Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kilian
18. jan 2012

@finda bee je mnam mnam 😵 😵 😵

mycats
18. jan 2012

@finda tak ja si myslim, ze nestranny pozorovatel by mal urcite dost a nase prezliekanie kocikov by isto okomentoval velkou ironiou 😝 😝
ale tak zase kolkiiii zavidia 😀 😀 😀
juuuj, ved uz sa tesim ako mala, ze ked pride novy fesak, tak budem kocikovat 100-200.
este musim dokupit, deku, lety kit, haciky na tasku a full vybava je tu 😀 😀

kaia
18. jan 2012

Ahojte, mate niekto skejtik pre starsie dieta? Ako sa vam s tym funguje? Uvazujem nad tym, len neviem, ci tomu, kto tlaci kocik nezavadzia pocas chodze 😒. Dakujem za info 😎

jessicax
18. jan 2012

@finda ja som mala starsie beecko, nie plusko a tiez bolo fajn

shawn7
18. jan 2012

Ahojte, mam otazku.Kedy ste vystriedali vanicku za sportovu cast? Moja mala ma teraz 6,5 mesiaca a naucila som ju v kociku spavat. Vo vanicke este ma ako tak miesto, no ale mozno by prijala viac pohodlia.

kalista
18. jan 2012

tak denim style kit sa neda objednat 😠

jessicax
18. jan 2012

@kalista myslis ten riflovy ako samotny potah? Nechapem, ved z babymarketu bola info, ze sa bude dat kupit aj samostatne 😕

jessicax
18. jan 2012

@shawn7 ja by som sa asi skor bala, ze mi z vanicky vypadne, predsa len 6 mesacne dieta uz zacina same sediet. My sme sli do sportaka ako 5mesacni

kalista
18. jan 2012

hej riflový ☹ hmmm ☹

jessicax
18. jan 2012

@kaia ja skejtik nemam ale pri jazde bude urcite trocha zavadzat hlavne ked robis velke kroky. Mozno niekde v obchode ho maju aj vystaveny

jessicax
18. jan 2012

@kalista ani neskor? Lebo tusim ani riflovy kocik este nie je v obchodoch

kalista
18. jan 2012

to mi napisali: "Tak máme to potvrdené od výrobcu, Style kit v limitke DENIM nebude dostupný."

jessicax
18. jan 2012

@kalista to je skoda 😒 Mne sa na obrazku ta farba sice nepaci ale v reale bude podla mna vyzerat dobre

hajanka
18. jan 2012

@shawn7 sestrina mala bola v stokke sportiaku od 4,5m predtym od 3,5m v Quinny Buzz, nie preto ze by sa nezmestila, ale nechcela lezat v kociku

hajanka
18. jan 2012

@kalista on mozno bude, ale neskor, teraz podla mna chcu nalakat na komplet vybavu v novom sate (zarobit, nie?), takze kto ho chce, bude si musiet kupit vo full vybave s konstrukciou. Ale neskor si myslim, ze ho zacnu ponukat aj samostatne ako textile kit.

mikolajova.zuzana
18. jan 2012

@shawn7 kludne ju daj uz do sportovej, tam ju das do polohy lezmo a neboj, bude jej tam naozaj fajn... 😀

shawn7
18. jan 2012

@jessicax moja este nesedi, i ked zdviha sa vzdy ked moze. v kociku spi, je to prakticky 100% sposob ako ju uspat.

shawn7
18. jan 2012

@mikolajova.zuzana asi ju uz dam do noveho. budem musiet kupit vybavu, lebo udrela zima a sportiak je dost otvoreny

shawn7
18. jan 2012

inak nedavno som isla okolo Eurovea a bola tam mamicka, ktora tlacila 2 Stokke ružovej farby..... bola som hrda, ze mam stokke, i ked mm nadava na predne koliecka.

mycats
18. jan 2012

@shawn7 tu kazdy mm na nieco nadava ohladne tohto kociku. mojho ho nema rad od hlavy po paty a to ho ani netlacil 😀 😀

kilian
18. jan 2012

@mycats no moj nadava,ze je ako buzerant,musi sa prechadzat s ruzovym kocikom. 😀 😀
@shawn7

mycats
18. jan 2012

@kilian 😀 😀 😀 asi by som mu na to povedala, ze som straaasne stastna, ze si mozem kupit novy kocik a idem na to 😀 😀

finda
18. jan 2012

@shawn7 moja mala ma zajtra 4 mesiace a uz sme tyzden v sportaku, ale nie preto ze by sa tam nezmestila, ma 5,5 kg, ale ona je strasne zvedava a ked sme vonku tak chce cumakovat na svet. Ale mam ju stale v lahu, tak aj tak lepsie vidi ako z vanicky a nesmierne sa jej to paci

finda
18. jan 2012

@mycats a ake haciky kupujes na tasku? bo ja tu moju nosim len tak prehodenu cez rucku, teraz ked tam mam ten rukavnik tak mi to pekne drzi ale bez neho sa mi smyka dole 😠

finda
18. jan 2012

@jessicax tak myslis ze mam ist do toho bee? nebudem lutovat?

mycats
18. jan 2012

http://www.kocikomania.sk/kocikomania/eshop/1-1...

tieto, to esika ma inspirovala 😀 ma to tak na tom predavanom stokkim 😀
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/23qw/kra...

ja tam mam tasku uchytenu na tom orginal usku z forest setu a druhe mam z mobilu, no blazen!!!

mikolajova.zuzana
18. jan 2012

@shawn7 no krasna je ta zimna... ja nemam, ale ani nekupujem, neda sa... ale nemala som problem zeby bola malinka studena alebo jej bola zima, stale bola teplucka aj ked bola len vo fusaku :D ale mat navyse 300 ecka, tak ho mam aj ja :D

hajanka
18. jan 2012

@shawn7 moj nazor je, ze prave nie je velmi otvoreny, ked si porovnas s inymi sportakmi, napr. mali Quinny Buzz a ten je uz je teda fakt otvoreny 😀 oproti nemu ma Stokke obrovsku striesku aj sedacku hlbsiu a je ovela lepsie kryty po bokoch.

mycats
18. jan 2012

baby, neviete nahodou niekto ci nesedi podlozka casualplay do stokke??? 😀 strasne sa mi pacia, len sa mi zdaju velke.

mycats
18. jan 2012