Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kalista
3. apr 2012

@poleva si ju mala? Podľa mňa jej vôbec nič nechýba 🙂 dieťatko je tam dokonca viac chránené ako v inom kočíku 😎

lenka0283
3. apr 2012

da sa dat sportova cast z novsieho modelu na konstrukciu zo starsieho modelu? a nepredava tu nahodou niektora len tu samotnu novsiu sportovu cast? dakujeem 🙂

aanetta
3. apr 2012

@kalista tak na tejto fotke vyzera super 🙂 tu je taky pekny do modra ale na tej vzorke co som videla sa mi zdalo viac do seda.No teraz neviem...sa rozhodujem medzi blue melange a dark navy 😒

mima01
3. apr 2012

@poleva a určite si ten kocik mala, ked si to tak super zhodnila...

mima01
3. apr 2012

Kočky z BA....nebola by ste niektora ochotna kupit mi v BA v babymarkete fialovy winter kit, kym ho maju teraz v akcii, ak tam nahodou niektora nepojdete? Korunky by som poslala na ucet. My sme zo Ziliny a zrovna teraz tam nemame cestu 😒 A cez web ta akcia vraj neplati...teda nie vraj, ale asi urcite, lebo tam maju normalnu cenu 279.

poleva
3. apr 2012

@kalista ale ako je chránené,ked navrchu je len deka? alebo mi ničo ušlo?

kalista
3. apr 2012

@poleva to vies co je pod nou? konkretne môj maly ma pod nou kozeny fusak!!! 😀 😀 😀 Ach jaj

poleva
3. apr 2012

@kalista ale ku kočiaru je niečo? myslím na vrchu

kalista
3. apr 2012

@poleva Samozrejme

hajanka
3. apr 2012

@kalista preco si to myslis, napis prosim aj dovod. Vobec nic jej nechyba, dokonca je viac chranena ako niektore ine. Vo vnutri ma matrac a co si das hore je len na tebe, ci uz deku, alebo ten kryt, alebo fusak, alebo winter kit..... moznosti je vela 🙂

poleva
3. apr 2012

@kalista aha,tak to som nevedela 😵

hajanka
3. apr 2012
kilian
3. apr 2012

Zmeskala som nieco?

isabelle777
3. apr 2012

ahojte, potrebovala by som poradit... Kedy ste svoje deticky dali z hlbokej vanicky do sportoveho? Moj krpec bude mat za chvilu 4 mesiace a uz teraz ked je hore mi nevydrzi vo vanicke, chce pozerat von... Tak ho vyuzivam len na spanok...

vevika
3. apr 2012

@isabelle777 ja som to robila tak, ze ked chcela mala spat tak som naklikla hlboku vanicku a ked bola hore a chcela pozerat, tak som dala sportovu cast. takto som to robila asi mesiac (od 5. mes.) a od 6. mes. som ju mala len v sportaku.

finda
3. apr 2012

@isabelle777 my sme od 4,5 mesiaca v sportovej casti, ale nasa sa jedovala, lebo ked bola vo vanicke tak nic nevidela. Ved skus ho tam dat a uvidis 🙂 Inak ja som tiez HC 😀

isabelle777
4. apr 2012

@vevika @finda diky, skusim tu sportovu cast ako sa mu bude pacit, ale az ked sa otepli, zatial to budeme musiet vydrzat v hlbokom 🙂

hajanka
4. apr 2012

@isabelle777 neterka bola od 3,5mes. v sportovej casti Quinny a potom kupili Stokke a sla tiez rovno do sportovej (od 4,5mes.), tiez hlavne kvoli tomu, ze nechela lezat, dvihala sa hore, chcela vsetko vidiet 🙂 nechcela vo vanicke ani spat. Stokke ma uplne super sportovu cast pre male babetka, s tou novorodeneckou vlozkou.

aanetta
4. apr 2012

Asi budeme predavat potahy purple.Tak ak by mal niekto zaujem..... 🙂

mycats
4. apr 2012

@kilian ja tiez az teraz kukam, ze co sa to tu deje 😀

milankovazuzana
4. apr 2012

@mycats 😀 😀 😀

novamaminka
4. apr 2012

@milankovazuzana no tak poctivo hlasim,ze som dostala nove kolieska a uz sa po mne vsetci nepozeraju,ze co tak vrzgam 😀 jupiii

milankovazuzana
5. apr 2012

@novamaminka tak super, dobre to vyriešili.Tak nech sa Ti už nič na Stokkáčiku nepokazí 🙂

mycats
5. apr 2012

@novamaminka 😀 😀 😀

novamaminka
5. apr 2012

@milankovazuzana no ja tiez pevne dufam,ze uz bude drzat stokke pokope..ale mozem povedat,ze iny kocik by som nechcela uz ani za svet..mala som pozicany taky maly golfac a to bolo..mala na vsetko dociahla..vsetko brala zo sebou,vystupovala odtial 😀zlaty stokke,vysoky..
@mycats no teraz uz sa smejem aj ja,ale mala si pocut ten super zvuk😀

milankovazuzana
5. apr 2012

@novamaminka no Stokke je diagnóza, ale pozitívna 😀 😀 😀

novamaminka
5. apr 2012

@milankovazuzana no to ano,ja som tak rada ze sme sa nakoniec rozhodli pre stokke..absolutne neutujem... 🙂

mycats
5. apr 2012

@novamaminka ja som tiez mala pozicany golfac a pan Boh zaplat, ze ho bolo kam vratit. mne na na starsom stokkim rovno zlomilo, tiez vydavalo take vesele zvuky ☹
presne, zlaty stokke!!! 😀

novamaminka
5. apr 2012

@mycats no presne si to s tym golfacom vystihla,radsej budem stokke skladat a rozkladat este tri roky nez golfac😀

lenkakrchova
5. apr 2012

ahojte, chcela by som sa Vas spytat, ake podlozky do sportovej casti pouzivate ...nejaka by sa nam zisla, ale neviem ktoru. Vdaka za info