Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

esika
12. feb 2012

@kilian ahoj 🙂 nemyslim na tomto, ale napr.co je teraz na ebay.de za 615 euro kup hned a keby sa jej niekto ozval tak ho kupi a ma zarobene🙂

hajanka
12. feb 2012

@esika nemam slov 😠 ja som mu pisala o viac fotiek, odpisal, ze teraz nema, ze popyta kamosku co ho predava 😒

pumicamt
12. feb 2012

@hajanka ja som pisala na jej inzerat vtedy mala v poonuke iny stokke a potom v inzerate mala napisane ze preda aj ruzovy a napisala som jej ci ho ma a ona ze nie a behom dna nahodilla inzerat co ma na bazosi tak akoze ju nechapem

hajanka
12. feb 2012

@pumicamt ale ved tu na MK to je chlap, ci? Ma chlapsku ikonku a mne pisal v muzskom mene, za kamosku.

pumicamt
12. feb 2012

@hajanka mne na bazosi pisala ona.

hajanka
12. feb 2012

@pumicamt 😀 nevyjde z nich ani ------- 😀 raz jeden raz druhy, preco asi?

taminameiki
12. feb 2012

@esika ahoj 🙂 ano len textile kit velmi som sa zamilovala do tej farby, je supeeeer 🙂 😉 pekny dnik

taminameiki
12. feb 2012

@kilian povckam si do zajtra a pojdem sa mrknut do gutwein nech viem ako dlho musim cakat a potom sa rozhodnem, 🙂

pumicamt
12. feb 2012

@hajanka mozno podvodnici ktovie.

lia
12. feb 2012

@taminameiki a nie je leppsie si objednat u vas ?urcite by ta to vyslo lacnejsie

taminameiki
12. feb 2012

@lia ono je tam rozdiel 23 € ale ked ja to uz chcem hneeed
🙂
/

mauerka
12. feb 2012

@taminameiki Zavidim vam, ze uz toto riesite 🙂 Ale aj ja uz vlastne mam favorita, ked by som mala byt v najblizsich mesiacoch tehu, tiez byvam v AT a tak ma zaujal gutwein - su tam dvojake ceny. Ako ziskat tu BabyPoint-Preis? Treba tam mat uz nieco nakupene, zbierat nejak "body", alebo sa stat clenom niecoho...? Vies mi poradit?

luciag3
12. feb 2012

@danielle25 ahoj. light green skúšala som to na stokke stránke a zdalo sa mi to v pohode. ostatné sa mi moc nepáčia

taminameiki
12. feb 2012

@mauerka ahoj mozes sa zaregistrovat aj cez internet ale priamo u nich baby point kartu ti vystavia hned len az po niakom mesiaci ti pride domov. Nato aby si kartu ziskala nemusis nic kupit len povies meno a adresu a hned ta daju do pc a kedykolvek prides tak povies len svoje meno ani tu baby point kartu nepotrebujes a je tam suprovy personal 🙂 ,

taminameiki
12. feb 2012

@mauerka myslela som to tak ze ak si potom niekedy baby piont kartu zabudnes aj napriek tomu budes mat akciu lebo uz tvoje meno bude v pocitaci 🙂

mauerka
12. feb 2012

@taminameiki Tak som to aj pochopila, presla som si podrobne aj ich stranku, tak podat ziadost o kartu sa cez net neda, iba v obchode. Ale aj tak neva...hlavne, ze si sem dala ten tip na nich. Do Wien chodievam velmi zriedka, takze az ked to skutocne bude aktualne, tak si ich najdem 🙂

taminameiki
12. feb 2012

@mauerka ale musi sa to dat cez net ved aj ja som sa tam tak prihlasovala no uz to budu asi tak dva mesiace 🙂

taminameiki
12. feb 2012

@mauerka aha no prepac mas pravdu uz to nejde ☹ a predtym to islo no skoda

mauerka
12. feb 2012

@taminameiki Veru...Ale kym ja budem potrebovat Stokke, mozno sa uz opat bude dat aj cet net 😀 😀 😀

mycats
12. feb 2012

@esika @kilian
@mycats
@hajanka
aka sikovna. to nie je jedina. pokial viem tak takto sa obchoduje s kocikmi bezne, zial bohu!! 😝

lodgermaniacka
12. feb 2012

@mycats aj ja poznam viacere take obchodničky, je mi z nich zle, no ale ked su bez chbtovej... 😖 😖 😖 hlavne ked vas niekto stiahne z ceny a potom zaraba na tom 😠 ☹

mycats
12. feb 2012

@lodgermaniacka 😠 😠 presne, stiahnu cenu a potom si najdem kocik o tyzden na bazosi!!!

lodgermaniacka
12. feb 2012

@mycats aj mne sa to stalo, preto sa mi to nezda ferove 😒 😒 😒 😒

mycats
12. feb 2012

@lodgermaniacka mna skoro roztrhalo!! a ako mi tu plakala, tehotna s bruchom prisla!! ak bolo prave!!

mauerka
12. feb 2012

@mycats @esika @kilian @mycats @hajanka
Baby, to co vlastne pisete o tych inzeratoch...? Snazim sa to nejak pochopit, ale bezuspesne...Poucite ma niektora, na co davat "pozor"? Som asi nejaka "neposkvrnena" 🙂 resp. naivno-sprosta...?

kilian
12. feb 2012

@mauerka je vela podvodnikov na nete,zaplatis ,ale kocik neuvidis.alebo pripady,ked niekto lacno zozenie kocik,ale nie pre vlastnu potrebu,ale na dalsi predaj za vyssie peniaze-zarobkova cinnost podaktorych...

hajanka
12. feb 2012

@mauerka ludia takto zarabaju, daju si inzerat ze predaju kocik za napr. 800 EURO, pricom ziaden nemaju. Ak sa im ozve zaujemca, kupia uz vopred vyhliadnuty z ebay za 600 EURO a tebe ho predaju za tych 800 EURO cize 200 EURO na tebe zarobia.
Tento o ktorom tu hovorime, ma fotky na 100% nie nafotene nim, ale stiahnute niekde z netu. Preto sa domnievame, ze je to jeden z tychto "podvodnikov".

@lodgermaniacka pise, ze jej sa to stalo, predala kocik a hned na to si nasla na inej inzertnej stranke, predpokladam za vyssiu cenu. Takto ludia zarabaju 😠

tannia87
12. feb 2012

@hajanka podla mne nie su podvodnici netreba hned niekoho osocit zato ze neikde kupia lacnejsie a predaju len ich sikovnost nemusia hen dniekoho podviest 😒 ved predsa o tomto je svet aj obchodnici s autami nap.kupia v nemesku a tu predaju o 500e drahsie-kazdeho sikovnost

kilian
12. feb 2012

@tannia87 nech zarabaju na inych a nie na matkach s detmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 nepovazujem to vobec za nejaku sikovnost!!