielov maju....

kilian
3. jan 2012

@kalista co ma este napadlo,ta latka na pebble sa dost zmolkuje.pri nozickach .

kalista
3. jan 2012

@kilian Dik 😉
a co je pravdy na tom, ze cabrio je väcsie?

kilian
3. jan 2012

@kalista skor by som povedala,ze pebble ma take oble tvary,ze sa zda byt take utulnejsie.obidve sedacky su super.

lodgermaniacka
3. jan 2012

@kalista ja som mala pebble a bola som velmi spokojna, porovnavala som s cabrio a nakoniec som sa dobre rozhodla, nie je pebble nastupca cabria? podla mna je pebble väčšie, maly sa mi do pebble zmestil aj ročny a bol velky 10kg 😉 len sa som kupila v 8m už romerku od 9-18kg, tak som vajce potom nepoužívala..

kilian
3. jan 2012

@lodgermaniacka @kalista ano,je to novsi typ od maxi cosi.myslim,ze je to len tym tvarom,ze vyzera byt mensie.

lodgermaniacka
3. jan 2012

@kilian mne ani nepripadalo menšie, ale bolo velmi pohodlne a bolo tam ešte viac ochrany proti narazu po bokoch ako pri cabriu, ale nie som predajca, neviem sa spravne vyjadriť 😅